Nevydržela jsem to a udělala jsem si test

5.2.20 18:48

Nevydržela jsem to a udělala jsem si test.

Ahoj dámy. :) Já vím jsem asi blázen. S přítelem jsme se pokusili o miminko. No nevydržela jsem to a zkusila si udělat test. Ms mám dostat za 9 dní. Test byl dělán předevčírem. Hold všechny moje kamarádky mají miminka a já se už nemůžu dočkat svého. :) Vím, že tak slabá čárka (pokud tam vůbec je ) a je zatím nic neříkající. Ale měl to někdo podobně? A nakonec to vyšlo? Má smysl si udělat další test tak za 14 dní, kdyby náhodou ms nepřišla?. :) Jsem hrozně nedočkavá : ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 18:51

Ja tam nic nevidim, 9 dni do menzes jr mooc brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tal tenhle test je spis vadny nez duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951

Ta čárka je nějaká divná, zkusila bych zítra ráno udělat nový test a večer už moc nepít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
5.2.20 18:52

Vadný test bych řekla. A nemá smysl ho dělat tak brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 18:55

Nejdřív bych dělala za 9 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3639
5.2.20 18:55

Zkus další ráno a uvidíš. :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
5.2.20 18:57
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21390
5.2.20 18:57
@Týnuška95 píše:
Ahoj dámy. :) Já vím jsem asi blázen. S přítelem jsme se pokusili o miminko. No nevydržela jsem to a zkusila si udělat test. Ms mám dostat za 9 dní. Test byl dělán předevčírem. Hold všechny moje kamarádky mají miminka a já se už nemůžu dočkat svého. :) Vím, že tak slabá čárka (pokud tam vůbec je ) a je zatím nic neříkající. Ale měl to někdo podobně? A nakonec to vyšlo? Má smysl si udělat další test tak za 14 dní, kdyby náhodou ms nepřišla?. :) Jsem hrozně nedočkavá : ).

Dobrý bože - kamarádky mají miminka, tak jste se s kámošem taky pokusili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 18:59

Test je vadný. Zkusila bych udělat test cca po 14 dnech, zpožděné mens..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 19:03

No, mám přítele 9 let a je mi 25. Jinak děkuji za odpovědi. :) Dítě jsem chtěla mít ve 23, ale firma, kde jsem dělala tak skončila a na pracáku jsem těhotná být nechtěla. A zas nastoupit někam do práce a po zkušební době odejít na mateřskou? To fakt ne. Proto to zkoušíme teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
5.2.20 19:06

Nemusí se zakládat nové diskuze stačí pokračovat v těch co tu jsou a dát fotku. Je jich tady už totiž mraky!!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 19:06

@Týnuška95 tady jde o přítele, je lepší si dělat děti s manzelem ;)… Jinak sama jsem testovala cca 5 dní do MS. Měla jsem už v celku hezkou čárku na testu viz foto, ale na druhou stranu dělat si test před MS je riziko velkého zklamání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 19:16

Nevim no, ale budu vám držet palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2983
5.2.20 19:21
@Týnuška95 píše:
Ale měl to někdo podobně? A nakonec to vyšlo? Má smysl si udělat další test tak za 14 dní, kdyby náhodou ms nepřišla?. :) Jsem hrozně nedočkavá : ).

Staly se uz divnejsi veci, nez ze 11 dni pred terminem menstruace byl test negativni a nakonec tehotenstvi bylo.
Edit:sorry, blbe ctu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama