Reklama

Nevydržím s manželem, chová se jak..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 08:03
nevydržím s manželem, chová se jak..

Dobrý den maminky,

už delší dobu se hádáme s manželem, co se narodila dcera se změnil, je na něm vidět, že nedává otcovskou roli, je věčně unavený a naštvaný, běda mě, když řeknu, že jsme taky unavená, já jsme doma, nic nedělám, nemám nárok, že..

Nejdřív to začalo, když dcera špatně spala, byla jsme vzhůru 10 x denně, bez pomoci, padala jsme na pusu, unavená, když měl manžel volno, chtěla jsme aby mě nechal taky občas dospa, na to mi řekl, že ráno vstávat nebude, že jak to zvládají ostatní matky a prostě nevstal..

Dcera povyrostla a vše ji dovoloval, když hlídal, pustil ji youtube, cokoliv tam naskočilo, pohádky anglick, y rusky, španělsky, hlavně, že koukala a měl klid, když neco dělala, jen od pc stolu po ni řval at to nedělá..

Ted je dcerce 2 a půl a stále moc nemluví, když na to konto řekl, že je blbá!! o naši holčičce, jak tohle může říct, ona mluví, ale ne moc dobře, několik slov, dle mě ale má ještě čas, tak po nem nco chtěla a on na ni at to řekne, pořád at to řekne česky a jen neukazuje jak mimino, dcera začala natahovat neuměla to říct, říkám mu at se zklidní a on na to, že je uplně blbá, že ani neumí říct co chce..a vše je moje vina samozřejmě, špatně ji vychovávám, učím..

Dceru ještě kojim, ale už přestáváme, kojim jen večer a ráno, ale už to chci utnout, chtěla jsme do samoodstavu, ale jsme vyčerpaná a to mi taky za to nadává, že je zabržděná, protože kojim, že když něka jdu volá jen máma, protože ji kojim, což není pravda, volá mě, protože mi nikdo nehlídá, poslední půl rok jsme neměla hodinu pro sebe, ted jsme potřebovala si něco zařídit a manžel hlídal 2 hodky a chvíli mu tu pobrekávala, vůbec se nezamyslí, že o je tím, že není zvyklá být beze mě, zas je to moje vina..

Dnes jsme se zas chytli, on ji posledních pár dní bral sebou do sprchy, ji se to líbilo, dnes vstal lehou nohou napřed a šel do sprchy a dcera, že jde s ním, na to on, že nejde, že se bude sprchovat sám, což v poho, ale musel očekávat reakci, když ji ted několikrát po sobě do sprchy bral, vzal dceru, vyhodil ji z koupelny a zamkl se, dcera brečela za dveřmi, po sprše se osočil, co furt řve, že není normální, že jsme vychovala spratka a dal ji na zadek. jo vyřvávat věci si nemá, ale tak si rozmyslim, co udělám..

Mně dcera chce taky se mno uchodit do sprchy, nedovoluji ji to, protože vím, že by pak chtěla pořád a mám klid, jenže zkouší to i na něj a když dceru neodlákám..no vždy jsme ji nějak zabavila, aby měl na sprchu klid, le jednou jsem chtěla, aby ji zabavil on a já se v klidu vysprchovala, mně to ale nevadí, jsme zvyklá, že je se mno uv koupelně, aspon nemusim spěchat a vidim na ni, většinou si hraje na zemi a povídáme si, ale ten den byla mrzutá a já chtěla delší sprchu bez ni, tak jsme ho poprosila a on na to, že to snad zvládnu a jak to dělám, když tu není, no prostě nevyšel mi vstříc, nakonec tam ani dcera nešla, ale šlo o princip, že to pro mě neudělal, tak když druh ýden šel on, říkám si nějak porad, dělám snídani, nebudu ji ted zaměstnávat, dcera chtěla s ním a dotírala (kdyby ji rázně řekl, ne a zavřel se, dala by pokoj, ale on ji vzal sebou do sprchy a potom další dny taky, tak se to naučila, že chodí s ním a proto vhtěla i dnes..kdyby ji na to nezvykl..

no ale jde o jeho reakci, říkám, njn, děti řvou, vyřve se a je pokoj, nereaguj, nepouštěj ji tam, že si to nevyřve, ale on se rozčílí a přitom tvrdí, jak je klidný a má hnusný řeči, že dcera je na diagnozu, že je po mně, že jsme obě pitomé, samozřejmě jsme zase dceru blbě vychovala, vyčte mi, že špatně spí, protože ani jako matka ji neumim naučit spát, že neumí mluvit, že jiné děti mluví ve větách, že je zabržděná ve vývoji a můžu za to já..

mně tyhle řeči neskonale vadí! že mluví málo jsme konzultovala s pediatrou a říkala, že má ještě čas, že to přijde, čteme spolu knihy, říkanky, jen je živější a nevydrží u toho dlouho. ale říká asi 20 slov a pomalu přidává další, ted za 14 dní další 2 slovíčka, věřím, že to přijde a kdyby ne, budeme to řešit s odborníkem, ale říkato ní, že je blbá a na diagnozu?

mrzí mě jak o ni mluví a ještě před ní!! nechápu, že je z nej takový hovado, jak mje nevyspalý nebo má blbou náladu je takhle hnusný, nedá se s ním mluvit a jen uráží a vše je mu nepříjemné, my jsme mu jakoby naobtíž, když mu to řeknu, řekne, že ne, ale že my neco děláme a je tošpatně a to ho vytáčí a bla bla..

nejvíc mě vytáčí, že nemá ani nad sebou nadhled, třeba..dělám obed a on sijde vzít sušenku, říkám nejez to před ní, bude mít jídlo, ne..a ještě jidá a ona pak nechce obed a kdyžmu řeknu, že ji to nemá dávat řekne, že je to tím, že asi ji jídlo ode mne nechutná, že proč ji to dáváš jinak, jídlo ji dávám naše co vařím, ale kdyžochucuji neco pro nás víc, ji odendám, nedávám ji tolik koření a soli, použiji to, ale ne v takové míře jako pro nás, máme rádi slanejší a pepřená jídla, to není pro dítě, zase špatně, vše je moje vina, ne to, že jitěsne před jídlem dá sušenky..a to je furt neco, už si ho vůbec nevážím, začínám ho nesnášet..

další vec je, že když mě chce naštvat řekne, že jsme nanic, že ani nevydělávám, nechávám se živit, na otázku jak můžu jit vydělávat, když mi malou ještě nevzali do školky a na soukromou nemáme mi řekne, že si to mám nějak zařídit, ale jak to už neřekne nebo řekne, do školky ji ani nevemou, je na tebe fixlá, vychovala jsi mamanka..proboha, jak za to můžu, tak at hlídá, nebo vydělá víc a zaplatím si paní na hlídání, dcera nebude pořád se mnou a já si taky ráda odpočinu, když mu řeknu at se angažuje víc, že je i jeho a vezme ji sám ven, at si zvyká být beze me mi řekne, že to by se ti líbilo, chodím do práce a ještě ti budu hlídat..bože, když se malá narodila, vypadlo to, že bude super táta a místo toho je na nic jako otec i jako manžel.. :zed:

nejde s ním vydržet a ted nemám prostředky jít pryč..žít v tom je na budku a snažím se kvůli malé se nehádat před ní, ale občas to prostě bouchne, zvlášt, když řekne neco o ni..

ani nevím, jen jsme to potřebovala ze sebe dostat, kamarádkám s tím chlubit nebudu..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18278 příspěvků 01.09.18 08:08

Dočetla jsem pouze k „dal jí na zadek“, dál tu litanii nemá smysl číst. Asi to nebudeš chtít slyšet, ale vzala sis prostě primitiva a musela jsi vědět, že to primitiv je. Možná jsi chtěla mít chlapa za každou cenu, možná jsi chtěla dítě - prostě nikomu a ani sobě nenamlouvej, že se změnil až po dítěti. Že je primitivní muselo být už vidět. Co teď - až budeš chodit do práce a mít odvahu postavit se na vlastní nohy, tak to udělej. Jestli tu odvahu nenajdeš, tak se snaž eliminovat třecí plochy, snažit se mu vyhovět a nedráždit ho, ať má aspoň ta holčička klid.

ekira5
Závislačka 4634 příspěvků 01.09.18 08:12

A to bol vždy taký ochotný a zlatý ? 8o ružové to teda nemáš a chúďa dieťa :?

Elishka1
Závislačka 2655 příspěvků 01.09.18 08:12

obdivuji te, ja už bych ho dávno zapichla nebo zdrhla

PAN66
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 01.09.18 08:13

@hanka.br. no, znám v okolí 2 chlapy co byli hrozně fajn a co mají rodinu se chovají jak..bohužel, jeden z nich je z rodiny a sama ho občas nepoznávám, než se narodil jeho syn, chodil s partnerkou všude na ultrazvuky, chtěl být u porodu, těšil se, po půl roce, kdy malý jen řval a nespal je z nej jiný člověk, vyhýbá se jakékoliv zodpovědnosti, vše nechává na partnerce, být sám s dítětem též považuej za hlídání, je nepříjemný, má hloupé řeči, jednou ji před náma řekl, jako matka jsi selhala, neumíš utěšit vlastní dítě? když plakal..sám ho ale do ruky nevzal..takže já i věřím těm příběhům, že chlapi se změní, ne nadarmo se říká, že dítě prověří vztah, dost se ukáže co je v člověku při těžší zkoušce a pro někoho je to příchod dítěte..

zakl. radu nemám,, bud se vzpamatuje nebo až nastoupíš do práce, se osamostatní, bude tii líp, jako aby mému dítěti říkal tohle, chudák malá, až začne chápat a on v tom bude pokračovat? snad je jen přetažený, což ho ale neomlouvá..

Příspěvek upraven 01.09.18 v 08:13

monique1112
Povídálka 35 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 08:13

Proboha utec!!! Mne taky manzel extra nehlida, ale svou dceru miluje i me, neurazi me, ma ke mne uctu. V tom v cem zijete vy, zit nejde. Ja bych to nedala. Je mi vas lito. Hlavne te malinke.

@Anonymní píše:
Dobrý den maminky,

už delší dobu se hádáme s manželem, co se narodila dcera se změnil, je na něm vidět, že nedává otcovskou roli, je věčně unavený a naštvaný, běda mě, když řeknu, že jsme taky unavená, já jsme doma, nic nedělám, nemám nárok, že..

Nejdřív to začalo, když dcera špatně spala, byla jsme vzhůru 10 x denně, bez pomoci, padala jsme na pusu, unavená, když měl manžel volno, chtěla jsme aby mě nechal taky občas dospa, na to mi řekl, že ráno vstávat nebude, že jak to zvládají ostatní matky a prostě nevstal..

Dcera povyrostla a vše ji dovoloval, když hlídal, pustil ji youtube, cokoliv tam naskočilo, pohádky anglick, y rusky, španělsky, hlavně, že koukala a měl klid, když neco dělala, jen od pc stolu po ni řval at to nedělá..

Ted je dcerce 2 a půl a stále moc nemluví, když na to konto řekl, že je blbá!! o naši holčičce, jak tohle může říct, ona mluví, ale ne moc dobře, několik slov, dle mě ale má ještě čas, tak po nem nco chtěla a on na ni at to řekne, pořád at to řekne česky a jen neukazuje jak mimino, dcera začala natahovat neuměla to říct, říkám mu at se zklidní a on na to, že je uplně blbá, že ani neumí říct co chce..a vše je moje vina samozřejmě, špatně ji vychovávám, učím..

Dceru ještě kojim, ale už přestáváme, kojim jen večer a ráno, ale už to chci utnout, chtěla jsme do samoodstavu, ale jsme vyčerpaná a to mi taky za to nadává, že je zabržděná, protože kojim, že když něka jdu volá jen máma, protože ji kojim, což není pravda, volá mě, protože mi nikdo nehlídá, poslední půl rok jsme neměla hodinu pro sebe, ted jsme potřebovala si něco zařídit a manžel hlídal 2 hodky a chvíli mu tu pobrekávala, vůbec se nezamyslí, že o je tím, že není zvyklá být beze mě, zas je to moje vina..

Dnes jsme se zas chytli, on ji posledních pár dní bral sebou do sprchy, ji se to líbilo, dnes vstal lehou nohou napřed a šel do sprchy a dcera, že jde s ním, na to on, že nejde, že se bude sprchovat sám, což v poho, ale musel očekávat reakci, když ji ted několikrát po sobě do sprchy bral, vzal dceru, vyhodil ji z koupelny a zamkl se, dcera brečela za dveřmi, po sprše se osočil, co furt řve, že není normální, že jsme vychovala spratka a dal ji na zadek. jo vyřvávat věci si nemá, ale tak si rozmyslim, co udělám..

Mně dcera chce taky se mno uchodit do sprchy, nedovoluji ji to, protože vím, že by pak chtěla pořád a mám klid, jenže zkouší to i na něj a když dceru neodlákám..no vždy jsme ji nějak zabavila, aby měl na sprchu klid, le jednou jsem chtěla, aby ji zabavil on a já se v klidu vysprchovala, mně to ale nevadí, jsme zvyklá, že je se mno uv koupelně, aspon nemusim spěchat a vidim na ni, většinou si hraje na zemi a povídáme si, ale ten den byla mrzutá a já chtěla delší sprchu bez ni, tak jsme ho poprosila a on na to, že to snad zvládnu a jak to dělám, když tu není, no prostě nevyšel mi vstříc, nakonec tam ani dcera nešla, ale šlo o princip, že to pro mě neudělal, tak když druh ýden šel on, říkám si nějak porad, dělám snídani, nebudu ji ted zaměstnávat, dcera chtěla s ním a dotírala (kdyby ji rázně řekl, ne a zavřel se, dala by pokoj, ale on ji vzal sebou do sprchy a potom další dny taky, tak se to naučila, že chodí s ním a proto vhtěla i dnes..kdyby ji na to nezvykl..

no ale jde o jeho reakci, říkám, njn, děti řvou, vyřve se a je pokoj, nereaguj, nepouštěj ji tam, že si to nevyřve, ale on se rozčílí a přitom tvrdí, jak je klidný a má hnusný řeči, že dcera je na diagnozu, že je po mně, že jsme obě pitomé, samozřejmě jsme zase dceru blbě vychovala, vyčte mi, že špatně spí, protože ani jako matka ji neumim naučit spát, že neumí mluvit, že jiné děti mluví ve větách, že je zabržděná ve vývoji a můžu za to já..

mně tyhle řeči neskonale vadí! že mluví málo jsme konzultovala s pediatrou a říkala, že má ještě čas, že to přijde, čteme spolu knihy, říkanky, jen je živější a nevydrží u toho dlouho. ale říká asi 20 slov a pomalu přidává další, ted za 14 dní další 2 slovíčka, věřím, že to přijde a kdyby ne, budeme to řešit s odborníkem, ale říkato ní, že je blbá a na diagnozu?

mrzí mě jak o ni mluví a ještě před ní!! nechápu, že je z nej takový hovado, jak mje nevyspalý nebo má blbou náladu je takhle

hnusný, nedá se s ním mluvit a jen uráží a vše je mu nepříjemné, my jsme mu jakoby naobtíž, když mu to řeknu, řekne, že ne, ale že my neco děláme a je tošpatně a to ho vytáčí a bla bla..

nejvíc mě vytáčí, že nemá ani nad sebou nadhled, třeba..dělám obed a on sijde vzít sušenku, říkám nejez to před ní, bude mít jídlo, ne..a ještě jidá a ona pak nechce obed a kdyžmu řeknu, že ji to nemá dávat řekne, že je to tím, že asi ji jídlo ode mne nechutná, že proč ji to dáváš jinak, jídlo ji dávám naše co vařím, ale kdyžochucuji neco pro nás víc, ji odendám, nedávám ji tolik koření a soli, použiji to, ale ne v takové míře jako pro nás, máme rádi slanejší a pepřená jídla, to není pro dítě, zase špatně, vše je moje vina, ne to, že jitěsne před jídlem dá sušenky..a to je furt neco, už si ho vůbec nevážím, začínám ho nesnášet..

další vec je, že když mě chce naštvat řekne, že jsme nanic, že ani nevydělávám, nechávám se živit, na otázku jak můžu jit vydělávat, když mi malou ještě nevzali do školky a na soukromou nemáme mi řekne, že si to mám nějak zařídit, ale jak to už neřekne nebo řekne, do školky ji ani nevemou, je na tebe fixlá, vychovala jsi mamanka..proboha, jak za to můžu, tak at hlídá, nebo vydělá víc a zaplatím si paní na hlídání, dcera nebude pořád se mnou a já si taky ráda odpočinu, když mu řeknu at se angažuje víc, že je i jeho a vezme ji sám ven, at si zvyká být beze me mi řekne, že to by se ti líbilo, chodím do práce a ještě ti budu hlídat..bože, když se malá narodila, vypadlo to, že bude super táta a místo toho je na nic jako otec i jako manžel.. :zed:

nejde s ním vydržet a ted nemám prostředky jít pryč..žít v tom je na budku a snažím se kvůli malé se nehádat před ní, ale občas to prostě bouchne, zvlášt, když řekne neco o ni..

ani nevím, jen jsme to potřebovala ze sebe dostat, kamarádkám s tím chlubit nebudu..

Tichošlápek
Extra třída :D 10079 příspěvků 01.09.18 08:16

Navýšila bych si rodicak na max, hledala praci, susnila peníze a připravovala odchod. Vždyť je to primitivní sobec

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 08:17

@hanka.br. nebyl, býval to veselý a hrozně milý člověk, lenoch byl trochu vždy, přijde mi, že to prostě nedává, je večně unavený a podrážděný, to holt s děckem ale bývá, kor když naše pořád ještě nespí celou noc, ale on k ní nikdy nevstávala kdyžse chce vyspat spí v obýváku, takže..další vec je, že cca před rokem měl nějaký stres v práci a doma řvoucí dítě a odreagovaval se u pc her po večerech, takže moc nenaspal a byl utahaný a já mu to vyčetla, že on spát m,ůže a paří hry a na to mi řekl, že otřebuje vypnout, ale od té doby se změnil no..někdy mi přijde, že nechce přiznat,že rodinnýho života má po krk a vše mu vadí..

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 01.09.18 08:19

Chudák malá… Okamžitě bych se zařizovala tak abych co nejdřív odešla… Je to absolutní sobec

KKatka23
Echt Kelišová 8112 příspěvků 01.09.18 08:21

Taky bych šla pryč - co pomoc rodiny? nemohla bys přechodně bydlet u vašich s malou? jen než si najdeš práci a něco našetříš…s takovým kret*nem bych nebyla ani minutu…

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 01.09.18 08:25

Tvuj manzel je totalni kreten.

neila
Extra třída :D 10208 příspěvků 01.09.18 08:26

Ani jsem to nedočetla. Stačily mi první tři odstavce a už jsem si v duchu říkala, že snad musíš být úplně hloupá, že tohle toleruješ… Promiň. Nevím co víc k tomu říct. S takovým debilem bych nebyla ani za zlaté prase. Je absolutně k ničemu jako partner a slova otec není snad ani hoden. Běž od něj.

Mart81
Závislačka 2762 příspěvků 01.09.18 08:27

Těžká situace v něm odkryla ošklivé stránky osobnosti, které dřív nebyly vidět no. Stáhl se do sobeckého módu, aby se chránil. Do určité míry je to pochopitelné, kdyby on selhal a sesypal se únavou, tak nemáte co jíst a kde bydlet.

To, jak se chová a co říká dceři i vám, je chování strašného hovada. Jeho to štve, má ponorku, cítí se v pasti. Je to vše mnohem horší a náročnější než čekal a než si uměl představit. A než by si přiznal, že je zkrátka slaboch, nedává to, bojí se, má dost… tak hraje toto, útočí a chová se jak kretén.

Jak z toho ven nevím.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 01.09.18 08:31

@Mart81 s tim rozdilem, ze on se muze zbalit a jit se po praci nebo o vikendu zrelaxovat. Jit behat, na pivo, za kamosem, pod stan… Ona bez dcery nemuze ani do sprchy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 08:35

u nás to bylo podoběn, manžel se začal menit, bylo to s dcerou náročné období první rok, oba unaveni a jak píšeš, on si po práci polehával, hrál hry, já sotva držela oči otevřené, naučila sjme s epo něm nic nechtít, na vše byla odpoved, že chodí do práce, jakoby jiní nechodili..nakonec to byla odpoved už i na otázky typu, kde mám ponožky, já na to, asi v šuplíku jako vždy, ty nevíš kde máš ponožky?? on na to, ne nevi, o to se nestarám, chodim do práce víš, mám zpoždění, nemůžu tu hledat ponožky, a to jsme nebyli v novém bytě..prostě najednou já byla služka co doma dělá vše, on ani odpady pomalu nevynesl, chodí do práce, že..jednou jsme se chytli ráno, říkám, proč si mi nevyřídil, že volala teta, chtěla přijet na návštěvu, já měla vybito, tak volala jemu, on mi to nevyřídil a řekl, ještě o návštavy s nebudu starat, říkám o co se konktrétně staráš doma? o nic, nic tu neopravíš, co je třeba a opět chodim do práce, to stačí..a aby mě naštval, měla jsem dítě s horečkou, venku pršelo, neodnesl odpady, byl tam vysypaný kočkolit, nechal mi je tam at si je vynesu, jenže nech doma dítě s horečkou co zvrací, co kdyby se za tu chvilku zadusila, tak jsem je dala na chodbu až přijde, že ej snad vynese, ale uvědomila jsme si, k čemu mi je, když ani takto primitivní ukol neudělá? a ještě se chová jak puberták a dělá naschvály..nakonec jsme nastoupila do práce a rozvádíme se, jsme v garsonce,moc penez nezbývá ale mám klid! :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >