Nevyhazuje nás, ale je konec

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
14.4.20 20:13

Vůbec to nechápu, vždyt už jeden vztah mu nevyšel a dítě vidí sporadicky, pak jsem byla já a naše dítě kdž se nám dítě narodilo opustil mě a vratil se, když našemu dítěti bylo pet let, celou dobu jsem jí vychovávala sama a ted když je dítěti deset let je to tuznovu

• Citovat
  • Nahlásit
10498
14.4.20 20:15

A dite je jeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
14.4.20 20:18
@Anonymní píše:
Byt je jeho, jinak by to bylo o moc jednoduchší v opačném případě

Aha, tohle vysvetluje mnohe, ty nejsi schopna se postavit na vlastní nohy a jemu je blbe te vykopnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 20:18

Ano jeho je dítě. kvůli tomu všemu čím jsme si prošli sami a pak sním, se mi nechce brát dítěti prostředí, ale zřemě to budem muset rozlomit, on to nechává na mě, až to vzdám a odejdu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 20:23

Chodím do práce jsem schopná se postavit na vlastní nohy, ale zase se mu něco už nelíbí a my s dítětem musíme podstupovat takovéto rozhodnutí, je nefér, když jeden dělá ve vztahu vše, aby byla doma idyla a vše klapalo a druhý se tahá po večerech a neváží si toho, a ještě s dítětem musí opět měnit své zvyklosti, jen proto že tatínkovi v rozkroku se něco nového odehrává, nestačí mu poklidný život

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 23:18
@Uslava píše:
To se pak dozvíš. Dozvíš se jak jsi byla hrozná. A že jsi byla na peníze atd. Jaký je otec?

Procházím něcím podobným a musím reagovat, Vy zkušenější, či co jste si již něčím prošli, fakt to tak pak je bez vyjímky, jak jsme byli hrozné, na peníze apod..
u mne 20 let tak skromného žití, vychováná v pokoře a víře, manžel osvč, vůbec mi nedocházelo jak vše promýšlí. penízky na svém účtě.. žili jsme v 2+1, dodnes bez myčky, mikrovlnky, 20 let staré zařízení… jen jsem se potřebovala vypsat.. omlouvám se..
lze se nějak bránit, něco vybojovat? Asi ne..

• Citovat
  • Nahlásit
6917
16.4.20 16:15
@Anonymní píše:
Procházím něcím podobným a musím reagovat, Vy zkušenější, či co jste si již něčím prošli, fakt to tak pak je bez vyjímky, jak jsme byli hrozné, na peníze apod..
u mne 20 let tak skromného žití, vychováná v pokoře a víře, manžel osvč, vůbec mi nedocházelo jak vše promýšlí. penízky na svém účtě.. žili jsme v 2+1, dodnes bez myčky, mikrovlnky, 20 let staré zařízení… jen jsem se potřebovala vypsat.. omlouvám se..
lze se nějak bránit, něco vybojovat? Asi ne..

Dá se určitě něco vybojovat. Dívej se jen na děti. Na chlapa ohled neber a zkus se pomalu postavit na vlastní nohy. Nemusíš kvůli tomu rozvádět, ale svůj život určitě žít můžeš. Jen se toho neboj. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat