Nevyhovuje mi to - co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 13:55
nevyhovuje mi to - co dál?

Holky,

jsme s přítelem cca 1,5 roku, nebydlíme spolu (doma ho kvůli dětem nechci, je to otázka tak pěti let, kdy děti si půjdou po svých, on zpočátku navrhoval společné bydlení, ale nevím, jak moc s dětmi, ale pak to nějak vyšumělo, přestěhovat se tam kvůli dětem nemůžeme - škola a tak). Rok docela dobrý, ale teď to nějak stagnuje - potkáme se o víkendu na noc a nějakou akci, jinak telefony večer, občas mi s něčím pomůže, jinak prý je od rána do večera v práci, případně se stará o les, seká trávu, mají i nějaká pole, která nějak udržují, takže jsem už zase vpodstatě sama. Nechci naléhat, já sama toho měla v létě dost, že jsem neměla moc času na společné odpolední aktivity ve všední den, ale mám dojem, že se to tak nějak posunulo do roviny - žijeme si každý sám a jednou za týden se potkáme na sex.

Poraďte, jak to řešit? Mně se to zdá málo, ale třeba je to současný trend. Děti spolu už neplánujeme.

Anonym, díky.

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4151 příspěvků 02.12.18 14:17

Víš co to má za výhodu? že si můžeš vést domácnost po svém. Já s partnerem taky nežiju a občas mě napadne, že ideální pro nás by bylo bydlet v jednom baráku v různejch bytech. On je vcelku pořádnej, já jsem chaotik co dělá věci, kdy se mu zachce..a tak, člověk má svůj klid…ty společný domácnosti, kor při dětech jen jednoho za partnerů, to není vždycky nejlepší řešení.
My spolu teda ani bydlet nemůžem, technicky je to neproveditelný.

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 02.12.18 14:24

Tak tomu Nechej volný prubeh a až se ukáže někdo jiný tak uvidíš… pokud ti v sexu vyhovuje tak ber v potaz výhody co mas když jsi s nim a jinak uvidíš do budoucna…

Venetia
Hvězda diskuse 37535 příspěvků 02.12.18 14:34
@Anonymní píše:
Holky,

jsme s přítelem cca 1,5 roku, nebydlíme spolu (doma ho kvůli dětem nechci, je to otázka tak pěti let, kdy děti si půjdou po svých, on zpočátku navrhoval společné bydlení, ale nevím, jak moc s dětmi, ale pak to nějak vyšumělo, přestěhovat se tam kvůli dětem nemůžeme - škola a tak). Rok docela dobrý, ale teď to nějak stagnuje - potkáme se o víkendu na noc a nějakou akci, jinak telefony večer, občas mi s něčím pomůže, jinak prý je od rána do večera v práci, případně se stará o les, seká trávu, mají i nějaká pole, která nějak udržují, takže jsem už zase vpodstatě sama. Nechci naléhat, já sama toho měla v létě dost, že jsem neměla moc času na společné odpolední aktivity ve všední den, ale mám dojem, že se to tak nějak posunulo do roviny - žijeme si každý sám a jednou za týden se potkáme na sex.

Poraďte, jak to řešit? Mně se to zdá málo, ale třeba je to současný trend. Děti spolu už neplánujeme.

Anonym, díky.

Podle mne super… žít s ním nechceš, každý máte svůj život a občas se sejdete na to co vzájemně muž a žena potřebuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 14:37
@Venetia píše:
Podle mne super… žít s ním nechceš, každý máte svůj život a občas se sejdete na to co vzájemně muž a žena potřebuji.

Žít s ním chci, ale musím počkat, až děti budou plnoleté, jejich biologický otec se na ně vys…l, a to včetně financí.

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 02.12.18 14:45
@Anonymní píše: Žít s ním chci, ale musím počkat, až děti budou plnoleté, jejich biologický otec se na ně vys…l, a to včetně financí. [/citace
@Anonymní píše: Žít s ním chci, ale musím počkat, až děti budou plnoleté, jejich biologický otec se na ně vys…l, a to včetně financí.

Musíš? Nechápu, proč..protože máte asi každý, své hospodářství? On u tebe nemůže setrvat delší čas?

Venetia
Hvězda diskuse 37535 příspěvků 02.12.18 14:48
@Anonymní píše: Žít s ním chci, ale musím počkat, až děti budou plnoleté, jejich biologický otec se na ně vys…l, a to včetně financí.

A mluvili jste o tom? On s tím čekáním souhlasí?

Arasen3
Stálice 55 příspěvků 02.12.18 14:58

Ale takhle jsi to chtěla…jemu to nevyhovuje, tak se stáhnul. Nedivím se mu. Udělala bych to stejně tak. Ženský prostě nevědí, co chtějí… Promluv si s detma, jestliže jim je třeba 13+ oni taky vědí, že táta je pryč.. jsou to malí lidé. Nejsou idioti. Promluv si s nimi a pak dej návrh příteli… Celou dobu si urcujes jen podmínky, ktere ti nakonec nevyhovují a vše jen kvůli detem, ktere by treba mely i jiný názor…

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 02.12.18 15:13

Také nechápu, co se ti nelíbí. Nechceš s ním bydlet, ale ne všechny vztahy „na dálku“ fungují. Ono je taky otázka, jak se k tomu bude stavět po pěti letech. Mě nechat partner žít samotnou pět let s tím, že kvůli dětem a cosí, tak se mi nebude moc chtít po té době něco měnit. Protože si zvyknu na ten stav. Pokud mi to bude vyhovovat. Pokud mi to přijde divné, tak půjdu dál. Protože se každý vztah vyvíjí nějakým svým tempem. A jestli byla ta chvíle, kdy by spolecne bydlení posunulo váš vztah dopředu a ty jsi to rozumove zazdila, tak je pravděpodobné, že partner nechce žít takovou dobu mimo a podle toho se zařídí.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 02.12.18 16:50
@Anonymní píše:
Holky,

Anonym, díky.

Ideální stav. Ještě si naplánujte nějakou společnou dovolenou bez dětí a sem tam společná kultura a nebo víkend. Až jednou třeba budete žít spolu, budeš na tohle období se slzou v oku vzpomínat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >