Nevyhovujeme si v sexu

16
16.2.21 00:23

nevyhovujeme si v sexu

Holky sama vam tu „radim“ a pritom mam dlouhotrvajici problemy ve vztahu - konkretne v sexu.
S partnerem jsme spolu 2 roky. Ja 32 on 42.
Ja byla vzdy naruziva, mela jsem to rada vasnive, ale ne tvrde. Klidne kazdy den :)

Pritel je spise typ prehnane ohleduplneho partnera. Treba sam od sebe nezmeni polohu dle vlastni chuti, ale zepta se me jak to chci :nevim: Me by se teda rozhodne vic libilo, kdyby delal co se mu samotnemu libi a co ho vzrusuje - to me vzrusuje ;)
Je proste hrroooozznee hodnej (az moc chvilemi).

Takze nas sex vypada tak, ze misto vasne a proste „vypnuti hlavy“, se nemuzu moc vzrusit a vubec je to takove nemastne neslane. Ruzne me to poboliva (pritel je trosku vetsi tam dole:)…

Pritele miluju a je to uzasny clovek. Chci s nim byt!! A chci to nejak zvladnout, ale toto je silene..:( Libilo by se mi, kdyby byl sebevedomejsi a dominantnejsi v posteli…

Problem vidim i v tom, ze predchozi partner byl proste skvely milenec…byli jsme na sebe napojeni a vasnivy, delali jsme divy, o tom si ted muzu jen nechat zdat :))))
Jenomze bohuzel mi ublizoval (fyzicky i psychicky)…Byl manipulativni a vlastne si i rikam jestli to v tom nasem sexu nehralo roli - treba prave to nam dodavalo vasen. Casto jsme se milovali na usmirenou atp…a to byly celkove ty emoce i vasne extremnejsi…

Chapu, ze partnery nemuzu srovnavat, nechci je srovnavat…Proste jen chci zlepsit sex s mym nynejsim pritelem…:/

Nemate nejake tipy, jak se na pritele vic napojit, nebo celkove jak v sobe zase probudit tu vasen?

Myslite, ze by pricinou mohl byt spatne namichany chemicky koktejl mezi nami?? Nebo spis ten muj predchozi toxicky vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17583
16.2.21 06:26

Já myslím, že tady to nevyřešíš, budeš muset hodit řeč s ním. Ale podle mých zkušeností v této oblasti prostě nejde nic lámat přes koleno. Své pravé já už ukázal a tak to má prostě nastavený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
16.2.21 06:37

Prostě mu na rovinu říct, co tě vzrušuje. Chlapi jsou rádi, když je žena vzrušená a sex si užívá naplno. Ovšem těžko říct, když je takový romantik, jestli ho to přiměje k nějakému divočejšímu sexu. A hlavně mu neříkej, že tě to bolí, spíše, že když ho má velkého, že tě to děsně rajcuje… třeba má špatnou zkušenost z předchozích vztahů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
16.2.21 06:58
@Jancka_K píše:
Prostě mu na rovinu říct, co tě vzrušuje. Chlapi jsou rádi, když je žena vzrušená a sex si užívá naplno. Ovšem těžko říct, když je takový romantik, jestli ho to přiměje k nějakému divočejšímu sexu. A hlavně mu neříkej, že tě to bolí, spíše, že když ho má velkého, že tě to děsně rajcuje… třeba má špatnou zkušenost z předchozích vztahů.

Zase má něco předstírat, místo bolesti má zahrát, jak ji to děsně rajcuje? Lhaním asi správnou cestu nenajdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
16.2.21 07:27
@Jolka86 píše:
Zase má něco předstírat, místo bolesti má zahrát, jak ji to děsně rajcuje? Lhaním asi správnou cestu nenajdou.

Tak on, když je citlivý a něžný romantik, nikdy nebude provozovat divoký sex a zvlášť když bude říkat, že jí to u toho bolí… Leda by to předstíral? Takhle si nikdy nesednou… Psala jsem taky, že mu má říct na rovinu, co se jí líbí, tím jsem myslela, aby si promluvili, samozřejmě i o té bolesti. Ale né u toho divokého sexu, tím ho spíš odradí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4402
16.2.21 07:32
@ETerka89 píše:
Holky sama vam tu „radim“ a pritom mam dlouhotrvajici problemy ve vztahu - konkretne v sexu.
S partnerem jsme spolu 2 roky. Ja 32 on 42.
Ja byla vzdy naruziva, mela jsem to rada vasnive, ale ne tvrde. Klidne kazdy den :)

Pritel je spise typ prehnane ohleduplneho partnera. Treba sam od sebe nezmeni polohu dle vlastni chuti, ale zepta se me jak to chci :nevim: Me by se teda rozhodne vic libilo, kdyby delal co se mu samotnemu libi a co ho vzrusuje - to me vzrusuje ;)
Je proste hrroooozznee hodnej (az moc chvilemi).

Takze nas sex vypada tak, ze misto vasne a proste „vypnuti hlavy“, se nemuzu moc vzrusit a vubec je to takove nemastne neslane. Ruzne me to poboliva (pritel je trosku vetsi tam dole:)…

Pritele miluju a je to uzasny clovek. Chci s nim byt!! A chci to nejak zvladnout, ale toto je silene..:( Libilo by se mi, kdyby byl sebevedomejsi a dominantnejsi v posteli…

Problem vidim i v tom, ze predchozi partner byl proste skvely milenec…byli jsme na sebe napojeni a vasnivy, delali jsme divy, o tom si ted muzu jen nechat zdat :))))
Jenomze bohuzel mi ublizoval (fyzicky i psychicky)…Byl manipulativni a vlastne si i rikam jestli to v tom nasem sexu nehralo roli - treba prave to nam dodavalo vasen. Casto jsme se milovali na usmirenou atp…a to byly celkove ty emoce i vasne extremnejsi…

Chapu, ze partnery nemuzu srovnavat, nechci je srovnavat…Proste jen chci zlepsit sex s mym nynejsim pritelem…:/

Nemate nejake tipy, jak se na pritele vic napojit, nebo celkove jak v sobe zase probudit tu vasen?

Myslite, ze by pricinou mohl byt spatne namichany chemicky koktejl mezi nami?? Nebo spis ten muj predchozi toxicky vztah?

Obavam se ze to nedas, potrebujes v sexu dominantn. partnera a to ten tvuj neni, nezmeni se a tobe to bude chybet az tase potkas nekoho dominan. a toho hodneho opustis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 07:41

Mám to podobně, jen je to na obou stranách mírnější, takže to jde. Nejdivočejší to bývá po nějaké párty nebo když má důvod žárlit nebo třeba na neobvyklém miste. Hodně zvládnu i já, dá se namotivovat :lol:
Jinak je dost možné, že se to naucil tim, jak je vyvinutý. Ze musí něžně, opatrně, v klidu a pomalu. To se v jeho věku asi moc nepreuci. Možná chce to samé, jen být on tím submisivnim. Kdo ví. Bez zcela otevřené domluvy asi nikdo, co…
No a pokud to nepůjde, tak ti není 50, aby ses s tím smířila. Někde na něj čeká holka, která chce mít sex něžný a pomalý. A na tebe chlap dominantní v sexu bez tyranskych sklonu.

• Citovat
  • Nahlásit
922
16.2.21 07:47
@Jancka_K píše:
Tak on, když je citlivý a něžný romantik, nikdy nebude provozovat divoký sex a zvlášť když bude říkat, že jí to u toho bolí… Leda by to předstíral? Takhle si nikdy nesednou… Psala jsem taky, že mu má říct na rovinu, co se jí líbí, tím jsem myslela, aby si promluvili, samozřejmě i o té bolesti. Ale né u toho divokého sexu, tím ho spíš odradí…

Psala si, že mu hlavně nemá říkat, že ji to bolí. Prostě jsou v sexu nekomtabilní, to se nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25912
16.2.21 08:00

Vy jste spolu 2 roky a teď jsi přišla na to, že není vášnivý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6065
16.2.21 08:45

Psala si, že je dole docela vybaven, tak je třeba něžný proto, aby to nebolelo. Třeba má strach nebo zkušenosti s tím, že to jiné ženy bolelo. Nemusí být vůbec milovník romantiky, ale kvůli té velikosti to tak dělá. Jste spolu dva roky, normálně bych mu to řekla. Ne, že se mi to nelíbí, ale že máš radši to či ono. Nebo si dejte skleničku vína na uvolněnou a u toho ho navadej trošku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 09:00

Měla jsem to podobně a když je to na mě moc pomalé, tak zavelím :mrgreen:
Když nepomůžou moje prudké pohyby což se často nestává a většinou mu to dojde a začne být víc tvrdčí, tak mu to řeknu sprostě a to zabere vždy :lol:
Já mám ráda prudký sex žádné crcání :P
Když je to pomalé a něžné, tak nikdy nedosahnu orgasmu. Mám to nastavené prostě jinak a partner to ví.
Většinou po výměně názorů vím že mě čeká něžný sex :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 11:23

V tomhle jde radit těžko. Jediné, co může pomoct je opravdu to, že si promluvíte a řekneš svůj názor. Taky mám radši divočejší, vášnivý sex a s partnerem se skvěle doplňujeme. Už od začátku jsme si oba říkali, co se nám líbí a upřímně sex je lepší a lepší. Dokonce jsem zjistila, že moje tělo umí mokré orgasmy po 2 letech ve vztahu.. :oops:

Ex byl přesně typ toho tvého. Byl hodný, milý, a i když jsem mu říkala, že chci drsněji, ať je klidně i sprostý, tak se snažil, ale bylo vidět, že se přemáhá a není mu to příjemné. Takže to nemělo dlouhého trvání. Navíc mu pak vadila má náruživost a ve vztahu je pro mě sex důležitý, nemohla bych být bez něj..
Tvůj problém je úplně to samý, když jsou dva a jeden to potřebuje každý den a druhý jednou za měsíc. Můžou se domluvit a může to klapat. Ovšem pokud začne být jeden z nich nespokojený a nedohodnou se, tak se stejně nakonec rozejdou.

S nynějším partnerem jsme si sedli úplně ve všem, takže není pravidlo, že když si s přítelem sedneš v jedné oblasti, v další to může skřípat. Opravdu je to všechno o tom, jak se dva ke vztahu k sobě zachovají, chtějí na něm pracovat, umí spolu komunikovat, jestli jim funguje chemie, atd..

Někde to bohužel není a nebude, ale to musíš poznat sama…

• Citovat
  • Nahlásit
195
16.2.21 18:29

@ETerka89
Sama si v nadpisu odpovídáš „Nesedneme si v sexu“. Jestli tohle trvá 2 roky, pochybuju, že se to zlepší. Jelikož to v něm není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 18:55

Já jsem chlap a můžu ti říct jen to, že někteří chlapi, řekl bych asi tak polovina, v tomto potřebují říct konkrétně co bys chtěla. Prostě jsou v tomhle trochu omezení a bojí se aby neudělali něco zle. Jestli je až moc ohleduplný tak ho prostě musíš popostrčit. Mu to určitě vadit nebude, spíš bude rád. Já to mám podobně. Chtěl bych všechno možné ale nedovolím si to. :D

• Citovat
  • Nahlásit
6065
16.2.21 19:05
@Anonymní píše:
Já jsem chlap a můžu ti říct jen to, že někteří chlapi, řekl bych asi tak polovina, v tomto potřebují říct konkrétně co bys chtěla. Prostě jsou v tomhle trochu omezení a bojí se aby neudělali něco zle. Jestli je až moc ohleduplný tak ho prostě musíš popostrčit. Mu to určitě vadit nebude, spíš bude rád. Já to mám podobně. Chtěl bych všechno možné ale nedovolím si to. :D

Přesně, prostě si o to říct a myslím si, že ho to ještě bude „rajcovat“, že mu řekneš co chceš.
A bude po problému… Nejste spolu měsíc, aby ses styděla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat