Nevyjdu s penězmi, manžel víc nedá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anzuz
Povídálka 20 příspěvků 17.12.17 13:48
Nevyjdu s penězmi, manžel víc nedá

Ahoj, je tu někdo kdo nevyjde s penězmi a manžel mu víc nedá? Dlouho jsem nevěřila, že to takhle funguje, a ráda bych slyšela, jak to je.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 17.12.17 13:49

Takže jde o Tebe, na rovinu.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.17 13:50

@Anzuz nemám manžela, vyjdu naprosto v pohodě :mrgreen: co chceš slyšet? my platíme vše napůl, takže pohoda. Neumíš hospodařit či jak?

debra.morgan
Závislačka 4174 příspěvků 17.12.17 13:50

Ne, tuhle situaci neznám, máme jeden účet a k němu mám kartu jen já :-D :-D

Anzuz
Povídálka 20 příspěvků 17.12.17 13:52

@Burj Chalifa nejde, my si zatim model hospodaření hledáme. Ale setkala jsem se s tim, že to tak někdo má a ráda bych zjistila, jak k tomu došlo, abych tomu mohla předejít, pokud to vůbec jde

Anzuz
Povídálka 20 příspěvků 17.12.17 13:52

@debra.morgan a manželovi dáváš nějakou fixní částku nebo jak to funguje?:)

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 17.12.17 13:53

My máme jeden účet a dvě platební karty a každý přístup i k internetovému bankovnictví. Oba vyděláváme a oba jsme finančně gramotní, takže nám to maximálně vyhovuje.

Novire
Neúnavná pisatelka 19845 příspěvků 17.12.17 13:55
@Anzuz píše:
@Burj Chalifa nejde, my si zatim model hospodaření hledáme. Ale setkala jsem se s tim, že to tak někdo má a ráda bych zjistila, jak k tomu došlo, abych tomu mohla předejít, pokud to vůbec jde

Jo jde, prostě s nevezmeš magora… Jsem zlá, já vím, ale nevěřím, že chlap, co odmítá se svou manželkou sdílet stejnou životní úroveň byl před svatbou úplně normální a bez příznaků.

Máme jeden účet a k němu dvě karty.

Příspěvek upraven 17.12.17 v 13:56

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 17.12.17 13:55

Máme společný účet, každý máme malé kapesné. To kapesné je ale jen proto, abychom si třeba mohli kupovat dárky i bez toho, aby o tom ten druhý věděl.
Jinak každou účtenku a fakturu zavádím do systému a na konci musíme vědět každou korunu, kam šla+ to kapesné.

Anzuz
Povídálka 20 příspěvků 17.12.17 13:55

@martina.se řešim, když nemáme stejné příjmy, třeba kvuli rodičovské, tak jak nakládat s těma rodinnějma výdajema. to už pak nejde platit vše napůl že jo

lucenka
Vesmírná mluvilka 32916 příspěvků 17.12.17 13:56

Tak záleží za co utrácíš, kolik máš k dispozici peněz, že pak nevyjdeš s penězi.

Novire
Neúnavná pisatelka 19845 příspěvků 17.12.17 13:57
@Anzuz píše:
@martina.se řešim, když nemáme stejné příjmy, třeba kvuli rodičovské, tak jak nakládat s těma rodinnějma výdajema. to už pak nejde platit vše napůl že jo

ne nejde - a proto máme ten jeden účet a platí se z něj všechno pro všechny.

Uživatel je onlinejkra
Nadpozemská drbna 25130 příspěvků 17.12.17 13:59

Jak manzel neda? Jak hospodarite?

Anzuz
Povídálka 20 příspěvků 17.12.17 14:01
@jkra píše:
Jak manzel neda? Jak hospodarite?

kamarádka mi říkala, že to maj třeba tak, že rodičák jde na jídlo a na oblečení pro ní a dítě, manžel platí platby za byt atd. a když jí nestačí i dlouhodobě, tak buď víc nedostane nebo musí říkat přesně na co to je

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.17 14:04
@Anzuz píše:
@martina.se řešim, když nemáme stejné příjmy, třeba kvuli rodičovské, tak jak nakládat s těma rodinnějma výdajema. to už pak nejde platit vše napůl že jo

my to tak dělali, a le já měla vedlejší příjmy, ty mi celé zůstávaly.. cca 10-15 tis.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >