Nevypouští nádržku na aviváž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulineček
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.07.18 07:57
nevypousti nadrzku na avivaz

3 roky bez problemu a ted mi pri jakymkoli programu zustava nadrzka napustena, avivaz v ni :-(
Umite nekdo poradit prosim?

Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 13.07.18 08:14

umejt. Nádržkase nevypouští, teče to přepadem, když to neodtíká, je to ucpaný. Stačí zásobník rozebrat a řádně vydrbat, mělo by se t dělat pravidelně

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 13.07.18 08:21

Nam to teda vytece, ale zustava nam v tom voda, musime to vzdy vycvaknout a vylit. Meli jsme rozebrano, cistime pracku pravidelne a ani prd :mavam:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 13.07.18 08:30
@ivulineček píše:
3 roky bez problemu a ted mi pri jakymkoli programu zustava nadrzka napustena, avivaz v ni :-(
Umite nekdo poradit prosim?

A natéká tam vůbec voda? Protože kdyby to nevypouštělo jen z nádržky, tak by to bylo smíchané s vodou. Pokud tam je jen aviváž bez vody, tak jsou ucpané přívody pro napouštění. Na to nám přijel opravář, vyčistil a byl zase klid.

ivulineček
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.07.18 08:48

Nene,normalne probehne cyklus,akorat tam zustane voda.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 13.07.18 08:52

@ivulineček Tak pokud zůstává voda, tak vyjmeš jen tu nádržku, napustíš do dřezu nebo umyvadla vodu s octem a ponoříš do toho. Rozpustí se vodní kámen a ještě vyčisti párátkem, ušišťourama takovou tu trubičku s přepadem, je otvírací.

Apaji
Kelišová 5383 příspěvků 13.07.18 09:17

Hmmm, já mám opačný problém :think: . Musím pračku hlídat a aviváž přidat do posledního máchání na poslední chvíli. Jinak (pokud dám aviváž normálně do nádržky, když spouštím pračku) mi pračka aviváž vezme během cyklu a ještě několikrát promáchá čistou vodou, takže to mám nakonec bez aviváže :? Když se napouští, tak to nedělá (respektive tu aviváž pouze trochu naředí, ale zůstane tam), dělá to až při máchání.

Nezbývá mi nic jiného, než chodit kontrolovat a při posledním máchání dát aviváž.

JTom
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 13.07.18 10:15

Aviváž se napouští na principu spojených nádob. Přepadová trubička musí být při napouštění zaplavená. Pochopitelně musí být průchozí. Správnou funkci je možné vyzkoušet na vytaženém šuplíku bez pračky. Jestli funguje, bude chyba v napouštění. Mohou být ucpané vtokové otvory nebo špatně nastavená klapka, která rozděluje proud vody do jednotlivých přihrádek.

PreclíkM
Povídálka 21 příspěvků 13.07.18 14:19

souhlasím s @JTom

IvonkaKo
Povídálka 24 příspěvků 13.07.18 14:19

Taky mi pomohlo když je nádobku pořádně vydrhla, kartáčkem kterým sem tam zajela a pak už mi ro odtékalo ta aviváž je prý pro ty pračka špatná no, ale co je na tom pravdy tak to sama nevím uplně… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >