Nevyřešený vztah s kamarádem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 21:30

Nevyřešený vztah s kamarádem

Stalo se vám někdy, že jste měli nevyřešené problémy s někým, koho jste měli rádi a nepřestávalo vás to tížit? S kamarádem jsme spolu něco měli, pak to nevyšlo, ale vůbec jsme to spolu neprobrali, tzn. to vyhnalo, mám v sobě takový nepopsatelný pocit křivdy, i když nemám reálný důvod. Nic jsme si nikdy neslíbili, navíc je hodný a já si prostě nemůžu říct, že je to ha#zl a poslat ho imaginárně někam. Pořád to v sobě řeším, ale poprosit ho o vysvětlení je pro mě asi nadlidský úkol, strašně se bojím jeho reakce.

Řešil někdo něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 21:42

Ano, měli. A když jsme se po osmi letech dostali k tomu, abychom to probrali, tak jsme se vrátili k tomu, co už bylo… Což byl fakt průšvih.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:47
@Anonymní píše:
Ano, měli. A když jsme se po osmi letech dostali k tomu, abychom to probrali, tak jsme se vrátili k tomu, co už bylo… Což byl fakt průšvih.

A jakým způsobem jste to udělali? Napsali jste si, že se chcete vidět?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 21:56
@Anonymní píše:
A jakým způsobem jste to udělali? Napsali jste si, že se chcete vidět?

Zůstali jsme v pravidelném kontaktu po celou dobu. a pak nějak vyplynulo, že je čas se potkat. A tam začalo vzpominani a jedno s druhym. No nevyřešilo se nic, jen jsme si zadelali na další problémy. Od té doby v komunikaci krouzime okolo a nikdo nemá odvahu do toho šťourat. Ale zůstalo to viset ještě víc než předtím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 22:01
@Anonymní píše:
Zůstali jsme v pravidelném kontaktu po celou dobu. a pak nějak vyplynulo, že je čas se potkat. A tam začalo vzpominani a jedno s druhym. No nevyřešilo se nic, jen jsme si zadelali na další problémy. Od té doby v komunikaci krouzime okolo a nikdo nemá odvahu do toho šťourat. Ale zůstalo to viset ještě víc než předtím.

Ach jo.. to by mě už asi zabilo.

• Citovat
  • Nahlásit
677
6.1.22 22:46

Ahoj,
v mém bývalém zaměstnání jsem poznala strašně fajn člověka. Jezdil tam coby zákazník, ze začátku jsem si od něj držela odstup, ale po čase se z nás stali kamarádi. Oba jsme byli po rozchodu, vyměňovali si své pocity, byli jsme si opravdu blízcí…
Hodně mi tenkrát pomohl a snad i já jemu.
Když přišla první vlna covidu, padla jsem do karantény. Sešlo se jedno s druhém, nemám už rodinu, takže jsem se cítila fakt na dně. Volali jsme si, psali, dovezl mi léky.
Po skončení karantény mě vzal na výlet, pak na procházku, bylo to fajn..
Asi po druhé jeho návštěvě u mě se to zvrtlo a vyspali jsme se spolu a to byl vlastně začátek konce. Ani jeden z nás to neplánoval, nechtěli jsme se na nikoho vázat. Samotnou mě zaskočilo, jak blízko jsem si ho pustila a jak mi s ním bylo fajn.
Cca po měsíci jsme si vyměnili názory v sms, spíš tedy, on si něco špatně vyvsvětlil a odmlčel se. Prolomila jsem mlčení a napsala mu. Přišla jen strohá odpověď: „Netrucuji, skončil jsem to“
Hmm, co na to říct? Vrátil se k bývalé, což jsem ale upřímně čekala, že se stane. V tu chvíli mě snad ani nebolelo to, že jsem ztratila sex kamaráda, ale vrbu, přítele, kterému jsem mohla říct snad všechna svá trápení. Od té doby jsme se neviděli, z doslechu od našich známých vím, že se několikrát ptal, jak se mám, já občas zaslechla, jak se má on.
Asi po roce a půl jsem přetahovala data ze starého mobilu a zasekla se u našich zpráv. Napsala jsem mu, že projíždím naše zprávy, že to bylo fajn, ale že všechno je tak jak má být :-) a že by bylo fajn přestat se vzájemně vyhýbat. Odepsal mi v podstatě obratem, v přátelském duchu. Nevyhledávám ho, nepíšu mu. Jsem ráda, že jsme to uzavřeli a když se potkáme, pozdravíme se a půjdeme každý svou cestou. Oběma nám zůstaly hezké vzpomínky, tak proč to kazit nějakým zbytečným ignorováním nebo vyhýbáním se jeden druhému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 23:01

@Gingerka mě by úplně pomohlo kdybych věděla proč to skončil. Jenže u nás to nenastalo. Ty aspoň víš, že si někoho našel. Já nevím nic. A vůbec nevím, jak se k tomu zpětně vrátit,

• Citovat
  • Nahlásit
677
6.1.22 23:09
@Anonymní píše:
@Gingerka mě by úplně pomohlo kdybych věděla proč to skončil. Jenže u nás to nenastalo. Ty aspoň víš, že si někoho našel. Já nevím nic. A vůbec nevím, jak se k tomu zpětně vrátit,

Také jsem nevěděla, co se děje..
Tenkrát mi napsal jen tu strohou sms, že končí.
Chápu, jak ti je. Člověk má snahu to v sobě uzavřít, ale pořád ho hlodá, co se vlastně stalo a proč.
Nevím, co ti poradit. U mě pomohl čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 23:11
@Gingerka píše:
Také jsem nevěděla, co se děje..
Tenkrát mi napsal jen tu strohou sms, že končí.
Chápu, jak ti je. Člověk má snahu to v sobě uzavřít, ale pořád ho hlodá, co se vlastně stalo a proč.
Nevím, co ti poradit. U mě pomohl čas.

A myslíš že zkusit říct jemu jestli by to se mnou neprobral je blbý nápad?

• Citovat
  • Nahlásit
4834
6.1.22 23:16
@Anonymní píše:
A myslíš že zkusit říct jemu jestli by to se mnou neprobral je blbý nápad?

Blbý nápad to není - naopak je to jediný dobrý nápad.

Jen je otázka - pro tebe je to kamarád, čím jsi ty pro něj? Jaké jsou jeho vztahy?

Podle toho se bude odvíjet i jeho reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
6.1.22 23:20
@Anonymní píše:
A myslíš že zkusit říct jemu jestli by to se mnou neprobral je blbý nápad?

To ti asi nikdo neporadí. Píšeš, že se toho strašně bojíš.
Lidi se nejvíc bojí neznámého a svých domněnek..Co se může stát? Buď si to vysvětlíte a nebo potom třeba přehodnotíš názor, že je ten člověk tak strašně moc fajn, každopádně se nebudeš užírat přemýšlením, proč, kdyby… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 23:22
@Josef_t píše:
Blbý nápad to není - naopak je to jediný dobrý nápad.

Jen je otázka - pro tebe je to kamarád, čím jsi ty pro něj? Jaké jsou jeho vztahy?

Podle toho se bude odvíjet i jeho reakce.

Děkuju za povzbuzení, já si to myslím taky, nevyřešené konflikty já nezvládám. Já právě ani nevím, co je mezi námi pořádně za vztah, asi kvůli tomu, že to je tak pro mě nepřehledné, co je mezi námi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 23:28

@Gingerka díky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat