Nevyrovnaná z partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 18:08
Nevyrovnaná z partnera

Krásný zbytek neděle všem.
Píši toto téma anonymně, je to pro mě citlivé.
Takže stručný popis mě : optimista, co rád druhým pomáhá a do nějaké doby jsem si o sobě myslela, že mám i nadhled a i trochu toho sebevědomí.
Stručný popis mého problému : začátkem listopadu jsem příteli se kterým jsem sedm let, jsem jeho první vztah, a to i co se týče sexu, a máme spolu půlroční holčičku našla lísteček s pozváním na kafe a jeho telefonní číslo. Bylo to určené pro jednu barmanku kam chodíval. Po třech dnech od nalezení tohoto lístečku jsem ho požádala o pauzu, která trvala tři týdny. Během těchto tří týdnů se scházel s ní, mě o ni nic neřekl, nevěděla jsem ze se s nekym styka. Po cca dvou týdnech stále v té pauze jsem na to však přišla. Před Vánoci se k nám vrátil s tím, že s ní je konec, že nás miluje. Věřila jsem mu, jenže porad jsem mela takove brouka v hlavě, a měsíc po jeho příchodu jsem mu přišla na sms co ji psal, ze ji miluje a to i její šestileté dítě. Ze je s nimi nejšťastnější a o ni se snažil jenže nezískal. Psal jí to v opilosti. Já samozřejmě udělala šílenou scénu. On brečel, prosil, sliboval a já ho tedy neopustila. Od tohoto je jako vyměněn. Se vším mi pomáhá, je plný lásky, když někam jde hned mi volá, volá když jde domů, věřím, že je to mezi nimi ukončené. Ale ja se s tím porad nemůžu vyrovnat. Už to budou dva měsíce. Ona bydlí hned vedle mě. Dívám se ji do oken, chodím kolem jejího bytu, auta, práce. Není mi to příjemné. Nevím co mám dělat. S přítelem jsem o tom mluvila, on to vidí z jeho strany jako úlet, sám se údajně nechápe, stále se mi omlouvá, údajně se mu otevřeli oči a ví, že ona bude zřejmě ženska co má ráda muzskou společnost. Jenže já ne a ne se srovnat s tím, že mi vůbec lhal takovou dobu. Nemůžu zapomenout na ty sms, i když vidím jaky teď je, opravdu se moc snaží, ale ve mě je to stále takove neuzavrene. Nevím co mám dělat.
Podotýkám, že spolu nespali, jen se vidali u ni v práci, údajně 4× spolu byli na kafi a jinak si psali…
Co se týče jeho telefonu, udělal mi na něm můj otisk prstu abych se kdykoliv mohla podívat, což samozřejmě předtím bylo nemožné.
Děkuji za přečtení a nějakou odezvu.

Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 05.03.17 18:14
@Anonymní píše:
Takže stručný popis mě : optimista, co rád druhým pomáhá a do nějaké doby jsem si o sobě myslela, že mám i nadhled a i trochu toho sebevědomí.
Stručný popis mého problému : začátkem listopadu jsem příteli se kterým jsem sedm let, jsem jeho první vztah, a to i co se týče sexu, a máme spolu půlroční holčičku našla lísteček s pozváním na kafe a jeho telefonní číslo. Bylo to určené pro jednu barmanku kam chodíval. Po třech dnech od nalezení tohoto lístečku jsem ho požádala o pauzu, která trvala tři týdny. Během těchto tří týdnů se scházel s ní, mě o ni nic neřekl, nevěděla jsem ze se s nekym styka. Po cca dvou týdnech stále v té pauze jsem na to však přišla. Před Vánoci se k nám vrátil s tím, že s ní je konec, že nás miluje. Věřila jsem mu, jenže porad jsem mela takove brouka v hlavě, a měsíc po jeho příchodu jsem mu přišla na sms co ji psal, ze ji miluje a to i její šestileté dítě. Ze je s nimi nejšťastnější a o ni se snažil jenže nezískal. Psal jí to v opilosti. Já samozřejmě udělala šílenou scénu. On brečel, prosil, sliboval a já ho tedy neopustila. Od tohoto je jako vyměněn. Se vším mi pomáhá, je plný lásky, když někam jde hned mi volá, volá když jde domů, věřím, že je to mezi nimi ukončené. Ale ja se s tím porad nemůžu vyrovnat. Už to budou dva měsíce. Ona bydlí hned vedle mě. Dívám se ji do oken, chodím kolem jejího bytu, auta, práce. Není mi to příjemné. Nevím co mám dělat. S přítelem jsem o tom mluvila, on to vidí z jeho strany jako úlet, sám se údajně nechápe, stále se mi omlouvá, údajně se mu otevřeli oči a ví, že ona bude zřejmě ženska co má ráda muzskou společnost. Jenže já ne a ne se srovnat s tím, že mi vůbec lhal takovou dobu. Nemůžu zapomenout na ty sms, i když vidím jaky teď je, opravdu se moc snaží, ale ve mě je to stále takove neuzavrene. Nevím co mám dělat.
Podotýkám, že spolu nespali, jen se vidali u ni v práci, údajně 4× spolu byli na kafi a jinak si psali…
Co se týče jeho telefonu, udělal mi na něm můj otisk prstu abych se kdykoliv mohla podívat, což samozřejmě předtím bylo nemožné.
Že máš přístup do jeho telefonu je hezké, ale jsou ještě e-maily, sociální sítě, osobní schůzky… Nemohla bych žít s někým, kdo jiné píše, že jí miluje (i její dítě) a je s nimi nejšťastnější. To by se pak mohl snažit jak by chtěl. Zvlášť, když jste sousedé a koukáš jí do oken, to bych nedala.

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 05.03.17 18:16

Pokud jste v najmu, tak bych se přestěhovala. Abys na ni nenarazela každy den. S obnovením důvěry to bude těžší. Proč nejste svoji? Jinak nějak se mi nezdá, ze by ji v takovém nevinně podaném vztahu psal jak ji miluje. A nejen ji, ale i její dítě - to jako taky vidal u ni v praci? Nebo si ho zamiloval v kavárně? Promiň, ale podle mne ti tak trochu keca

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 05.03.17 18:19

Já myslím, že se vážně snaží a chce získat tvou důvěru. Ty máš bohužel tu těžší roli, zkousnout to, smazat a nikdy se k tomu už nevracet.
Ale je ještě brzo, tyhle věci se hojí dlouho. Snažte se mít co nejvíc společných zážitků, jestli máte hlídání, tak si večer spolu vyrazte, časem se ty bolavé hrany zaobli a nové prožitky překryjí ty staré.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 05.03.17 18:22
@Helileli píše:
Já myslím, že se vážně snaží a chce získat tvou důvěru. Ty máš bohužel tu těžší roli, zkousnout to, smazat a nikdy se k tomu už nevracet.
Ale je ještě brzo, tyhle věci se hojí dlouho. Snažte se mít co nejvíc společných zážitků, jestli máte hlídání, tak si večer spolu vyrazte, časem se ty bolavé hrany zaobli a nové prožitky překryjí ty staré.

než potkají dotyčnou barmanku před domem, když jsou sousedé

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.03.17 18:37

Není to lehke, ale pokud jsi se rozhodla mu odpustit, tak „musis“ (vim, ze ne) take o vasi rodinu trochu zabojovat. Proste jakoze „v dobrem i ve zlem“, jste na to oba :-( Prodiskutujte stehovani. Lepe se ti na to zapomene. Urcite to nedostanes z hlavy mozna uz nikdy. Ale on se opravdu snazi a je videt, ze toho lituje.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.03.17 18:40

Promiň, ale na mě to působí jako ze s tamtou to nevyslo, tak se pokorne vrátil a teď by ti slíbil hory doly.
Nevěřila bych, ze s ni nespal.
A napsat, ze si zamiloval její děcko a doma ma přitom drobka s tebou, to bych neprekousla.
Co dělat ovšem nevím.

nostress
Extra třída :D 13394 příspěvků 05.03.17 19:25
@Anonymní píše:

Sorry, ale po tom, co předvedl s barmankou, už bych mu nemohla důvěřovat.
Ale jestli ty dokážeš odpustit, pak držím palce.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.03.17 19:29

Jednou narušená důvěra už se těžko slepuje.
Taky myslím, že stěhování by vám prospělo.
Ale těžko říct, jestli Tvůj manžel pokud už měl uletařské sklony dokáže být věrný. :zed: Taky by mě teda bolelo, kdyby napsal, že ji miluje. Je to velké slovo a lidé by ho neměli říkat jako " chleba" :oops: :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >