Nevysvětlitelné jevy a záhady

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.05.10 08:50
Nevysvětlitelné jevy a záhady

V noci jsem nějak nemohla spát a napadlo mě,že by bylo zajímavé založit toto téma.
Setkali jste se v životě s něčím nevysvětlitelným, s nějakou záhadou, viděli jste nebo slyšeli ducha,prostě máte nějaký příběh jakoby z akt X?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Reakce:
te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 03.05.10 09:01

Ahoj,
na podzim zemřel můj bývalý manžel…od té doby tj.listopad-únor jsem pořád cítila jeho přítomnost v našem tehdy společném bytě.Závany chladu a to i přesto že byla zavřená okna,cvakal nám odpadkový koš a v březnu jsem to i zachytila pohledem (musela jsem ho vyměnit,lezlo mi to už docela na nervy).A spadlo několik předmětů v koupelně…konev na kytky,šampon.Můj chlap měl také několikrát nepříjemný pocit v zádech,měl pocit,že mu někdo stojí za zády.Ale zvykli jsme si a nyní přítomnost žádného ducha necítíme.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 03.05.10 09:16

te.ss, až mi přeběhl mráz po zádech 8-o

Petra Z
Hvězda diskuse 52182 příspěvků 03.05.10 09:18

Loni v únoru mi zemřela babička.....
při vyklízení bytu jsem si od ní odnesla 2 kytky v květináči…nikdy jsem je neviděla kvést…
A letos v den jejích narozenin obě vykvetly.Ráno koukám a krásné kvítky.....a večer opadaly.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 03.05.10 10:00

MOje svagrova bydlí v bytovce, kde se v sousedním bytě podřezal soused a vykrvácel v koupelně, už je to pře pět let. Teď tam bydlí mladá rodina s malou dcerou. Ta jednou večer usínala v postýlce, bylo jí kolem třech let, a najednou začala strašně křičet, volat maminku…přiběhli tam s očima navdrch hlavy a holčička jim mezi vzlykáním povídá, že k ní přišel pán s fousama, ať jde s ním do koupelny. Od té doby ho několikrát zahlídli i oni, periferním viděním stín, který se mihne. Je hodný, nic jim nedělá, ale oni jeho přítomnost pociťují denně, z toho by mě teda trefilo a odstěhovala bych se. Bytem se občas line koňský smrad, on pracoval u koní. Hračky samy od sebe hrají a svítí, věci se přemisťují, boxovací pytel v pokoji se houpe, zástrčka od nabíječky do mobilu cvaká o stůl…je to fakt psycho. Oni se s tím smířili.

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 03.05.10 10:22

Teda Mad, to by mě asi šlehlo. Z toho bych měla celoživotní trauma. Ačkoli ten náš barák taky není bez poskvrny různých slyšitelných kroků, stínů a podobně… fakt tu nerada spím sama.

Tohle se stalo babičce mého manžela. Byla v lese s dcerou Liduškou (asi 4 roky) a dalšíma ženskýma a sbíraly dříví. Všimly si, že Liduška delší dobu sedí opodál a kouká kamsi mezi stromy, tak na ní volaly, ale ona neodpovídala. Babička za ní přišla a ptala se jí na co hledí. „Maminko, přece na tu krásnou paní támhle. Podívej, jak je krásná.“ Ženské koukaly, ale nikoho neviděly a děsil je ten Liduščin výraz, tak utekly z lesa.
Několik let na to, když Lidušce bylo 15, tak jí srazila motorka a umřela. V tu noc se manželovo babičce zdál sen, že Liduška za ní přišla k posteli a řekla jí:" Nezlob se maminko, ale já jsem musela jít, za tou krásnou paní."

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 10:39

Tak mě se nic s duchy nestalo, ale spíš někdy jsem děsila sebe i ostaní… Jezdila za mnou sestřenice - asi do našich 23 let, vždycky jsme si udělaly pěkné výlety, nákupy tak prostě takové dámské jizdy. Mluvíme spolu a říkám, no a teď nepojede bus a pojedem vlakem - bum stalo se to… sedíme ve vlaku a říkám, ještě se pokazí vlak a bude to síla, bum vlak se pokazil. I malé kraviny jako, že někam jdem a říkám, kdyby tam byla ta a ta… bum a je tam, docela se mě bála a já někdy sebe , protože mě napadly věci a opravdu bum a stalo se to i několikrát za den.Když jsme byli v kavárně a hodně jsmě popíjeli se známíma tak já se srandy, tak a teď přijde servírka, že jsme jim všechno vychlastaly :-D přišla a říká promiňte ale tyto kvalitní vína už nemáme na skladě, měli jsme pár kousků a všechny jste si už objedvali..Bohužel jsem věděla dopředu - prostě myšlenka, když mamča dlouho nešla odpolede z práce - ještě aby měla chlapa, hmm a večer se už nevrátila, jenom si to vyříkali s taťkou po telefonu.Jednu dobu to bylo strašné, prostě sedíte mluvíte s někým a najednou myšlenka, kdy se se stalo to a to.Nejvíc mě ale zamrazilo - je to jako kravina, ale když mi bylo 17 tak jsem jela do školy a prostě nevím proč mě napadlo, co kdyby si do školy vzal někdo paruku, černou dlouho, nevím kravina, nevím proč a přijdem do šatny a tam spolužák šaškoval s červnou kudrnatou parukou co měl na hlavě… Bohužel je to pravda, a někdy mě to štve.Píšu anonymně, protože nechci aby si někdo myslel, že jsem pošuk :lol: kámoška tu chodí a zná moji přezdívku

te.ss
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 03.05.10 10:47

…ještě…
také se několikrát stalo,že začala hrát hrací dětská skříňka,která se normálně natahuje na klíček.Zahrálo pár tónů,ale i tak jsme se dost lekli.Bývalý manžel spáchal sebevraždu 19.11.okolo 18.h.To jsme ještě v tu dobu nevěděli a 20.11. okolo 04.h ráno když jsem kojila se z kuchyně ozvala rána…spadl obrázek.Až okolo 9.h ráno jsem se telefonicky dozvěděla že se zabil.Byl to šok.Bydleli jsme tady spolu skoro 12 let.Třeba to bylo znamení nebo náhoda :think: .Vedle v bytě bydlel mladý kluk,spáchal sebevraždu před 8 lety,skočil skrz zavřené okno.O naší zahrádku (vlnitý eternit)si rozpůlil hlavu.Byl na místě mrtvý.V tom bytě z kterého skočil byl původně náš a ten nyní náš s námi vyměnil.Takže dříve bydlel tady.Byl to vnuk pana XY,který mu tento byt přenechal.Třeba tady může být i nějaká spojitost.

kvaček
Extra třída :D 13508 příspěvků 03.05.10 11:06

Moje kamarádky mi říkala, že se to stalo její sestře, která na takové věci nevěří, spíš je realista, dělá učitelku - neříkám, že učitelky nevěří v nic nadpřirozeného, ale prstě nic takového ji neříkalo a jednou prý taková vystrašená ji říkala, že byla na hřbitově a že byla tma klid a jenom u jednoho hrobu se vznášel jakoby oblak mlhoviny, že prostě blbý pocit a hned domů - to bylo okolo dušiček, brzo tma.

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 03.05.10 11:08

Anonymní: tak to je mazec 8-o 8-o 8-o

Jak to tady tak čtu, nestíhám valit oči a běhá mi mráz po zádech. Já na tyhle věci, jako posmrtný život, věřím, takže jsem z toho docela vedle 8-o 8-o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 11:14

Tak opravdu nekecám, a hodně mě to jednu dobu děsilo, byly to kraviny opravdu - jakože někam přijdete ateď vás napadne, no určitě nebude v obchodě cibule a tak ji potřebuju - deset položek na nákupu, bum neni.Za chvíli když jsem teda šla z obchodu si říkám, kruci taky by mohla dojet mamča, dlouho u nás nebyla, bum a ona stepuje u dveří, že se rozhodla dojet. Prý jestli mám doma cibuli, že koupila maso, že mi udělá guláš, abych si pouklázela :think: od takových kravin až po tože mamča má velké migrény, tak že jí je zle každou chvíli jsem brala, a jeden den ji bylo zle, a já jsem byla na trní dokonce jsem i začala brečet - měla jsem menstuaci, tak sjem si říkala hormony, bylo mě jí líto, a pořád divný pocit a nevím proč mě napadlo volat jejímu bratvoi - strýcovi, že se mi nelíbi, ještě jsem dostala proč střečkuji, hmm a dojela do nemocnice za pět minut 12 měla mozkovou rtvičku a já jsem pak jak jsem brečela, tak mě napadaly takové věci, kdoví jestli to něco neni…

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 03.05.10 13:29

Tohle se teda fakt dost blbě čte! Naskakuje mi husí kůže. Snad z téhle diskuze neporodím předčasně! 8-o

Mně se teda stalo asi před rokem, že se mi zdálo o jednom klukovi, kterého jsem neviděla od základky. Pak někdy po letech, když už byl dospělý, spáchal sebevraždu. Nepřikládala jsem tomu snu o něm žádnou váhu. O víkendu jsem náhodou šla na hřbitov a vzpomněla si na toho kluka a ten můj sen, tak jsem šla k jeho hrobu a zjistila jsem, že ten sen o něm se mi zdál přesně v den výročí jeho sebevraždy. Jak říkám - nic jsem s ním neměla společného, nekamarádili jsme spolu, jen jsme se znali. A mně se po 20 letech zjeví ve snu zrovna v den, kdy měl „výročí“. Brrr!

A pak - ale to není strašidelné - se mi zdálo, že jsem u tety a ta rekonstruuje celé horní patro - maluje, stěhuje nábytek atd… Pak jsem u ní byla asi po měsíci na návštěvě a chlubila se mi, jak si před měsícem zrekonstruovali patro, vymalovali, nakoupili nábytek… Myslela jsem, že mě z toho šlehne. Odpověděla jsem jí, že už to vím - že se mi o tom zdálo :lol:

Aspera
Generální žvanilka 21124 příspěvků 1 inzerát 03.05.10 16:13

Teda to jsou strašidelné příběhy. Až mi z toho není dobře.
Jednou jsem taky zažila divnou věc. Ve snu se mi zdálo, že mi holčina říká, že ji rodiče nechali bez jejího vědomí utratit psa, brečela a byla z toho strašně smutná a hlavně ať se to nedozví mladší sestra, že by to nesla ještě hůř. Za pár let se mi najednou tato situace přihodila na táboře přesně podle toho snu, jenže tu holčinu jsem na tom táboře viděla poprvé. Na táboře byla i její sestra, které jsme to neměli říkat.

bamba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 19:29

Taky mám příběh.Je to asi 14dní,spala jsem s vnoučkem Honzíčkem v obýváku.On ráno říkal,že se bál,že tu byl pán,Měli jsme z toho ohromnou srandu,že dědu šoupnu do hostinského pokoje a tahám si do baráku chlapa.Pána pak ještě několikrát vzpomínal.Opravdu jsme se ohromě bavili.Psala jsem o tom děvčarúm na foru a úplně mě doblbly,že tak malé děti mají schopnost vidět duši člověka,který zemřel.Na tyto dušičky nevěřím,ale ptala jsem se souseda a ten mi dokonce ukázal,kde jeho táta leže.Řeči o pánovi Honzíkovi vydržely ještě asi týden a pak jednou řekl,pán není.
Docela mě to rozhodilo a ulevilo se mi,když pán odešel.
Dostala jsem radu,jak duši dopřát klidu,rožnout na 24hodin svíčku a nechat otevřené okno,aby duše mohla v klidu odejít.

kvaček
Extra třída :D 13508 příspěvků 03.05.10 19:52

Ještě jsem si vzpoměla, ale to je deset let, dky jsem ležela na gynekologii s cystou bylo mi 17 a dali mě na pokoj s epileptičkou a důchodkyní asi tak 80 let. Zapoměla jsem na to, ale teď se mi to vybavilo 8-o v noci jsme všechny spaly a najednou ta stará pani začala něco vykřikovat a ukazovat do kouta ke dveřím, běž pryč, běž pryč -ale spala, no zahrabala jsem se pod peřinu, jak jsem se bála jak malá :lol: první co mě napadlo - je to jako blbé, ale ježíš ona umře :-( měla jsem hodně strach protože opravdu řvala děsem. Ráno nic, ani nic neříkala…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >