Nevysvětlitelné pocity ze sebe

Anonymní
6.4.21 17:30

Nevysvětlitelné pocity ze sebe

Dobrý den, nevěděla jsem pořádně kam téma zařadit. Moje otázka bude možná směřovat k lidem s trošku spiritualnim duchem, protože můj problém spočívá možná v něčem hlubším. Ráda bych zdůraznila, že muj problem není fyzický, nejsem ani silná, ani nemám problém se svým vzhledem

Píšu dotaz sem protože se mi od dětství dostalo velkého nepochopení meho problému a připadala jsem si spíše hloupě, nyní jsem dospělá ženská mladého věku a problem neustal. O co se tedy jedná.

Je to velmi zvláštní, ale můj problém je v mých prsou, břiše, pocitech. Zkrátka při myšlence na to že mám prsa, mi naskočí v břiše divný pocit, cítím se v momentě na brečení, nepříjemně a nechci v ten moment žít. Nejde to vysvetlit, zni to hloupě, ale začalo to poprvé asi v mých 7letech, když jsme jezdili se školou na plavání.
Měli jsme pod prsa takove pěnové podkovy, jako pomůcku, pamatuji si to jako včera, když jsem plavala s tuto pomůckou a přišel mi od břicha a prsou ten hnusny pocit, citila jsem se v ten moment opravdu, že nechci být na světě. Jsem celý život diky tomu spíše ve své hlavě, protoze mě to denně trápí. Cítím to hodně i po sexu, v přítomnosti mužů, stačí pomyšlení na svá prsa( treba mě tlačí podprda, plácnu…) vubec si to neumím vysvětlit. Nyní jsem těhotná a prsa mi ještě víc narostly a diky tomu o nich pořád vím, buď svědí, bolí, tlačí, visí…a ten pocit je cele dny… možná budu někomu pro smích, možná mi ale stačí se vypovídat, vim ze s tim nic neudělám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
6.4.21 17:35

Hmmm, a jak reagujes na prsa jinych zen, mas stejne pocity? Zajima me, jestli Ti vadi jen tva prsa, ci prsa obecne.

Myslim, ze se svym telem nebudes tak v pohode, jak pises. Jsi k sobe uprimna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 17:39

@Sardelka začalo to když mi bylo 7, v 7mi letech jsem urcite neměla skrze tělo žádný problem ani něco, co by se mi na sobě nelíbilo, na jinych ženách mi přijdou prsa hezká, upřímně nechapu, jak muzou prsa tak ženským slušet, ja je schovávam, jakmile bych šla někde třeba v tilku, nebo s vystrihem, chytly by mě dost hnusné pocity…zakl

• Citovat
  • Nahlásit
30465
6.4.21 18:04
@Anonymní píše:
@Sardelka začalo to když mi bylo 7, v 7mi letech jsem urcite neměla skrze tělo žádný problem ani něco, co by se mi na sobě nelíbilo, na jinych ženách mi přijdou prsa hezká, upřímně nechapu, jak muzou prsa tak ženským slušet, ja je schovávam, jakmile bych šla někde třeba v tilku, nebo s vystrihem, chytly by mě dost hnusné pocity…zakl

A s muži můžeš normáln sexovat? Trochu nechápu, že jako dost psychicky nevyrovnaná těhotníš. Tohle jsi měla nějak dávno zpracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
6.4.21 18:07

Pripomelo by to jeden dil ze serialu, uz si nevzpomenu jaky, ale myslim, ze to bylo z nemocnicniho prostredi.
Muz zil od mladi s pocitem, ze k nemu nepatri leva noha a nedokazal se s ni ztotoznit. Byla to zdrava noha, jen mu proste vadila. Nabizel jednomu doktorovi nehorazny penize za to, ze mu ji amputuji. Nechtel to samozrejme udelat, tak si koupil brokovnici a sam si ji odstrelil. Od te doby byl sice na vozicku, ale konecne stastny jako blecha. :lol:
Je to nejaka porucha vnimani sveho tela, ma svuj nazev, tak me napadlo, jestli to treba u tebe neni podobneho razu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
6.4.21 18:17
@LadyDelRey píše:
Pripomelo by to jeden dil ze serialu, uz si nevzpomenu jaky, ale myslim, ze to bylo z nemocnicniho prostredi.
Muz zil od mladi s pocitem, ze k nemu nepatri leva noha a nedokazal se s ni ztotoznit. Byla to zdrava noha, jen mu proste vadila. Nabizel jednomu doktorovi nehorazny penize za to, ze mu ji amputuji. Nechtel to samozrejme udelat, tak si koupil brokovnici a sam si ji odstrelil. Od te doby byl sice na vozicku, ale konecne stastny jako blecha. :lol:
Je to nejaka porucha vnimani sveho tela, ma svuj nazev, tak me napadlo, jestli to treba u tebe neni podobneho razu? :nevim:

To znamená, že sadistický masochista by to mohl vyřešit? Nebo raději dobrý psycholog. Tam je nějaký vnitřní blok, ke kterému je třeba se dostat a pak na něm správně pracovat. Bez toho to může skončit dost zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
6.4.21 18:21
@LadyDelRey píše:
Je to nejaka porucha vnimani sveho tela, ma svuj nazev, tak me napadlo, jestli to treba u tebe neni podobneho razu? :nevim:

Nedavno to bylo v Anatomii zivota jak nechtel svoji zdravou nohu, ze k nemu nepatri a zadonil o amputaci. Poruchu tam jmenovali, ale nevim uz nazev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9024
6.4.21 18:21

A nejsi transvestita, lesba, či někdo z těch 150 genderově neutrálních lidí? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
6.4.21 18:26
@Konnny píše:
Nedavno to bylo v Anatomii zivota jak nechtel svoji zdravou nohu, ze k nemu nepatri a zadonil o amputaci. Poruchu tam jmenovali, ale nevim uz nazev.

Tak jsem na to prisla, byla to Plasticka chirurgie s. r.o… a dokonce i Anatomie zivota. :lol: Asi je to ted popularni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat