Nevytlačím Aniball - porod CS?

Anonymní
12.8.20 14:28

Nevytlačím Aniball- porod CS?

Ahoj,
dneska jsem 35+5 a poprvé jsem cvičila s Aniballem a připadám si úplně neschopná :oops:
Zavést ho nebylo nic příjemného, ale podařilo se, pak jsem ho trochu nafoukla (přibližně osm stisknutí pumpičky) a zkoušela vytlačit svaly pánevního dna. Po deseti minutách se ani nehnul, akorát mi začalo tvrdnout břicho.
Tak jsem ho vyfoukla a vyndala a říkám si, jestli mám vůbec šanci porodit dítě, když jsem nevytlačila ani blbý Aniball? Normálně zvažuji, jestli si nemám domluvit CS když jsem tak neschopná? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4975
12.8.20 14:29

Já jsem s ním necvicila vůbec a porodila jsem 2×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18993
12.8.20 14:31

Mene stisku a trenuj. Navic bych tedy rekla, ze se netlaci svaly panevniho dna, ty by ho tam naopak drzely na miste. Ale zatlac jako pri stolici. Nevzdavej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18198
12.8.20 14:33

Taky sem ani jednou necvicila a porodila jsem normálně, ono totiz pri porodu se zaprvé otviras a zadruhé ti pomahaji kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15755
12.8.20 14:36

Tak toho se opravdu neboj, zbytečně panikaříš. Při porodu bude Tvoje tělo fungovat a reagovat úplně jinak než při domácím cvičení s podobnými pomůckami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
12.8.20 14:37

Nesnaž se ho vytlačit, ale uvolni svaly pánevního dna a on sám vyklouzne. Stejně je to potom u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
12.8.20 14:47

Taky jsem porodila 2× bez Anibalu a ani nástřih jsem neměla. Ještě se jím stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12511
12.8.20 14:48

Pri samotnem porodu v tele probihaji procesy, ktere tomu prirozene napomahaji, pri cviceni je nemas. Vubec bych se tim netrapila a po prvnim pokusu uz vubec. Ja taky necvicila vubec ani to nijak nezkousela a porodila jsem 2 deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31356
12.8.20 15:00

Nikdy jsem podobnou pomůcku neměla a měla jsem i velmi rychlé porody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9158
12.8.20 15:03

Tuhle pomůcku jsem nikdy neměla, a přesto jsem porodila tři děti :-) a ono to tlačení spíš bylo o tom, že v těle probíhala krontrakce a dítě se při ní samo tlačilo ven, spíš bylo obtížnější na pokyn to tlačení zastavit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 15:06

Prosím tebe! Řeknu ti novinku, u porodu vůbec tlačit nemusíš. Když nebudeš tlačit, porodíš taky. V zahraničí to už vědí, u nás to vědí jen ti, co se zajímají. Dítě se rodí samo aktivně plus ho vytlačují stahy dělohy a nutkání na tlačení pokud přijde, tak zatlačíš, ani nebudeš vědět jak, je to samovolný efekt. Žádný vehementný tlačení na 5 vteřin mezi dýcháním na 3 nádechy a koleny do úhlu bla bla není potřeba. Aniball jsem nikdy ani neviděla, porodila jsem 4× přirozeně bez nástřihu.

• Citovat
  • Nahlásit
7717
12.8.20 15:09

Cs ti stejně nikdo jen tak neudělá. Vykasli se na anibal. To je zas nějaká móda, roztahovat si pekáč před porodem. Porodis i bez něj neboj. Hlavně musíš být v klidu a do porodu si nedat zasahovat když to nebude nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
12.8.20 15:19

Já bych tenhle aniball úplně zrušila fakt.
Neměla jsem ho a první porod za 4 hodiny hotový a v pohodě.
Ještě vůbec nerodíš, tělo není připravené. Teď si vystresovala akorát sama sebe, kdyby ses na nějaký cvičení vyprdla a šla jsi (až budeš rodit) do porodnice s klidnou hlavou porodíš 20× líp! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
12.8.20 15:26

Já aniball vytlačila a stejně jsem měla císaře. Tohle spolu vůbec nesouvisí. Stejně ti císaře neudělají jen tak (a i kdyby ano, nestálo by to to za to, věř mi). Určitě to zvládneš. Na aniball se vykašli a hlavně se nestresuj. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
12.8.20 15:44

Jsem hubená, mám úzkou pánev, a nikdy jsem s podobnými blbostmi necvicila. Porod rychlej, a holka na 3 zatlačení venku. To dítě ze sebe dostaneš, to se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama