Nevyzrálý kamarád, co si musí něco dokazovat?

Anonymní
5.3.21 20:50

Nevyzrálý kamarád, co si musí něco dokazovat?

Ahoj,

chtěla bych znát názor asi spíš mužů. Mám kamaráda, který má hrozně hodnou a hezkou slečnu. Za tu dobu, co ho znám, jsem prokoukla jeho „taktiku“. Potřebuje okolo sebe 100 kamarádek, které ho budou obdivovat. Na každou používá stejné řeči. Chodí s nimi sportovat, do baru (když to jde), volá si s nimi po nocích. Zatímco jeho slečna doma vaří a uklízí. I já byla jednou z kamarádek, které začal po měsíci vyznávat lásku, ale naštěstí pochopil, že u mě mu to neprojde, i když to občas ještě zkusí a cukruje.

Co se takovému muži honí v hlavě? Přeci není normální, aby se do každé hned zamilovával, nebo mi volal, že potkal na ulici krásnou holku a jak hezky voněla. :D Dokonce mi nedávno vyprávěl, jak se do jedné platonicky zamiloval i na dovolené, a to byl se svou slečnou jen pár měsíců.

Nemusela bych to řešit, ale nějak lidsky mi to začíná vadit, ač je na mě hodný.
Jinak je mu 29 let, takže žádný puberťák.

prosím anonym samozřejmě

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8983
5.3.21 20:56
@Anonymní píše:
Ahoj,

chtěla bych znát názor asi spíš mužů. Mám kamaráda, který má hrozně hodnou a hezkou slečnu. Za tu dobu, co ho znám, jsem prokoukla jeho „taktiku“. Potřebuje okolo sebe 100 kamarádek, které ho budou obdivovat. Na každou používá stejné řeči. Chodí s nimi sportovat, do baru (když to jde), volá si s nimi po nocích. Zatímco jeho slečna doma vaří a uklízí. I já byla jednou z kamarádek, které začal po měsíci vyznávat lásku, ale naštěstí pochopil, že u mě mu to neprojde, i když to občas ještě zkusí a cukruje.

Co se takovému muži honí v hlavě? Přeci není normální, aby se do každé hned zamilovával, nebo mi volal, že potkal na ulici krásnou holku a jak hezky voněla. :D Dokonce mi nedávno vyprávěl, jak se do jedné platonicky zamiloval i na dovolené, a to byl se svou slečnou jen pár měsíců.

prosím anonym samozřejmě

Blbecek který by měl být sám…Takové kecy bych nebyla schopna poslouchat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
5.3.21 20:58

Takovymu klukovi se toho v hlave moc nehoni. Tohle chovani je motivovane ciste pudove…proste cim vic slecen kolem sebe tim lepsi sance k mnozeni. Trochu primitiv no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
5.3.21 21:10

Nevím co se mu honí v hlavě, je to nevyzrálý puberták.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.3.21 23:09

Potřebuje si tím něco dokazovat b*b. Jeho slečna je chudák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8186
6.3.21 09:21

Take jsem takoveho znala. Vetsinou se obklopoval stredoskolackami. Ale jakmile zacuchal, ze je nejaka moc chytra, nebo ho prokoukla, rychle couval :mrgreen:
Male ego :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6605
6.3.21 09:26
@Morska vila píše:
Nevím co se mu honí v hlavě, je to nevyzrálý puberták.

Mentalne rozhodne. Ale takovej k tomu potrebuje i odpovidajici partnerku, ktere to nebude moc vadit a je s tim smirena.

Takze zakladatelka by se mela vnitrne vyrovnat, ze kamaradce takovy typ chlapa, kterej prebrousi co je k mani zcela vyhovuje. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6605
6.3.21 09:31

Zakladatelko, jeste jsi neslysela, ze nekteri maji siroke srdce? :nevim:

To neni o zamilovani, jen se mu tam vejde mnoho zen a bylo by skoda nekterou o lasku pripravit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
6.3.21 10:43

S takovým…bych se ani nemohla přátelit… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
6.3.21 11:28

Ahoj,
Nerikame. Myslim si ze to komplikuje vztahy. To bud Citis a nebo ne. Neni potreba… tedy z moji strany. Zeny to obcas vyzaduji… Tak nejednou jsem to i rekl i kdyz jsem to necitil, nemel v tom jasno a proste tlak byl evidentni…jen abych Bohyni udelal radost… :think: :srdce:

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 12:44

Já měla takového spolužáka. Zkoušel to snad na všechny holky ze třídy, některé mu na to naletěly. A přitom měl přítelkyni, nakonec si ji i vzal. Před covidem jsme měli sraz a nad ránem se ocicmával s jednou spolužačkou. Jednou jsem se ho ptala, proč to dělá a on řekl, že si prostě nemůže pomoct. Něco jako Dalibor Vrána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
6.3.21 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím anonym samozřejmě

To je asi takovej ten pes, co štěká, ale nekouše. Že kdyby ho slečna opustila, protože to je trapák, tak by ho to semlelo. Asi fakt sám sobě nebo jestli třeba svýmu okolí /svý slečně chce dokázat/ukázat, že se vyzná, že je borec, tak to prostě má nebo jednou bude mít určitě efekt opačný. Snad z toho ještě „vyroste“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
6.3.21 12:57
@Usmevavy píše:
Ahoj,
Nerikame. Myslim si ze to komplikuje vztahy. To bud Citis a nebo ne. Neni potreba… tedy z moji strany. Zeny to obcas vyzaduji… Tak nejednou jsem to i rekl i kdyz jsem to necitil, nemel v tom jasno a proste tlak byl evidentni…jen abych Bohyni udelal radost… :think: :srdce:Tom

To jsi chtěl asi napsat do jiné diskuze :lol: (říkáte si s partnerem „Miluji tě“?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
6.3.21 13:03
@Taktinevím píše:
To jsi chtěl asi napsat do jiné diskuze :lol: (říkáte si s partnerem „Miluji tě“?)

Diky! Mas prehled! :)

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
6.3.21 13:48

Ahoj,
treba se boji ze mu nebude mit ktera varit a uklizet :D ( ale.. vzdy se nejaka najde!)
Nikoliv. Neznam, ale predpokladam: Jde o jeho Ego :) Jak pises porad stejne kecy). Cili „sbira fragy“! Zarezy do reziva… :) Volanim se snazi navodit jeho jedinecnost a nedostupnost, pripadne vyvolat i zarlivost. Jak pises, jeho strategie funguje! :D Co jsou prosimte ty jeho porad "stejne kecy? " ( jo a tu co ma v garazi ta ho nezajima, protoze ta jizpodlehla)!
Tak jako takto bych to videl. :)
Hahaha :D

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat