Nevyzvednutá zásilka v zásilovně

7
4.7.21 16:10

nevyzvednutá zásilka v zásilovně

Zdravím,
paní si přeze mě na vinted koupila bundičku a chtěla ji poslat na dobírku, ale zásilku si nepřevzala. Zítra končí 7 denní lhůta kdy je zásilka uložená a paní nekomunikuje. Co mám dělat? Vrátí mi zásilkovna peníze za dopravu?
Děkuji moc za všechny rady

PS: ano, je to moje blbost, že jsem ji poslala na dobírku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10168
4.7.21 16:12

Nevrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
4.7.21 16:14

Nevrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
4.7.21 16:16

Nevrátí, pošlou ti balík zpátky, ale poštovné je v haji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
4.7.21 16:25

Nevrátí, ale těch 69kč za blbost je ještě dobrý trest. Já osobně si vždy nechávám odeslat alespoň poštovné. Pokud možno tak samozřejmě celou částku rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
4.7.21 16:25

Vzdy kdyz posilam na dobirku nechám si dopredu zaplatit postovny plus poplatek za dobirku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
4.7.21 16:34

PROTO když už někdo trvá na dobírce (což už mne mírně varuje), tak TRVÁM na platbě poštovného předem! nehodlám trnout, zda se princezna uráčí dojít si zásilku vyzvednout..
o peníze nouzi nemám, leč nerada je vyhazuji a u zásilkovny tahle služba stojí 19Kč.. je otázka, proč někdo vyhodí klidně dvacku z okna kvůli dobírce.. a u pošty je to myslím ještě víc, tam už ani radši nechodím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11268
4.7.21 16:57

Nevrátí a možná ještě zaplatíš za vrácení zásilky zpět! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2247
4.7.21 17:06

Upřímně, proč by ti je vracela? Je to snad její chyba? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
12.7.21 22:03
@Lucy75 píše:
PROTO když už někdo trvá na dobírce (což už mne mírně varuje), tak TRVÁM na platbě poštovného předem! nehodlám trnout, zda se princezna uráčí dojít si zásilku vyzvednout..
o peníze nouzi nemám, leč nerada je vyhazuji a u zásilkovny tahle služba stojí 19Kč.. je otázka, proč někdo vyhodí klidně dvacku z okna kvůli dobírce.. a u pošty je to myslím ještě víc, tam už ani radši nechodím :-)

přesně tak!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat