Nevyzvednutý balík dobírka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 10:03
Nevyzvednuty balik dobirka

Objednala jsem balik na dobirku z eshopu, bohuzel si ho nakonecnemohu dovolit. Co bude kdyz ho nevyzvednu v zasilkovne, pokuta?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 20.05.19 10:06

A už ho odeslali?? no pravděpodobně nic, nemají čas řešit každého nespolehlivého zákazníka, i když určitě chápeš, že přijdou kvůli tebe o peníze… je to fakt hnusný přístup

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 20.05.19 10:08

Můžou po tobě chtít uhradit poštovné

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8949 příspěvků 20.05.19 10:09

Balík jsi povinna přijmout, sankce za nevyzvednutí jsou uvedeny v obchodních podmínkách. Některé eshopy je neuplatňují, jiné ano. Příště si to pořádně rozmysli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 10:10

Máme eshop a když někdo nevyzvedne, tak to nijak neřešíme. :nevim: s tím se musí občas počítat.

necy
Kecalka 118 příspěvků 20.05.19 10:12

Manzela kolega nemohl vyzvednout ze zdravotnich duvodu. A dostal sankci.Nic blizsiho nevim

Příspěvek upraven 20.05.19 v 10:14

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8949 příspěvků 20.05.19 10:13
@Anonymní píše:
Máme eshop a když někdo nevyzvedne, tak to nijak neřešíme. :nevim: s tím se musí občas počítat.

Tak to sem hlavně piš, ať si co nejvíc lidí myslí, že si můžou nechat naposílat balíky a pak je nevyzvedávat :roll:.

Tableta
Kelišová 5206 příspěvků 20.05.19 10:15
@Anonymní píše:
Objednala jsem balik na dobirku z eshopu, bohuzel si ho nakonecnemohu dovolit. Co bude kdyz ho nevyzvednu v zasilkovne, pokuta?

Vrátí se to odesílateli, který po tobě může požadovat zaplatit náklady na dopravu. :pocitac:

Mimochodem, můžeš požádat odesílatele o prodloužení doby uložení.

debra.morgan
Echt Kelišová 8974 příspěvků 20.05.19 10:16

Dost pravdepodobne se nestane vubec nic.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53310 příspěvků 20.05.19 10:19
@Janli píše:
Tak to sem hlavně piš, ať si co nejvíc lidí myslí, že si můžou nechat naposílat balíky a pak je nevyzvedávat :roll:.
:nevim: Si snad psát může, co chce. Stejně jako jsou eshopy, které kvuli vztahům se zákazníky řeší reklamace automaticky, aniž by čekaly na vyjádření výrobce. Stejně tak nechtějí hradit poštovné při výměně velikostí… Přístupy jsou různé a nechápu, proč by někdo nemohl napsat zkušenost, jak to ve vlastním eshopu řeší. :roll:
ZuzčaPokorna
Povídálka 26 příspěvků 20.05.19 10:23

Obchod by po tobě mohl vymáhat poštovné, ale většinou se to neděje.. ale stejně bych jim radši napsala/zavolala s tím jak to doopravdy je a například říct, že v budoucnu si to budeš objednávat znovu. Taky se mi to párkrát stalo a když jsem jim napsala, že se omlouvám byli v pohodě.

Bábrdl
Generální žvanilka 23912 příspěvků 20.05.19 12:55
@Anonymní píše:

To se někdy stalo každému. :nevim: Nic se nestane.
Maximálně si tě dají na Black list a už ti na dobírku nic neposlou.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8949 příspěvků 20.05.19 15:25
@Lama Lama píše: :nevim: Si snad psát může, co chce. Stejně jako jsou eshopy, které kvuli vztahům se zákazníky řeší reklamace automaticky, aniž by čekaly na vyjádření výrobce. Stejně tak nechtějí hradit poštovné při výměně velikostí… Přístupy jsou různé a nechápu, proč by někdo nemohl napsat zkušenost, jak to ve vlastním eshopu řeší. :roll:

Třeba proto, že lidi je potřeba vychovávat k zodpovědnosti. Představ si sama, že máš eshop a polovina zákazníků, která si nechá něco poslat na dobírku, to nevyzvedne. Proč, že jo, když se nic nestane? Že ty přijdeš z jejich rozmaru o pár tisíc na poštovným, to bude štvát tebe a ne je. Pro mě je to zlodějina :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 8974 příspěvků 20.05.19 15:38

@Janli vetsina eshopu na to ma ve smlouve prave tu kolonku, kde informuje, ze muze chtit proplatit naklady spojene s dopravou pokud si zakaznik zbozi neprevezme. tak proc to nechteji? no asi tech par neprevzratych dobirek takovy problem neni…

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8949 příspěvků 20.05.19 15:45

@debra.morgan protože vymáhání takových pohledávek je dražší než poštovný odepsat. Započítej si peníze za doporučený dopisy a plat člověka, který se tomu bude věnovat. Bohužel. Spousta lidí si pak myslí, že se nic neděje, když balík nepřevezmou. Přitom to může menší eshop klidně přivést i ke krachu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama