Nevzala jsem si antikoncepci

Anonymní
2.10.20 19:09

Nevzala jsem si antikoncepci

Hodně stresu, zapomínání všeho možného. Však to znáte. Bohužel se mi podařilo, si nějaký den nevzít antikoncepci a zapsat to, jako že jsem si to vzala. Určité dny před menstruaci již neberu. Zrovna mám před a zbyl mi jeden prášek. Zlekla jsem se, co se děje. Mám si ho vzít či ne? Posune se mi tím menstruace? Bude to mít nějaký vliv na otěhotnění?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5240
2.10.20 19:13

No když to bereš jak lentilky tak otěhotnět můžeš snadno. Nechceš přejít třeba na kroužek co se mění 1× za 3 týdny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:15

Neberu to jak lentilky. Jsem na to poctivá, jen jsem měla teď více práce a nestihala jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
3685
2.10.20 19:16

A tak já bych to nehrotila…když tak bude mimísek

víte jak jsou roztomilí?? :mrgreen:

máme nyní doma malý sladký kotě, ale když to srovnám s miminem, mimina jsou stejně lepší
:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:17

Nemůžu mít dítě. Mám bohužel před maturitou a čeká mě vysoká!

• Citovat
  • Nahlásit
3685
2.10.20 19:17

Aha,

jooo, děvče… :think:… to je pak těžký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
2.10.20 19:20

Ano, bereš to jako lentilky, když ti zbývají prášky a ani nevíš, kdy jsi ho zapomněla vzít.
Jeden prášek navíc ti menstruaci posune tak možná o jeden dva dny. Ale radši bych se chránila jinak, když na prášky zapomínáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28589
2.10.20 19:20
@Anonymní píše:
Hodně stresu, zapomínání všeho možného. Však to znáte. Bohužel se mi podařilo, si nějaký den nevzít antikoncepci a zapsat to, jako že jsem si to vzala. Určité dny před menstruaci již neberu. Zrovna mám před a zbyl mi jeden prášek. Zlekla jsem se, co se děje. Mám si ho vzít či ne? Posune se mi tím menstruace? Bude to mít nějaký vliv na otěhotnění?

Ten jeden bych už nebrala, dostaneš ms a pak si třeba nastavit na mobil upozornění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28589
2.10.20 19:22
@Anonymní píše:
Nemůžu mít dítě. Mám bohužel před maturitou a čeká mě vysoká!

Ještě je možnost před sexem aspirin mezi kolena a nepustit… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 19:23

@Myška321 Člověk když toho má moc zapomene.. Taky jsem bohužel jen člověk, který papá pomalu za den 20 prášků.

Upozornění mám, ale nejspíš jsem ho omylem vyrušila a zapomněla na něj. Nestíháme s testama, tak pak se nemůžu divit, že jsem ho zapomněla.

• Citovat
  • Nahlásit
19827
2.10.20 19:24
@Anonymní píše:
@Myška321 Člověk když toho má moc zapomene.. Taky jsem bohužel jen člověk, který papá pomalu za den 20 prášků.Upozornění mám, ale nejspíš jsem ho omylem vyrušila a zapomněla na něj. Nestíháme s testama, tak pak se nemůžu divit, že jsem ho zapomněla.

tak si přečti příbalový leták a jinak jako dospělý člověk prosím prosím prosím pro sebe nepoužívej výraz papá vypadáš pak jako no jak to slušně říct no radši nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13608
2.10.20 20:00
@Anonymní píše:

Beres to jak bonbony tak je možný cokoliv. A beres to jak bonbony kdyz pises ze určitě dny pres ms to neberes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
2.10.20 20:11
@Anonymní píše:
@Myška321 Člověk když toho má moc zapomene.. Taky jsem bohužel jen člověk, který papá pomalu za den 20 prášků.Upozornění mám, ale nejspíš jsem ho omylem vyrušila a zapomněla na něj. Nestíháme s testama, tak pak se nemůžu divit, že jsem ho zapomněla.

Hele to nemusis vubec nikomu vysvetlovat, proc jsi zapomela, jak se to stalo atd.. to ze ti tady mistni superzeny odpovidaji jak jedubaby, vypovida neco o nich, ne o tobe. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
2.10.20 20:13
@Anonymní píše:

A neni snad na tech pilulkach vyznaceny den v tydnu? Takze jak muzes nevedet, kdy jsi to zapomnela? Nebo ty tam ty dny nemas? Nemuzes urcite dny pred MS nebrat, takhle antikoncepce nefunguju a muzes byt rada, ze jeste nejsi (mozna) tehotna. Proste to musis dobrat cele. Ty totiz nemas menstruaci, ale krvaceni z vynechani (ze spadu). Menstruace se tomu sice rika, ale pri brani antikoncepce k menstruaci nedochazi. Vynechani pilulky muze zpusobit, ze dojde k ovulaci. Pak staci jen sex ve spravnou dobu a vysledek si domysli. Takze ted se jen modli, aby MS prisla, nic vic ti nikdo neporadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5240
2.10.20 20:38

Výmluvy. Brala jsem HA asi 8 let a zapomněla jsem za celou dobu 1× a to jsem maturovala, promovala, byla od rána do večera v práci. Zvlášť jestli bereš 20 prášku denně. Tak si kup takovej ten dávkovač pro důchodce a nachystej si to na měsíc předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama