Nevzala jsem si poslední prášek antikoncepce

25.6.15 16:23

nevzala jsem si posledni prasek Antikoncepce

Ahojky holky, nevim, jestli jsem vybrala zrovna dobre tema ale treba mi poradite. Chtela jsme se zeptat minuly patek jsemme mela dobrat antikoncepsi jenze jsem ten posledni prasek zapomnela uplne vzit takze jsme je dobrala ve ctvrtek. Ted vube nevim, kdy mam zacit brat po pauze HA normalne jsme zacinbala brat v sobotu nebo jestli to mam ted o den zkratit? NEvite nekdo nebo nemate s tim nekdo zkusenost co vam radil gynekolog??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.6.15 16:25

Ano, skončila jsi o den dřív, takže po sedmidenní pause taky začneš o den dřív, tudíž v pátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 16:27
@lekarnicka28 píše:
Ano, skončila jsi o den dřív, takže po sedmidenní pause taky začneš o den dřív, tudíž v Děkuji moc.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 16:29

Ono, by se to dalo asi i risknout s tím o den dýl nasazením.. kdyby ti moc záleželo na tom začátku v sobotu..ale už to není úplně na jistotu..už je tam drobné ALE a za ty nervy to asi nestojí ;) A není zač :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
25.6.15 16:37

Taky se mi jednou stalo… začala jsem pak brát jako kdybych ten poslední nevynechala, protože jsem vždycky dobrala v úterý, v sobotu ráno dostala menses, tak abych ho nedostávala v pátek ve škole :D akorát jsme teda to další platíčko dávali pozor, aby z toho něco nebylo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 16:46

:-D jejda, to jako neucinkuje stoprocentne kdyz je nasadim v patek? to si mam tedy jeste radeji davat pozor cely mesic :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
25.6.15 17:03

Jako asi funguje, ale mě bylo tenkrát čerstvých 17 a měla jsem 15 letýho přítele takže jsme z toho měli dost strach :D :D jinak by to měli psát v příbalovým letáku, nepamatuju si to už, ale asi týden je tam nějak „větší riziko“… ale taky je to jen nepatrně zvýšený ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
25.6.15 17:15

Pauzu můžeš zkracovat libovolně, ale nesmí být delší jak 7 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69010
25.6.15 17:17
@Janicka159 píše: :-D jejda, to jako neucinkuje stoprocentne kdyz je nasadim v patek? to si mam tedy jeste radeji davat pozor cely mesic :zed: :lol:

Když nasadíš v pátek, tak to bude účinkovat plně… akorát tedy krom jedné neučinkuje žádná antikoncepce 100%, to měj na paměti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 17:33

@Janicka159 nene nasazení v pátek je na 100%..to je jako by se nic nestalo.. Nasazení po 8 dnech pausy už by mohlo být s určitým rizikem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
25.6.15 17:43

@Janicka159 já přehlídla že nasadit o den dřív než běžně… já to měla snížený, protože jsem začala brát vlastně s 8 denní pauzou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.18 22:48

Ahoj holky, chtěla bych Vás moc poprosit o radu.
Již druhým rokem beru antikoncepci Asumate. Dnes mi začala sedmidenní pauza, jenomže jsem s hrůzou zjistila, že jsem dva dny před pauzou prášky vynechala, zapomněla jsem si je vzít a během té doby jsem měla nechráněný pohlavní styk. Chtěla jsem se zeptat jestli mám už pokračovat v pauze a až mi skončí, jak se mám dál a jak dlouho chránit. A je možné, že bych otěhotněla, když jsem zapomněla na ty dva prášky před pauzou? Děkuji moc za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4667
10.8.18 00:14

@katerina483 Hlavně nespamovat x diskuzí. @admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu