Nevzali mě na očkování!!!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
225
5.12.21 17:45

Nevzali mě na očkování!!!

Včera jsem byl v Luhačovicích na očkování a nevzali mě, že prý na druhou dávku mám jít až za 6 měsíců. No, jsem očkovaný 6. srpna vakcínou Janssen a chtěl jsem vakcínu Pfizer, ale, že prý nemám nárok, že to ještě neschválili po tak krátké době.
Ale je docela zajímavé, že ve zprávách říkali, že je lepší se už přeočkovat po dvou měsících, tak nevím, co zase kecají nesmysly. Když tak bych tam jel v březnu, no bože. Ale pokud nás bude očkovat zase firma, tak nemusím nikde jezdit, jen doufám, že už to bude vakcína Pfizer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11901
5.12.21 17:57

Ono totiž to chce pořádně číst co v těch zprávách píšou nebo říkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7017
5.12.21 17:58

Neposlouchejte TV ale čtěte ofiko zdroje! Tam je 6 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8117
5.12.21 17:59

Nechtěl jsi nedávno vymazat z emimina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15765
5.12.21 17:59
@Zdeněk IV píše:
Včera jsem byl v Luhačovicích na očkování a nevzali mě, že prý na druhou dávku mám jít až za 6 měsíců. No, jsem očkovaný 6. srpna vakcínou Janssen a chtěl jsem vakcínu Pfizer, ale, že prý nemám nárok, že to ještě neschválili po tak krátké době.
Ale je docela zajímavé, že ve zprávách říkali, že je lepší se už přeočkovat po dvou měsících, tak nevím, co zase kecají nesmysly. Když tak bych tam jel v březnu, no bože. Ale pokud nás bude očkovat zase firma, tak nemusím nikde jezdit, jen doufám, že už to bude vakcína Pfizer.

Tak nečekej, až tě někam dostrká firma, a až budeš mít nárok, tak se zaregistruj sám a vyber si vakcínu podle svého gusta, ne?

Příspěvek upraven 05.12.21 v 18:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
5.12.21 18:00

5 měsíců u některých skupin obyvatel, seniory, chronicky nemocné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
5.12.21 18:03
@Zdeněk IV píše:

Tak sis dal aspoň oplatku? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35701
5.12.21 18:04

Ty dva měsíce budou platit až od ledna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
5.12.21 18:08

Na Zdenka nemá ani Pfizer s Modernou noty. A s tím je třeba se smířit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 18:09

No mně to normálně bodli a nebylo to ani těch pět měsíců. Já netušila, že tam má být nějaký rozestup a nikdo se mě neptal. Šla jsem na třetí, protože ji sehnal starosta a bylo to v obci. Shodou okolností byl u toho i můj praktik. Radši anonym, ať nemá někdo problémy. Jsem ráda, že tu třetí mám.

• Citovat
  • Nahlásit
1439
5.12.21 18:11

@Elishka1 :lol: a hlteček Vincentky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23295
5.12.21 18:20

Nemrkala po tobě nějaká sestřička? Nebo ty po ni? Něco mi v tom příběhu chybi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29648
5.12.21 19:11
@Elishka1 píše:
Tak sis dal aspoň oplatku? :)

blázníš? to by musel platit, však maminka určitě doma napekla buchty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084