Než mě, raději má vibrátor

Anonymní
9.6.21 22:54

Než mě, raději má vibrátor

Ahoj, jsem se ženou už přes 10 let, miluju ji, ona mě prý taky, máme krásné dítě, vše jinak klape, ale v sexu to skřípe, pro mě ho máme málo, často slyším trapný výmluvy, nebo raději rovnou usne, přitom tusim, že si to je schopna sama dělat každý den, takže nechuť k sexu asi nemá, v posteli se snazim, nejsem dřevo, uspokojím ji, a zkrátka nevím co si o tom mám myslet, nechci se dozadovat sexu nebo ji do toho nutit, měla by chtít sama, chápu že na to nemusí být nálada, ale klidně 3tydny nic?! Ale sama se uspokojuje. Jsem z toho frustrovanej, a nevím jak se s tím poprat. Možná mám teď nějaky citlivý obdobi :zed:, nebo mi hrabe, dřív mě to tak nestvalo, až teď. Díky za názory, žádnou bokovku nechci

Příspěvek upraven 10.06.21 v 05:59

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
9.6.21 22:59

Ty i tvoje žena jste dostali v základní výbavě mluvidla, tak je použijte. Komunikujte, promluvte si o tom. My ti tady důvod fakt neřeknem. Možná nejsi tak tvrdej jako ten vYbrátor… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.6.21 22:59

Zkus filmy pro dospělé, ať žárlí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.6.21 23:00

Kupte si radši pravidla pravopisu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.6.21 23:01
@Anonymní píše:
Zkus filmy pro dospělé, ať žárlí
Áha… :mrgreen:. Kámo, ty asi nevíš, že každý nick tu při zadání anonymu vyfasuje jednu květinku a ta se ho drží celou diskuzi, co? Neodpovídej si tu sám sobě, je to trapný…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 23:03

@Janli já tu vidím teda květinky dvě :think: zakladatel má růžovou a já jako anonym žlutou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 23:03

Za pravopis se omlouvám

• Citovat
  • Nahlásit
20773
9.6.21 23:05
@Anonymní píše:
@Janli já tu vidím teda květinky dvě :think: zakladatel má růžovou a já jako anonym žlutou :nevim:

Jenže jsi nějakou dobu měla tulipán, asi to tu blbne. A ty máš ten anonym proč? Ani neodpovídej… :roll:, moje tříletá dcera by řekla „protože jo“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
9.6.21 23:12
@Anonymní píše:
Kupte si radši pravidla pravopisu

Proč? Tvrdý vYbrátor = tvrdé Y! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63237
9.6.21 23:28
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem se ženou už přes 10 let, miluju ji, ona mě prý taky, máme krásné dítě, vše jinak klape, ale v sexu to skřípe, pro mě ho máme málo, často slyším trapný výmluvy, nebo raději rovnou usne, přitom tusim, že si to je schopna sama dělat každý den, takže nechuť k sexu asi nemá, v postely se snazim, nejsem dřevo, uspokojím ji, a zkrátka nevím co si o tom mám myslet, nechci se dozadovat sexu nebo ji do toho nutit, měla by chtít sama, chápu že na to nemusí být nálada, ale klidně 3tydny nic?! Ale sama se uspokojuje. Jsem z toho frustrovanej, a nevím jak se s tím poprat. Možná mám teď nějaky citlivý obdobi :zed:, nebo mi hrabe, dřív mě to tak nestvalo, až teď. Díky za názory, žádnou bokovku nechciPříspěvek upraven 09.06.21 v 23:20

Asi ji to s tebou nebaví nebo to trvá moc dlouho nebo? S vibrátorem je to rychle a nemusí se zabývat partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
9.6.21 23:34
@Janli píše:
Jenže jsi nějakou dobu měla tulipán, asi to tu blbne. A ty máš ten anonym proč? Ani neodpovídej… :roll:, moje tříletá dcera by řekla „protože jo“…

To se mě taky jednou stalo, že to vypadalo na samomluvu a během chvíle se změnil tulipán na slunečnici. Asi chyba v Matrixu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9448
10.6.21 05:13
@jege píše:
Proč? Tvrdý vYbrátor = tvrdé Y! :cert: :mrgreen:

A ještě k tomu na tvrdé postelY :lol: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
10.6.21 05:40

No Dominik Feri měl evidentně podobný problém, tak bacha ať to nevezme obrátky jako u něj. Jinak chlapče je mi to líto s tim se člověk musí nějak vyrovnat. Ja hodně sportuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
10.6.21 06:02

Asi to pro ni není s tebou taky zajímavé, buď ji nebavíš ty (už ji nepritahujes, dotýká se te během dne?, provokuje někdy sex?) nebo ji nebaví průběh sexu (chtěla by to jinak, rychleji, pomalej…), vzrušují ji jiné věci (pokud ti sama neřekne, tak to nezjistiš), je moc unavená a nechce se zabývat tebou… Něco vám tam prostě drhne, začni nenásilnou komunikaci, jestli by třeba nechtěla něco vyzkoušet, jestli o něčem sní… A nebo to zkuste oživit, třeba zkus začít hrát nějakou roli (cizího pana :mrgreen:) a dělat věci jinak, třeba se chytne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 06:42

@jege protozet vYbrovat s velkym a tvrdym je o necem jinym nez vibrovat s malym a mekkym.
Pro autora sex s vibratorem je presne takovy, jaky si ona preje (rychlost, intenzita, hloubka,..). Uprimne bych si s ni promluvila o jejich pranich a kdyby se ho nechtela vzdat, tak vibrator treba zaradila do hratek vas dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat