Nezadaná milenka nezadaného muže

Anonymní
15.12.19 09:11

Nezadaná milenka nezadaného muže

Krásné nedělní ráno, anonym prosím zachovat, citlivé téma. Dle názvu jsme oba nezadaní, chodím běžně k němu domů, tak jsem si jistá. O tom, že je sám vím už dávno předtím, než jsme spolu skončili my dva. Má mě rád, zajímá se, pomáhá mi, stará se o mě. Ale vztah nechce, nechce se vázat, je zvyklý na své pohodlí, je to už pán v letech. Potud OK, ale co mě vytáčí, nechápu to a docela i ponižuje, je to, že spolu strávíme 2- 3 hodiny, večeře, povídání, zkoukneme film. Pak se pomilujeme a jde domů buď on ode mě nebo odcházím já od něj. Večery jsou to krásné, plné romantiky, vášně. Ale on zástává názor, že u něj se nepřespava. 2× jsem teda u něj spala, 1 on u mě. Scházíme se většinou u něj, takže opravdu vím, že je sám. Mě to přijde hrozně ponižující uráží mě to a nepřijdu si jak kamarádka s vyhodami ani jako milenka, ale jako kurva. Akorát s tou romantikou předtím i potom. V telefonickém kontaktu jsme furt, on plánuje i vánoční setkání.
Nevím, co dělat. Na jednu stranu se mi to líbí, nikoho nemám, nikomu neublizuji, je to příjemný a milý. Na druhou si říkám, že tohle nemám zapotřebí, odcházet po aktu. Samozřejmě, az potkám muže pro vztah, tohle ukončím, není to můj životní styl. Jsem vztahovy typ, ale když partner není, tak…
Co byste dělaly vy? Ještě jsem mu na plnou hubu neřekla, že mi to vadí, ale asi to udělám, protože to v sobě dusím a vždycky si pak nadávám

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21694
15.12.19 09:14

Rekla bych to na tu plnou hubu, jak pises.Pak se uvidi, co dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15075
15.12.19 09:16

Ber to jako celek nebo jdi od válu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
15.12.19 09:19

Ja bych mu to ani neříkala. Pokud by tě tam chtěl, řekl by to sám, on vyloženě nechce, takže bych se mu určitě nevtírala na spaní. Pokud ti to nevyhovuje, tak to ukonči :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2741
15.12.19 09:21

Mně by tyhle způsoby vadily. Řekla bych mu to a setkávání ukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21282
15.12.19 09:22
@Anonymní píše:
Krásné nedělní ráno, anonym prosím zachovat, citlivé téma. Dle názvu jsme oba nezadaní, chodím běžně k němu domů, tak jsem si jistá. O tom, že je sám vím už dávno předtím, než jsme spolu skončili my dva. Má mě rád, zajímá se, pomáhá mi, stará se o mě. Ale vztah nechce, nechce se vázat, je zvyklý na své pohodlí, je to už pán v letech. Potud OK, ale co mě vytáčí, nechápu to a docela i ponižuje, je to, že spolu strávíme 2- 3 hodiny, večeře, povídání, zkoukneme film. Pak se pomilujeme a jde domů buď on ode mě nebo odcházím já od něj. Večery jsou to krásné, plné romantiky, vášně. Ale on zástává názor, že u něj se nepřespava. 2× jsem teda u něj spala, 1 on u mě. Scházíme se většinou u něj, takže opravdu vím, že je sám. Mě to přijde hrozně ponižující uráží mě to a nepřijdu si jak kamarádka s vyhodami ani jako milenka, ale jako kurva. Akorát s tou romantikou předtím i potom. V telefonickém kontaktu jsme furt, on plánuje i vánoční setkání.
Nevím, co dělat. Na jednu stranu se mi to líbí, nikoho nemám, nikomu neublizuji, je to příjemný a milý. Na druhou si říkám, že tohle nemám zapotřebí, odcházet po aktu. Samozřejmě, az potkám muže pro vztah, tohle ukončím, není to můj životní styl. Jsem vztahovy typ, ale když partner není, tak…
Co byste dělaly vy? Ještě jsem mu na plnou hubu neřekla, že mi to vadí, ale asi to udělám, protože to v sobě dusím a vždycky si pak nadávám

Takový vztah bych nepěstovala. Připadala bych si jak levná kur.va. A nekolébej se představou, že až potkáš Mr. Right, že tohohle opustíš. Ukonči to rovnou. Máš snad nějakou sebeúctu, ne? Nebo bez toho famózního sexu pána v letech neusneš? :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3476
15.12.19 09:23

Tak můžeš to zkusit s ním řešit, ale pochybuju, že bude mít extra zájem něco měnit, v tak nezávazném vztahu, to si radši najde nějakou, co s tím bude v pohodě. Pravidla jsou z jeho strany jasný, ber nebo nech být :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
15.12.19 09:30
@Russet píše:
Takový vztah bych nepěstovala. Připadala bych si jak levná kur.va. A nekolébej se představou, že až potkáš Mr. Right, že tohohle opustíš. Ukonči to rovnou. Máš snad nějakou sebeúctu, ne? Nebo bez toho famózního sexu pána v letech neusneš? :P

Koukám, že pro tebe je představa, že má někdo sex s někým jiným, než s manželem při výrobě dětí úplně neuvěřitelná. A že ten sex je je ještě dobrý, to už nedáváš vůbec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15075
15.12.19 09:34
@terien píše:
Koukám, že pro tebe je představa, že má někdo sex s někým jiným, než s manželem při výrobě dětí úplně neuvěřitelná. A že ten sex je je ještě dobrý, to už nedáváš vůbec :lol:
@Russet píše:
Takový vztah bych nepěstovala. Připadala bych si jak levná kur.va. A nekolébej se představou, že až potkáš Mr. Right, že tohohle opustíš. Ukonči to rovnou. Máš snad nějakou sebeúctu, ne? Nebo bez toho famózního sexu pána v letech neusneš? :P

No jo, nepřekvapila jsi, to, že má někdo super sex mimo vztah/manželství Ti hlava nebere, Tvoje názory jsou jak od zapšklé staré panny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 09:37

@Russet proč bych to neměla ukončit? Tím, že to pak ukončím, jsem si víc než 100% jistá.
No právě, že mám nějakou hrdost, tak i přesto, že mi ten vztah nevztah vyhovuje, tohle mě ponižuje. Nemám problém s ním udržovat milenecký poměr, s tím jsem srovnaná. Jen to neprespani mi vadí.
Víceméně jsem se k tomuto modelu uchýlila proto, že jsem cca půl roku byla úplně sama, nikdo nikde na obzoru. A prostě ten fyzický kontakt potřebuju, stejně jako slyšet a cítit, že se někomu líbím. Ale partner to bohužel samozřejmě není, ani ho tak neberu, to mám srovnané.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.12.19 09:42
@Klopotkova píše:
No jo, nepřekvapila jsi, to, že má někdo super sex mimo vztah/manželství Ti hlava nebere, Tvoje názory jsou jak od zapšklé staré panny.

Aby se nestala stará panna ze mě, tak jsem si radši našla milence :mrgreen:
A ted co je teda lepší, stará panna nebo kurva? Teď babo raď

• Nahlásit
  • Citovat
19513
15.12.19 09:43
@Anonymní píše:
@Russet proč bych to neměla ukončit? Tím, že to pak ukončím, jsem si víc než 100% jistá.
No právě, že mám nějakou hrdost, tak i přesto, že mi ten vztah nevztah vyhovuje, tohle mě ponižuje. Nemám problém s ním udržovat milenecký poměr, s tím jsem srovnaná. Jen to neprespani mi vadí.
Víceméně jsem se k tomuto modelu uchýlila proto, že jsem cca půl roku byla úplně sama, nikdo nikde na obzoru.A prostě ten fyzický kontakt potřebuju, stejně jako slyšet a cítit, že se někomu líbím. Ale partner to bohužel samozřejmě není, ani ho tak neberu, to mám srovnané.

Půl roku ti přijde moc? Nevím, no. Přijde mi to trochu zoufale. Evidentně tě moc nežere a diktuje si svoje podmínky.
Buď hledat jiného nebo být sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
@Anonymní píše:
Aby se nestala stará panna ze mě, tak jsem si radši našla milence :mrgreen:
A ted co je teda lepší, stará panna nebo kurva? Teď babo raď

Za mě kurva, ta si aspoň užije :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Asi to ma jako obranu proti tomu, aby to jeden z vas nezacal brat jako vazny vztah. Proste mu to takhle vyhovuje. Pokud tobe ne, rekni mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
@Mango_Lassi píše:
Půl roku ti přijde moc? Nevím, no. Přijde mi to trochu zoufale. Evidentně tě moc nežere a diktuje si svoje podmínky.
Buď hledat jiného nebo být sama

A tobě přijde půl roku bez sexu málo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama