Nezadaný pracovitý hledá marně ženu, Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belladonna
Závislačka 2608 příspěvků 24.03.18 19:33
Nezadaný pracovitý hledá marně ženu, Vysočina

Kamarád, po 35 let, byt auto, práce. Nemůže najít ženu a založit rodinu. Hledá přes seznamky, tam ale úspěchy neslaví. Sám nikam ale nezajde, aby někoho potkal. Má málo příležitostí. Kamarádů nemá, aby ho vytáhli někam. A trápí ho to už víc let a hodně. Je z toho smutný, jen do práce z práce a doma ho nikdo nečeká atd. Jak mu pomoci? Jak mu někoho najít? Z Vysočiny, slušný chlap.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 19:52

Co se týče těch seznamek, tak ani nedokáže zaujmout, aby došlo k setkání? (má třeba nešťastně formulovaný inzerát, nebo odpovídá na inzeráty tak, že z něj čiší beznaděj? Má divnou fotku?)

Nebo se sice setká, ale další schůzky se nekonají? (Na schůzkách neumí zaujmout, neudržuje konverzaci? Mlčí? Opět z něj třeba vyzařuje, že strašně touží po vztahu? Příliš lichotí a snaží se až moc? Nebo si vybírá ke schůzkám příliš atraktivní ženy, které mají pocit, „že mají na lepšího“?)

Píšu jen, co mě napadá. Seznamek bych se nevzdávala, přijde mi to méně násilné, než se nutit z ničeho nic někam chodit do baru atp. Chtělo by to zkouknout, jak se tam prezentuje. V tom by mohl být zakopaný pes :think: Věřím, že je fajn, ale neumí evidentně udělat dobrý první dojem. :nevim:

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 24.03.18 19:53

A to je tak nesmělý, nespolečenský, introvertní?

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 24.03.18 20:01

@belladonna Seznamky jsou těžký. Osobně s něma mám taky dost špatných zkušeností. Ale pokud nikam nevyráží, zbývají mu jen ty seznamky, aby se s tím popral. Tam už se dá hodně spekulovat, co dělá blbě a co ne. Můj největší kámen úrazu byla, že jsem moc nechtěl zkoušet další seznamky. Ale když jsem zavítal na jinou, zlepšilo se to. Ať zkusí pro začátek nějaké jiné, jestli to eště nezkusil :nevim:. Hodně důležitý aspekt jsou fotky. To nepodceňovat :kytka:. Ostatně tam není moc podle čeho hodnotit jinak.
Jinak moc nedokážu poradit, taky jsem neúspěšný :roll:.

belladonna
Závislačka 2608 příspěvků 24.03.18 20:09

@Saarka_O nemá pěkné fotky. Není to krasavec. Ale partnera najdou skoro všichni. Bral by i ženu s dítětem…

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 24.03.18 20:09
@Detsa píše:
@belladonna Seznamky jsou těžký. Osobně s něma mám taky dost špatných zkušeností. Ale pokud nikam nevyráží, zbývají mu jen ty seznamky, aby se s tím popral. Tam už se dá hodně spekulovat, co dělá blbě a co ne. Můj největší kámen úrazu byla, že jsem moc nechtěl zkoušet další seznamky. Ale když jsem zavítal na jinou, zlepšilo se to. Ať zkusí pro začátek nějaké jiné, jestli to eště nezkusil :nevim:. Hodně důležitý aspekt jsou fotky. To nepodceňovat :kytka:. Ostatně tam není moc podle čeho hodnotit jinak.
Jinak moc nedokážu poradit, taky jsem neúspěšný :roll:.

A co založit skupinu osamělí otci, nebo otci samoživitelé na Emimino?

nostress
Extra třída :D 13389 příspěvků 24.03.18 20:17
@belladonna píše:
Kamarád, po 35 let, byt auto, práce. Nemůže najít ženu a založit rodinu. Hledá přes seznamky, tam ale úspěchy neslaví. Sám nikam ale nezajde, aby někoho potkal. Má málo příležitostí. Kamarádů nemá, aby ho vytáhli někam. A trápí ho to už víc let a hodně. Je z toho smutný, jen do práce z práce a doma ho nikdo nečeká atd. Jak mu pomoci? Jak mu někoho najít? Z Vysočiny, slušný chlap.

To je škoda, pokud je to jinak slušný chlap, neměl by být sám. Věřím, že by se i tady našly některé maminky, které by se rády seznámily s fajn klukem, kterému by nevadilo ani její dítě. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:27

Mám kamarádku (40 let), co marně touží po partnerovi a vlastních dětech. Času už jí moc nezbývá a tak je z toho čím dál smutnější. Chodí jen do práce a z práce, potom pomáhá rodičům a ostatní rodině, na sebe si čas moc nedělá, nijak se nepotěší. Myslím, že ji to hodně trápí. Není sice z Vysočiny, ale někdy je vzdálenost jen relativní a všechno se dá řešit.

K.

belladonna
Závislačka 2608 příspěvků 24.03.18 20:30

@Detsa je to škoda no. Trápí se sám. Aby změnil seznamky, klidne i za placené jsem mu říkala, nevím jestli zkouší. Je hodně na badoo. Ja prave mela se seznamkama dobre zkušenosti, tak jsem si myslela, ze si časem někoho najít prostě musí. A zatím ne. Sem tam jsem mu radila i ohledně fotek, ale v tomto je trochu nepoučitelný. Ale i tak se divím, ze k žádným setkání nedochází.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 24.03.18 20:35

@belladonna Eště mě napadlo pár věcí k seznamkám, který by mu mohly pomoct. Třeba mu to taky pomůže :think:… Nevyslýchat velkým množstvím otázek, nepoužívat krátké otřelé fráze (ahoj, jak se máš, ahoj pokecáme,…) nebo jiné popisy, co se dají všem jen nakopírovat. Věnovat trochu času a prostudovat její profil. V první zprávě zanechat něco osobního a něco od ní, co jí může zajímat. Taky mi pomohlo zmínit své kladné povahové rysy nebo něco, proč právě já. Nepsat zoufale, že ti někdo chybí.
A hlavně vždycky před odesláním se zamyslet nad tím, co by na to mohla vůbec odepsat :kytka:

S věkem asi u něho nebude problém. Jak je vysoký? Není moc při těle?

Příspěvek upraven 24.03.18 v 20:36

belladonna
Závislačka 2608 příspěvků 24.03.18 20:35
@Anonymní píše:
Mám kamarádku (40 let), co marně touží po partnerovi a vlastních dětech. Času už jí moc nezbývá a tak je z toho čím dál smutnější. Chodí jen do práce a z práce, potom pomáhá rodičům a ostatní rodině, na sebe si čas moc nedělá, nijak se nepotěší. Myslím, že ji to hodně trápí. Není sice z Vysočiny, ale někdy je vzdálenost jen relativní a všechno se dá řešit.K.

Pravě. Kdyby se dali dohromady podobní. On touží po tom byt tatou.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 24.03.18 20:38

@belladonna Badoo mi nepřijde jako správná volba na hledání takového vztahu.

Sany80s
Kelišová 6544 příspěvků 24.03.18 20:43

Kamarádka říkala, že má lepší zkušenost s placenou seznamkou.
Ale pokud třeba neumí udržet konverzaci, tak na seznamkách to asi bude problém.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 20:47

@belladonna Fotky zcenzurovat, vybrat nějakou přirozenou nebo vůbec nedávat…
Pak stačí poradit mu s oblečením, účesem a vyslat no na schůzku.
Na každým chlapovi se něco přitažlivého najde - pěkné zuby, úsměv, vůně, oči, hlas, velké ruce, pěkná postava…
Nevím, kolik obyvatel má Vysočina, ale tak 500 000 žen tam bude určitě, v jeho věku kolem 70 000, nezadaných třeba 7 000 a takových, co by k němu pasovaly povahove třeba 100? To už není marný, když se na to člověk podívá takhle vědecky :D

Mrkni na YouTube na videa Mistrovství svádění
Věnuje se tomu kluk co má dost velký handikep…je to docela inspirativní.

mrav
Neúnavná pisatelka 18092 příspěvků 24.03.18 20:52
@Anonymní píše:
Mám kamarádku (40 let), co marně touží po partnerovi a vlastních dětech. Času už jí moc nezbývá a tak je z toho čím dál smutnější. Chodí jen do práce a z práce, potom pomáhá rodičům a ostatní rodině, na sebe si čas moc nedělá, nijak se nepotěší. Myslím, že ji to hodně trápí. Není sice z Vysočiny, ale někdy je vzdálenost jen relativní a všechno se dá řešit.K.

A odkud je, pokud to není tajemství?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >