Nezadařilo se a je mi to líto

Anonymní
13.4.20 21:01

Nezadařilo se a je mi to líto

Zdravím chci se vám trochu zpovědět. Přítel už dlouho chce miminko jsme spolu 3roky já jsem tedy ještě donedávna nechtěla :roll: bylo by to moc starosti a bojím se jak bych to zvladala těhotenství porod a následná péče 8o Přítele mám ráda a vím že mimčo moc chce tak jsme se rozhodli to zkusit, snažíme se krátce ale teď se dostavila MS, a mě to přišlo líto :,( nevim za jak dlouho ženská může otěhotnět bylo by to naše první mimi. Mě je 28 příteli přes 30

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4423
13.4.20 21:03

Většinou píšu že rok snazeni je v normě.
Poté je dobře kontaktovat lékaře a domluvit se na dalším postupu.
A hlavně se z toho nehroutit a zachovat si nadhled…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
13.4.20 21:04
@Anonymní píše:
Zdravím chci se vám trochu zpovědět. Přítel už dlouho chce miminko jsme spolu 3roky já jsem tedy ještě donedávna nechtěla :roll: bylo by to moc starosti a bojím se jak bych to zvladala těhotenství porod a následná péče 8o Přítele mám ráda a vím že mimčo moc chce tak jsme se rozhodli to zkusit, snažíme se krátce ale teď se dostavila MS, a mě to přišlo líto :,( nevim za jak dlouho ženská může otěhotnět bylo by to naše první mimi. Mě je 28 příteli přes 30

Twl..jako fakt? Běžný je rok.. Proboha.. Po roce dojít k dr.. Pokud se sesypes po prvním neúspěchu, tak si hazis klacky pod nohy.. Jsou tu holky, které čekaly i třeba 15 let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
13.4.20 21:06

Co budeš dělat když vám to nepůjde x let? Hoď se do klidu, tak i tak ti nic jiného nezbyde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
13.4.20 21:10

Holkaa.. my se snazily 8 let! ;-). Smíření s tim, že už to vzdáváme tak to přišlo samo a ty tady fňukáš, když se jednou nepovede? Buď v klidu a v pohodě, psychika dělá svoje, pokud budeš tlačit na pilu tak to bude znát :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
13.4.20 21:15

Klid :lol:
Je to fakt ruzne…ale rika se, ze rok je ok, pak je dobra porada s doktorem, spermiogram, u zeny hormonalni profil…jsou fakt lidi, kterym se to povede napoprve, ale podle toho se vlocek nemuze ridit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
13.4.20 21:18

Fakt? Co budes dělat, když to nepůjde treba rok? To je totiž normální doba, kdy to nemusí vyjít a je to dle doktorů ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3232
13.4.20 21:19

Můžeš být těhotná už příští měsíc a nebo taky za 2 roky :nevim: to ti nikdo neřekne.
Jak píšou holky, když se do roka nezadaří tak to začít řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
13.4.20 21:27

A jsi si jistá, že to miminko opravdu chceš a neděláš to jen proto, že to chce přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
13.4.20 21:28

To ma kazda jinak, ja byla vzdy tehotna, kdyz jsem si rekla, ze tehotna byt chci.
Ale rika se, ze norma je rok a pak zacit resit vysetreni na obou stranach.
Drzim palce, at se zadari dle prani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
13.4.20 21:44

No tak je ti to líto… A co dál? Spousta žen se neúspěšně snaží roky. Představa, že se začneš snažit a bum prásk je naštěkáno je lichá. Prostě to nějakou dobu trvá, smiř se s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
14.4.20 07:26

Na těhotenství jsem cekala rok a dva potraty. Jeden měsíc bych ani neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat