Reklama

Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 09:56
Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Ahoj, omlouvám se za anonym - citlivé téma :(
7.12. jsem byla na miniinterupci, měla jsem k tomu své vážné důvody a otěhotněla jsem přes tělísko, kdyby tu náhodou mely vznikat nějaké spekulace.
Bohužel mi bylo stále špatně, každý den zvracení, nemůžu skoro nic jíst, mám problém udržet v sobě i čaj. Dále jsem po zákroku téměř nekrvácela.
Dnes ráno jsem byla ve špitále, kde mi doktor zjistil tekutinu v děloze, která tam pochopitelně být nemá, nechce odejít. Nabral mi tedy krev na HCG a píchli mi injekci metylergometrinu, jestli nakonec díky ní odkrvacím sama, nebo budu muset na revizi :(.
Má otázka zní: Pokud jste někdy byly ve stejně nepříjemné situaci, pomohla vám tahle injekce?? Odešlo to nakonec samo? Je něco, čím si ještě mohu pomoci sama?
Byla jsem ráda, že to mám za sebou, říkala jsem si, že už nikdy víc a teď bych měla jít znova :(. Přijít mám v úterý.
Holky, předem děkuji za reakce a prosím o neodsuzování, ačkoliv chápu, že jde o kontroverzní téma.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 11.12.16 12:30

Ja to mela po ZT a na druhou revizi jsem musela. Hrozila mi i treti, ale dostala jsem nejaky prasky (nazev uz nevim) a dalsi den jsem zacala krvacet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 13:21

@Lucmína
Děkuji za reakci. Mám takový tušení, že ani mně se to nevyhne :(.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama