Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 09:56
Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Ahoj, omlouvám se za anonym - citlivé téma :(
7.12. jsem byla na miniinterupci, měla jsem k tomu své vážné důvody a otěhotněla jsem přes tělísko, kdyby tu náhodou mely vznikat nějaké spekulace.
Bohužel mi bylo stále špatně, každý den zvracení, nemůžu skoro nic jíst, mám problém udržet v sobě i čaj. Dále jsem po zákroku téměř nekrvácela.
Dnes ráno jsem byla ve špitále, kde mi doktor zjistil tekutinu v děloze, která tam pochopitelně být nemá, nechce odejít. Nabral mi tedy krev na HCG a píchli mi injekci metylergometrinu, jestli nakonec díky ní odkrvacím sama, nebo budu muset na revizi :(.
Má otázka zní: Pokud jste někdy byly ve stejně nepříjemné situaci, pomohla vám tahle injekce?? Odešlo to nakonec samo? Je něco, čím si ještě mohu pomoci sama?
Byla jsem ráda, že to mám za sebou, říkala jsem si, že už nikdy víc a teď bych měla jít znova :(. Přijít mám v úterý.
Holky, předem děkuji za reakce a prosím o neodsuzování, ačkoliv chápu, že jde o kontroverzní téma.
Děkuji.

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 11.12.16 12:30

Ja to mela po ZT a na druhou revizi jsem musela. Hrozila mi i treti, ale dostala jsem nejaky prasky (nazev uz nevim) a dalsi den jsem zacala krvacet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 13:21

@Lucmína
Děkuji za reakci. Mám takový tušení, že ani mně se to nevyhne :(.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >