Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 09:56
Nežádoucí tekutina v děloze po miniinterupci

Ahoj, omlouvám se za anonym - citlivé téma :(
7.12. jsem byla na miniinterupci, měla jsem k tomu své vážné důvody a otěhotněla jsem přes tělísko, kdyby tu náhodou mely vznikat nějaké spekulace.
Bohužel mi bylo stále špatně, každý den zvracení, nemůžu skoro nic jíst, mám problém udržet v sobě i čaj. Dále jsem po zákroku téměř nekrvácela.
Dnes ráno jsem byla ve špitále, kde mi doktor zjistil tekutinu v děloze, která tam pochopitelně být nemá, nechce odejít. Nabral mi tedy krev na HCG a píchli mi injekci metylergometrinu, jestli nakonec díky ní odkrvacím sama, nebo budu muset na revizi :(.
Má otázka zní: Pokud jste někdy byly ve stejně nepříjemné situaci, pomohla vám tahle injekce?? Odešlo to nakonec samo? Je něco, čím si ještě mohu pomoci sama?
Byla jsem ráda, že to mám za sebou, říkala jsem si, že už nikdy víc a teď bych měla jít znova :(. Přijít mám v úterý.
Holky, předem děkuji za reakce a prosím o neodsuzování, ačkoliv chápu, že jde o kontroverzní téma.
Děkuji.

Reakce:
Lucmína
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 11.12.16 12:30

Ja to mela po ZT a na druhou revizi jsem musela. Hrozila mi i treti, ale dostala jsem nejaky prasky (nazev uz nevim) a dalsi den jsem zacala krvacet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 13:21

@Lucmína
Děkuji za reakci. Mám takový tušení, že ani mně se to nevyhne :(.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >