Nezájem o děti po rozchodu

Anonymní
27.5.18 20:26

Nezájem o děti po rozchodu

Dobrý den, kdo mate zkušenosti s ex, který nemá zájem si brat deti sice platí, ale od rozchodu (před 4 mes.) viděl deti cca 2 x, nabizim snazim se najit kompromisy ale nic nezajímá se úplně pro nej prestali existovat. Důvody? Ma rozbité auto, nemá peníze, nemaji kde spat, holka je moc mala, mate novou rodinu(tatínka samo ze jsou to jen jeho bludy) apod.. Mam deti 7 kluk a holka 2 r je mi jich líto i kdyz se moc ani neptaji. jinak důvod rozchodu manipulator a tyran a odstěhovala jsem se zpatky domu cca 1/2 jízdy autem nic neprekonatelneho, prijem velmi slušný. Barák mu zůstal. Zmeni svůj přístup nebo se mam smířit ze proste deti zazdi? je to jen nějaká jeho taktika nebo fakt dokáže člověk takhle děti vymazat ze života. Díky z Vaše zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
27.5.18 20:41

Těžko říct, do hlavy mu nikdo nevidí. Z mé zkušenosti můžu říct, že to třeba nechápu. Já se snažím být s dítětem kdy to jen jde, třeba jen odpoledne. Samozřejmně ale taky záleží na vtahu, jaký spolu měli už předtím. Já se na dítě vždy těším a ono na mne. Nemá problém kdykoliv za mnou přijít a se mnou kamkoliv jít. Prostě fungujeme jako rodiče i když každý zvlášť v tuto chvíli. Ale můžu třeba přiznat, že když se loučíme a vím že se nějaký čas neuvidíme, tak je mi to taky líto. Už je to lepší ale začátky byly opravdu těžké. Měl jsem vždy problém se rozloučit a dost mě to mrzelo. Nemůže to být třeba taky kvůli tomu? Třeba jen má problém s následným odloučením. A přijde mu snažší je nevidět vůbec než se pak trápit při a po loučení. Samozřejmně to jak je to nefér vůči dětem nemá smysl rozebírat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
27.5.18 20:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, kdo mate zkušenosti s ex, který nemá zájem si brat deti sice platí, ale od rozchodu (před 4 mes.) viděl deti cca 2 x, nabizim snazim se najit kompromisy ale nic nezajímá se úplně pro nej prestali existovat. Důvody? Ma rozbité auto, nemá peníze, nemaji kde spat, holka je moc mala, mate novou rodinu(tatínka samo ze jsou to jen jeho bludy) apod.. Mam deti 7 kluk a holka 2 r je mi jich líto i kdyz se moc ani neptaji. jinak důvod rozchodu manipulator a tyran a odstěhovala jsem se zpatky domu cca 1/2 jízdy autem nic neprekonatelneho, prijem velmi slušný. Barák mu zůstal. Zmeni svůj přístup nebo se mam smířit ze proste deti zazdi? je to jen nějaká jeho taktika nebo fakt dokáže člověk takhle děti vymazat ze života. Díky z Vaše zkušenosti

proč chceš, aby se s tyranem a manipulátorem stýkaly? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 20:53

@martina.se no to je vlastme otazka každý mi radimze vlastně to je možná lepší pro děti kdoví co bymjim vtloukalmdomhlavy a tomuto umimzejmena kkukovi ale vlastně nevím com je větší zlo vetsinamresi opačný problém ale furt hraje namrosinu a pak dokazemudelat toto beztak si myslimze mám už asi 10 chlapů takže jim prý nechce motat hlavu dělá chudáka

• Citovat
  • Nahlásit
2851
27.5.18 21:08

Je možný, že se snaží tím nezájmem trestat tebe. A pak jsou prostě chlapy, který děti neberou. Mám v rodině dva exempláře. Mají je rádi, zabespečí, ale věnovat se jim nebudou ani náhodou a vlastně to ani neumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 21:14

@Martina84 no to je mě taky napadlo že mi tím ubližej a trestá uza to že jsme odešla a opustila co jsme si to dovolila, ale to je dost ubohy mně je on srdečně ukradený, ale dětí je mi líto i když asi ja než otec blbec lepší žádný jeho blbost a zustane jednou sám už vlastně je. Je fakt že i když jsme byli spolu tak jsme se stejne starala hlavně já, venovala dětem, učila je všechno, snažila se budovat nějaké rodinné vazby, tkaže vlastně tesd se není čemu divit.

• Citovat
  • Nahlásit
2851
27.5.18 21:18

No tak jestli ho nezajimaly, když jste byli spolu, tak se vlastně není čemu divit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
27.5.18 21:23
@Anonymní píše:

On někoho má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
27.5.18 21:26

Píšeš, že je manipulátor a tyran a tímhle bych řekla, že tě tyra a manipuluje… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.18 21:28

Náš táta o nás od rozvodu s mamkou taktéž neprojevil jediný náznak zájmu. Ale hledal si ženské s dětmi o které se staral a miloval je. Člověk prostě nechápe, co se kolikrát může druhému odehrávat v hlavě. :nevim: Jestli to berou tak, že ztratili ženu, tak se automaticky distancují i od dětí, nebo chtějí přerušit veškeré společné spojovací články, nechtějí být v kontaktu s dotyčnou ženou… Na to odpoví snad jen psycholog. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3206
27.5.18 21:28
@Anonymní píše:

a je potřeba nutit děti manipulátorovi a tyranovi? 8o pokud mi na chlapovi vadi neco tak že se s nim kvuli tomu rozejdu…bude mi to vadit jeste více pokud by chtěl takový človek trávit čas s detmi a mit vliv na jejich vychovu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.18 21:41

@axelina to ano to já vím jen prostě mu chci dát šanci protože ještě chvíli a oni fakt zapomenou ale to je asi učel je to jeho život, jen co by zat o jiný tátové dali to je paradox

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 06:38

Muj otec je tyran a manipulator. A taky silenej ubozak. Cely zivot si zil, jako by rodinu ani nemel. Ted na stara kolena se s mamou rozvedl, odstehoval se, a nikdo nevime kam. Kdyz s nim obcas mluvim, mamu pomlouva, a ze sebe dela chudaka. Pritom ma zenskou.

Takze, muj nazor. Tyhle lidi nejsou pro rodinu, maji dost silny problem sami se sebou. A uprimne bych byla radsi, ze deti nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
13865
28.5.18 07:53

Můj ex byl despota, se mnou si vyřizoval účty, ale děti má rád. Jsem ráda, že si je bere a já mám také nějaké volno.
To, že se chlap chová blbě k exce ještě nutně neznamená, že se chová blbě i k dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 09:07

@Verun83 tak to bude presne on pomlouvat a dělat ze sebe chudáka říkala jsem mu ze si nikdy nemel pořizovat deti jebto sobec hledí jen na sebe deti mel jen na to kdyz neco potřeboval ( ty dospely co už ma) ale už i oni na nej kaslou vědí co je zač

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama