Nezájem o dítě z předešlého vztahu

2216
6.1.20 22:54

Nezájem o dítě z předešlého vztahu

Ahoj holky, ptám se čistě ze zvědavosti - kdybyste se seznámily s mužem, se kterým by vám bylo jinak celkem fajn a časem jste zjistily, že má dítě z předešlého vztahu, se kterým se vůbec nevida - byl by to pro vás problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3871
6.1.20 22:56

Ano, byl. Hodně to o něm vypovída. Představila bych si, jak by se asi zajímal o naše případné dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
6.1.20 22:58
@Beckyttine5 píše:
Ahoj holky, ptám se čistě ze zvědavosti - kdybyste se seznámily s mužem, se kterým by vám bylo jinak celkem fajn a časem jste zjistily, že má dítě z předešlého vztahu, se kterým se vůbec nevida - byl by to pro vás problém?

Ano. Protože to znám na vlastní kůži. Nevídat vlastního tátu. Už jsem mu dávno odpustila, ale jiný chlap chovající se stejně je pro mě póvl. Pokud teda ex nedělá vše proto, aby děti neviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4895
6.1.20 22:59

Mně by to vadillo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16020
6.1.20 22:59

Ano. Docela zásadní, pokud bych s dotyčným chtěla počítat pro dlouhodobý vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
6.1.20 23:01

Tak pro mě ano, myslím, že to hodně vypovídá o charakteru dotyčného. Jednoho takového znám, nemyslím si, že je to zrovna nějakej takovej typickej šupák, ale hodně zvláštní povaha, ne moc vhodná pro vztah ve vícero ohledech. Má ale partnerku, která to vše akceptuje (i když snaha o jeho změnu tam byla), oba jsou takoví alternativní, řekněme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34325
6.1.20 23:08

No, hele, muj pritel si rozmyslel vztah se mnou, kdyz jsem byla v patem měsíci, dite jsme chteli oba dva. Nejake silene problemy jsme nemeli, on se proste pozvolna vyparil. Ted v kontaktu nejsme. Vubec nevim, jestli mam s necim pocitat, ackoli jsme se jednou potkali a on ze se hodla starat a vsechno super, rodny list, vyzivne, vidani se. Zarizuju vse sama, on mlci, za 6 tydnu se „nam“ narodi mimino.

Chtela bys tohle zazit? Jsem teda samostatna, ale pocity nic moc teda. Za me je to otrlost velkeho formatu :think: jsem zvedava, jak to bude (jestli vubec) prezentovat dalsi partnerce. Jinak ze vsech stran slycham, jak TO zensky na chlapy usily. Hele, fakt to tak byt nemusi, ono kdo TO nakonec odnese? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
6.1.20 23:12

Mně by to taky vadilo, na románek bych to asi neřešila, ale pro dlouhodoby vztah by to pro mě byla určitě překážka a brala jsem, že to tak mají i ostatní ženy.. Ale dnes mě hodně překvapila jedna diskuze na Fb, kde psalo velké množství žen, jak o jejich dítě jejich ex nejeví žádný zájem, dokonce ho ignoruje, když se někde potkají a těch příběhů tam bylo fakt hodně a z toho, co jsem vycetla, tak většina těchto tatínku neměla problém najít si nový vztah..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25196
6.1.20 23:13

No, hodně by mě zajímal důvod. Ne každý bych přijala. U mého muže beru jako velké plus, že se o dítě stará, i když rozchod byl náročný a fakt to neměl snadné, ale udržel kontakt a za to si ho vážím, že to nevzdal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1597
6.1.20 23:13

Zajímal by mě důvod. Na druhou stranu dítě z předešlého vztahu je pro nový vztah téměř vždy komplikace, takže občas díky bohu za nezájem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
6.1.20 23:15
@PaníKadrnožková píše:
No, hele, muj pritel si rozmyslel vztah se mnou, kdyz jsem byla v patem měsíci, dite jsme chteli oba dva. Nejake silene problemy jsme nemeli, on se proste pozvolna vyparil. Ted v kontaktu nejsme. Vubec nevim, jestli mam s necim pocitat, ackoli jsme se jednou potkali a on ze se hodla starat a vsechno super, rodny list, vyzivne, vidani se. Zarizuju vse sama, on mlci, za 6 tydnu se „nam“ narodi mimino.Chtela bys tohle zazit? Jsem teda samostatna, ale pocity nic moc teda. Za me je to otrlost velkeho formatu :think: jsem zvedava, jak to bude (jestli vubec) prezentovat dalsi partnerce. Jinak ze vsech stran slycham, jak TO zensky na chlapy usily. Hele, fakt to tak byt nemusi, ono kdo TO nakonec odnese? ;)

Odnese to to dítě.. Jinak je jasné, jak to bude prezentovat - on bude mít roli chudáčka a obeti.. ale pravda stejně jednou vyjde najevo.. Mně když nějaký chlap řekne, že vše byla chyba jeho ženy, jak on dělal první poslední.. Tak hned mi tam něco nehraje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
6.1.20 23:16
@PaníKadrnožková píše:
No, hele, muj pritel si rozmyslel vztah se mnou, kdyz jsem byla v patem měsíci, dite jsme chteli oba dva. Nejake silene problemy jsme nemeli, on se proste pozvolna vyparil. Ted v kontaktu nejsme. Vubec nevim, jestli mam s necim pocitat, ackoli jsme se jednou potkali a on ze se hodla starat a vsechno super, rodny list, vyzivne, vidani se. Zarizuju vse sama, on mlci, za 6 tydnu se „nam“ narodi mimino.Chtela bys tohle zazit? Jsem teda samostatna, ale pocity nic moc teda. Za me je to otrlost velkeho formatu :think: jsem zvedava, jak to bude (jestli vubec) prezentovat dalsi partnerce. Jinak ze vsech stran slycham, jak TO zensky na chlapy usily. Hele, fakt to tak byt nemusi, ono kdo TO nakonec odnese? ;)

No kdo? Zeppelin :lol: To jsem teda netušila. Tak ať to dopadne dobře, s ním i bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
6.1.20 23:17

@Beckyttine5 ano, tim by u me asi skoncil. Pikud uz teda spolu jste, tak bych se zeptala co a jak, ale nedokazu si predstavit, ze by nejaka jeho verze mela vliv na to, abych s nim dal byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.1.20 23:18

Hodne to o tom,,otci,, vypovida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34325
6.1.20 23:21
@jezz1e píše:
Zajímal by mě důvod. Na druhou stranu dítě z předešlého vztahu je pro nový vztah téměř vždy komplikace, takže občas díky bohu za nezájem…

To je dobry :lol: prej diky bohu za nezajem, jako aby vam „cizi“ harant nenarusoval lasku? Ja bych se bala, ze selze podruhé :nevim:

Takze do divadla a do postele dobry, ale hodne spolehliva antikoncepce to jistí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat