Nezájem o druhou vnučku

Anonymní
7.6.20 15:56

Nezájem o druhou vnučku

:mavam: Ahoj holky, ráda bych znala Váš názor.
Přítel má z předchozího vztahu dceru (5), mě nevadí mám ji ráda a přijala jsem ji v pohodě ale bohužel ji moc nevidím, protože soudně je dáno, že přítel si ji bere ob tyden ale bohužel si ji vždy berou přítelovo rodiče. S přítelem máme půl roční dcerku a prarodiče ji viděli jen 2×, přijde mi, že o ní vůbec nejeví zájem. Když jsem malou čekala pořád jsem poslouchala jak si ji půjčí atd… Prý se na malou ptají ale nikdy ji nepřijdou navštívit a nic. :nevim: Možná jsem paranoidní ale mám pocit, že je nezajímá. Jaký je Váš názor?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17382
7.6.20 15:58

A jak daleko bydlí? Nemysleli ze si ji vezmou, az bude větší? Je ji pul roku, z toho 3 mesice ted byla corona, zas bych nedělala závěry. U nas se taky nikdo nehrne do hlídání mladsiho, tomu je ted rok, pritom starsiho si bere temer kazdy vikend nekdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
7.6.20 15:58

No a pozvala si ať za ni přijdou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 16:02

Bydlí ve stejném městě, několikrát jsem jim říkala ať se přijdou na malou podívat. Nechci ji hlídat jen aby malá taky viděla babičku s dědou. Coronu taky chápu, když už bylo volněji tak jsem malou vzala a odvezla k nim aby ji viděli no bohužel babička dělala oběd a dědeček něco v garáži a to jsem jim volala, že jim malou přivezu ukázat.

• Nahlásit
  • Citovat
7349
7.6.20 16:05

Takže přítel se o první dceru vůbec nestará?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56062
7.6.20 16:08

A kdy se jí věnuje tatínek, té starší??
To je celý víkend u babičky a dědy? Vemte si jí domů a mohou přijít k vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 16:13

Přítel se o ní stará, řádně zasílá alimenty a do mého 8meho měsíce jsme ji měly my pak začalo, že si ji vezmou jeho rodiče aby mi neublížila když jsem těhotná (ujistovala jsem je, že mi neublíží a nosit ji taky nebudu…) nezabralo to pak přišla korono to bylo zase aby malou náhodou nenakazila… No přítel tam jezdí ale vždycky stylem, že jede s něčím pomáhat tak co já bych tam dělala…

• Nahlásit
  • Citovat
4216
7.6.20 16:18

Jak nezabralo, tak snad je její otec a má být u něho ne? Jako chápu, že ji prarodiče chtějí taky vidět, ale snad mu nemají co rozkazovat, že bude u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30463
7.6.20 16:19

Buď ráda, že takoví prarodiče nemají o vnučku zájem. Stačí, že ukradli tu starší. Není to normální, je to patologické. Přečti si tady tu spoustu diskuzí, kdy prarodiče chtějí na spaní kojene mimino a buď ráda, že je to u vás tak, jak to je.
Zajímalo by mě, co matka té holčičky říká na to, že je celý víkend/tyden u jeho rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
7.6.20 16:24
@Jana206 píše:
Buď ráda, že takoví prarodiče nemají o vnučku zájem. Stačí, že ukradli tu starší. Není to normální, je to patologické. Přečti si tady tu spoustu diskuzí, kdy prarodiče chtějí na spaní kojene mimino a buď ráda, že je to u vás tak, jak to je.
Zajímalo by mě, co matka té holčičky říká na to, že je celý víkend/tyden u jeho rodičů.

Přesně. Taky tchyně chtěla moji sotva narozenou dceru na noc. To bylo boje a vysvětlování že ne.. :lol: vážila bych si o to víc takových prarodičů. Navíc zakladatelko můžeš snad jet i s dcerou k nim ty ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 17:18

@mackA159 jak jsem psala taky jsem zkousela jet tam a malou jim ukázat, nic se nezměnilo a bylo to zbytečné. :(

• Nahlásit
  • Citovat
54553
7.6.20 17:36
@Anonymní píše: :mavam: Ahoj holky, ráda bych znala Váš názor.
Přítel má z předchozího vztahu dceru (5), mě nevadí mám ji ráda a přijala jsem ji v pohodě ale bohužel ji moc nevidím, protože soudně je dáno, že přítel si ji bere ob tyden ale bohužel si ji vždy berou přítelovo rodiče. S přítelem máme půl roční dcerku a prarodiče ji viděli jen 2×, přijde mi, že o ní vůbec nejeví zájem. Když jsem malou čekala pořád jsem poslouchala jak si ji půjčí atd… Prý se na malou ptají ale nikdy ji nepřijdou navštívit a nic. :nevim: Možná jsem paranoidní ale mám pocit, že je nezajímá. Jaký je Váš názor?

To asi nebude paranoia :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27397
7.6.20 18:13
@Anonymní píše:
Přítel se o ní stará, řádně zasílá alimenty a do mého 8meho měsíce jsme ji měly my pak začalo, že si ji vezmou jeho rodiče aby mi neublížila když jsem těhotná (ujistovala jsem je, že mi neublíží a nosit ji taky nebudu…) nezabralo to pak přišla korono to bylo zase aby malou náhodou nenakazila… No přítel tam jezdí ale vždycky stylem, že jede s něčím pomáhat tak co já bych tam dělala…

Tak to by musel hlavně řešit tatínek, bych řekla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13857
7.6.20 21:26

Moje mamka taky odmítá hlídat mého mladšího, a to už je mu 6. Ve vašem případě by mi ale víc vadilo, že chlap nemá zájem o starší dítě, než že rodiče nezajímá to mladší. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 06:34

@Tamtama psala jsem, že nejde o hlídání ale jenom o to malou videt. Nikde jsem nepsala, že chlap o starší nemá zajem ale i tak děkuji za názor.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama