Nezájem o hračky - 15měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 11:18
Nezájem o hračky - 15 měsiční

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jak si hrajou vaše děti okolo toho 15 měsíce. Náš si totiž nehraje s ničím a nikdy. Hraček se nedotkne za celý den vůbec a připadá mi že jen lozí za mnou a celý den prakticky nic neděla :( jedině když si s nim sednj na zem tak třeba na chvíli zatlouká kolíky, mačká nějaké hrací hračky… a jediné co ho baví je prohlížet knížky ( ale to taky jen chvíli). On to tak ma od miminka… nejde jen o nějaké obdobi… myslíte že je to normální?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10369 příspěvků 18.04.18 11:23

@Mini86 : jako vyslovene hracky syna zacaly brat mozna az kolem 2 let…do te doby se nejlip vyhral s cimkoliv jinym - ven klaciky, kaminky, listy, doma varecky, misticky, kolicky na pradlo…zajimalo ho, co jsem delala ja.

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 11:25

Mě přijde divné že je jakoby hodně pasivní. Nevhodí po byte a zkoumá nive věci. Maximálně když mu něco dám do ruky tak si s tím na chvíli pohraje…

Alkata
Kecalka 445 příspěvků 18.04.18 12:01

Tak je linej no. Dnes se ze všeho děla nějaká diagnóza :roll:

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 12:05

Ja se chcu pouze poradit, zda s tím ma někdo zkušenost. V okolí vidím děti které běhaj po bytě a objevujou a jsou celkově veselejší

stinga
Závislačka 3142 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 12:35

@Mini86 a jinak se chová stejně, jak podobně staré děti? Pokud ano, tak bych se tím neznepokojovala. A baví ho třeba vytahovat věci ze šuplíků, rozmotávat toaleťák a podobně? to naši malou baví víc, než hračky

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 18.04.18 12:39

Moje děti od té doby co chodí nebaví hračky, ale všechno ostatní… Kytky, toaleťák, všechny tlačítka, skříňky, šuplíky, police, co mám zrovna v ruce, cokoliv, co někde položím…

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 12:40

Věci ze šuplíku vytahuje pouze když mu ten šuplik otevřu. Toaleťák trha… ale sam od sebe nic nevymysli… jinak reaguje na pokyny typu prines, podej, vi co je co (televize, kytka atd) ukáže na to co chce podat, v knížkach ukazuje a pozná par veci. Jde mi hlavne o tu hru, že sám od sebe nevymyslí lautr nic a o to že to není to batole na které se podíváš a ono se smeje…

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 12:42

Ješte jedna vec me napada… jestli se proste doma nenudi a uz ho tady nic nebere. Protože jakmile nekam prijdeme tak tam o nem ani nevim a chove se jinak. Doma proste mi stoji u nohy a nudi se

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 18.04.18 12:43

@Mini86 U nas to bylo podobne. Ale stacilo, aby bylo na navsteve jine dite, a hned se k hrackam hlasil (vlastnictvi je proste vlastnictvi). Jakmile navsteva odesla, hracky lezely netknute.
A mame uplne normalniho zdraveho kkuka. To jen my dospeli si myslime, ze deti potrebuji k zabaveni hracky :?
Setri ted penize. Az se dostane do veku Lega, budes rada vzpominat, ze jako maly hracky nechtel :mrgreen:

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 18.04.18 12:45
@Mini86 píše:
Ješte jedna vec me napada… jestli se proste doma nenudi a uz ho tady nic nebere. Protože jakmile nekam prijdeme tak tam o nem ani nevim a chove se jinak. Doma proste mi stoji u nohy a nudi se

Ano, taky vyzadoval neustalou spolecnost. A dnes je rad, ze ma od nas klid :mrgreen:

Mini86
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 12:46

Je fakt že jak tady prijde jiné díte tak je celkove živejší. Beha za nim po byte a víc se zajíma

milwinka
Kecalka 476 příspěvků 32 inzerátů 18.04.18 13:00

To mi dělal prvorozený taky, neuměl se prostě sám zabavit, čekal vyloženě na mě, až si s ním zas začnu hrát já. V nějaké knížce jsem četla, že hlavně pro jedináčky nebo pro prvorozené je opravdu obtížné umět se sám zabavit, nemá to od koho odkoukat…

brumi
Kelišová 6295 příspěvků 18.04.18 13:03

@Mini86 pokud je ve společnosti jiných dětí akční a živější, prostě se sám nudí a nemá náladu na nic, možná se jen neumí sám zabavit a nebaví ho to…tak bych to viděla já. A jaký je když si s ním sedneš a cíleně vezmete nějaké hračky??. Můj malej je podobný sám se nedokázal zabavit cc do dvou a půl let, pak už to začalo být lepší ale do té doby byl nonstop u mě jak na provázku a nic nedělal jen se koukal co dělám já, max vydžel chvíli s kostkami či nějakou drobností když jsem jej cíleně zabavovala

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 18.04.18 13:08

@Mini86 Je to uplně normální. Synovi je ted 1,5 a v podstatě celý den chodí jen za mnou. Řešení je jediné-co to jde, jsme venku, tam je spokojený. Jinak doma se mnou vaří, uklídzí atd. Hračku si nevezme do ruky za celý den. Dcera byla taky taková. Akorát teda je veselý atd. ale to je asi povahou, nic to podlě mě neznamená.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama