Nezájem o sex po pár měsících ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 08:23
Nezájem o sex po pár měsících

Prosím o anonym :oops:
S přítelem jsme spolu 8 měsíců, z toho už tak 4 měsíce neprojevuje zájem o milovani :zed:
Když jsme spolu začali chodit, chtěl to porad.
Asi po 2 měsících vztahu měl problém s potenci, obzvlášť když se napil.
Byl u doktora, zhubl 10 kilo, přestal si o víkendu dávat svoje oblíbené pivo večer a vše bylo v pořádku. Jenže od pátého měsíce odmítá sex a když už k němu dojde, je hned hotový a omlouvá se. Že je to tím, že to nemáme moc často.
Jenže když jsem o víkendu u něj, tak mi většinou řekne, že je unavený a že se pomilujeme zitra :zed: a další den to stejne.
Cítím se jak loudilka.
Jinak nám vše klape, teď mám zkouškové, vidíme se každý den. Ikdyz nemám čas skrz učení, tak se za mnou chce stavit, přiveze mi něco pro radost, dá mi pusu a přiveze mi nákup, když je potřeba.
Pořád mě hladí, objímá, v posteli na mě brblá, že se málo tulim u filmu nebo mě i uspokojí jinak než pohlavním stykem. Tomu se vyhýbá. Máme to maximálně pětkrát za měsíc :(
Zažila to také nějaká a zlepšilo se to?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26530 příspěvků 30.01.19 08:26

Nezlepší se to… bude se to jen zhoršovat.

Pokud zatím tedy není jiná konkrétní příčina,např. zdravotní, která by se dala řešit. To musí vědět on a projevit snahu k řešení.

Pokud mu to takto přijde v pořádku - lepší to rozhodně nebude. Naopak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 08:28

Už jsem se ho na to ptala několikrát, proč to nechce. Vždy mi odpověděl, že chce, ale ne teď. Už si fakt nevím rady.
Pro mě je to ve vztahu hodně důležité. :(

Margery
Extra třída :D 10261 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 08:35

Zlepšilo se to změnou chlapa :nevim: ted jsme spolu desátý rok a pořád to jde, když je čas (dvě děti :lol: )

cecetka
Echt Kelišová 7864 příspěvků 30.01.19 08:36

A co ma za zdravotni potize? Zrejme proto nemuze :?

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 30.01.19 08:39

Odmítne tě a když už na to příjde tak je hned protože podle jeho slov to neděláte dost často, chce tě ale ne teď..tak kdy jindy než v prvním roce vztahu, měl by po tobě skákat jako děcko po nové trampolíně a ne jak po dvaceti pěti letech ..měla bys na něj udeřit trochu tvrději, milé promlouvání asi nezabírá tak na tvrdo.Proč ne teď, miluji tě ale miluji i sex a chci vědět kde je problém, hned teď.

Heinich
Závislačka 3246 příspěvků 30.01.19 08:40
nezájem není..

Píšeš že tě pořád hladí a má zájem tě uspokojovat jinak. Píšeš také, že „to máte 5× do měsíce“ počítám tedy styk se zásunem, kdy je nutná erekce. nevíme kolik mu je let, ale za takovou velkou tragédii bych to nepovažoval. Ve srovnání s jiným případy, kdy třeba můžou, ale stejně na ní kašlou, často po stránce něžností atd.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 30.01.19 08:48

@Heinich To čteš špatně. Ona píše, že je toho málo, že si připadá jako loudilka, a když to „málo“ nakonec je, tak to je na dvě věci, protože to je za asi dvě minuty hotový.
Celé nanic a nahradit to hlazením nejde.

Zakladatelko, vyměň ho za někoho jiného, jste spolu krátce, nemáte děti. Tento typ muže potřebuje ženu, která nesnáší sex a chce jenom pusu na čelo. A takových je dost. Ty si najdi zdravého normálního chlapa, abys toho chlapa v něm viděla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 08:53

Ty jo, 5× za mesic? :mrgreen: pro tebe málo, pro nekoho ideal.. My to vetsinou snad ani 5× nemame a to spolu zijeme, se zasunem uz vubec ne.,ale mne to tak vyhovuje, a jemu nejspis taky..
5× mesicne mi neprijde tak malo, dejme tomu jednou tydne. Spis je problem, ze to vidite kazdej jinak, ze mate jinou potrebu

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26530 příspěvků 30.01.19 08:55
@cecetka píše:
A co ma za zdravotni potize? Zrejme proto nemuze :?

Tenhle týden to řešil Dr.House… ten její chlap má určitě prolaktinový nádor na mozku, který utlačuje centrum čehosi a snižuje to potenci i chuť na sex. Jasný jak facka :pankac:

Aleš T.
Kecalka 169 příspěvků 30.01.19 08:56

Velmi málo informací, zejména o něm…jeho minulosti. Ale tady se to nedá rozlousknout s jistotou, i kdybyste řekla vše, co víte. Obecně tedy. Buď prostě odeznělo vzrušení z nového a už ho tolik nepřitahujete nebo jde o nějaký psychický problém, to spíš. Buď se něčeho bojí (selhaní) nebo se za něco stydí tedy bojí se to říct (a toho mohou být marky od A po Z…Může to být hrozná i trapná banalita a sex nefunguje). Měli byste si o tom promluvit sami. Musíte to z něj dostat. Nebo nedostat, pak to půjde ale celé do háje. Čím dřív, si promluvíte, tím líp.

MEduZKa35
Povídálka 44 příspěvků 30.01.19 08:58
@Anonymní píše:
Prosím o anonym :oops:
S přítelem jsme spolu 8 měsíců, z toho už tak 4 měsíce neprojevuje zájem o milovani :zed:
Když jsme spolu začali chodit, chtěl to porad.
Asi po 2 měsících vztahu měl problém s potenci, obzvlášť když se napil.
Byl u doktora, zhubl 10 kilo, přestal si o víkendu dávat svoje oblíbené pivo večer a vše bylo v pořádku. Jenže od pátého měsíce odmítá sex a když už k němu dojde, je hned hotový a omlouvá se. Že je to tím, že to nemáme moc často.
Jenže když jsem o víkendu u něj, tak mi většinou řekne, že je unavený a že se pomilujeme zitra :zed: a další den to stejne.
Cítím se jak loudilka.
Jinak nám vše klape, teď mám zkouškové, vidíme se každý den. Ikdyz nemám čas skrz učení, tak se za mnou chce stavit, přiveze mi něco pro radost, dá mi pusu a přiveze mi nákup, když je potřeba.
Pořád mě hladí, objímá, v posteli na mě brblá, že se málo tulim u filmu nebo mě i uspokojí jinak než pohlavním stykem. Tomu se vyhýbá. Máme to maximálně pětkrát za měsíc :(
Zažila to také nějaká a zlepšilo se to?

Řekla bych, že má nějaký zdravotní problém, měla bys ho nějak mile přimět aby o tom mluvil, a promluvte si o tom otevřeně. Podpoř ho.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 30.01.19 09:03
@MEduZKa35 píše: Řekla bych, že má nějaký zdravotní problém, měla bys ho nějak mile přimět aby o tom mluvil, a promluvte si o tom otevřeně. Podpoř ho.

I kdyby měl - tak způsob, jakým se k věci staví, je špatný. U mladého kluka hrozný.
Podpořit - jedině, pokud o to bude stát a bude něco aktivně řešit. Je to o tom, zda je vůbec natolik komunikativní, aby to chtěl sdělit a řešit. Aby na to nekašlal.

A dnes píšou v novinách toto : Německé základní školy chtějí stavět toalety pro třetí pohlaví.
Tak si říkám, kolik jich je u nás a jestli mezi ně nepatří také ti kluci a holky, co nemají normální sexuální aktivity nebo chvíli chodí s ním a chvíli s ní. Nemyslím bisexuály, ale spíš ty, co dělají, že s někým chodí a s někým „žijou“ na oko pro lidi a přitom moc ne a možná jim nevyhovuje vlastně vůbec nic. Čekají na ten třetí záchodek.

Víš zakladatelko, pokud máš chlapa třetí pohlaví, tak s ním bude asi pořád akorát pakárna, protože možná potřebuješ to jednoznačné pohlaví, co má chromozomy muže. :mrgreen:

Aleš T.
Kecalka 169 příspěvků 30.01.19 09:10

Může to být 1000 důvodu. Jenom se zde nahodile střílí… Jediný, kdo ví, který z nich to je, je pouze on. Je nutné to z něj dostat. A to nebude jednoduché. Je si vědom, že by to mohlo ohrozit vztah, který jemu, jinak vyhovuje a evidentně se ho snaží udržet…

Nenapravitelný
Kecalka 182 příspěvků 30.01.19 09:11

@Aleš T. Tak pod toto bych se podepsal. Viděl bych to na zdravotní problém pravděpodobně psychický. Určitě bych se pokusil si o tom povídat. Když zatlačíš moc, tak se taky může šprajcnout. Ještě bych to nevzdal, ale neřešit to se rovná asi rozchod. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >