Nezájem? Rozchod. Už nemůžu dál

Anonymní
13.7.20 08:15

Nezájem? Rozchod. Už nemůžu dál

Ahoj.
Jsem nemocná. Přítel to ví, nebydlíme spolu. Ale za celé dva dny se mi neozval jak mi je, jestli něco nepotřebuji. Popravdě, je mi to hodně líto a beru to, že nemá o mě žádný zájem. Na zítra jsme byli domluvení, že se uvidíme, ještě předtím, než jsem onemocněla, ale nemám za prvé chuť za ním po tomhle jed a za druhé pokud mi nebude pořád dobře, tak logicky nepojedu.

Váš názor?? Přeci pokud máte rádi/y zajímáte se ne?

Už jednou, před nedávnem, kdy jsem byla taky nemocná jsem mu řekla, že mě mrzí, že se, ani nezeptá jak mi je?! Pak to napravil. Ale ej totiž zase, to samé. A já už prostě dál takhle nemůžu… Přemýšlím už o rozchodu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4447
13.7.20 08:16

No ty vo*e 8o :D :D :D

(jinak ano, doporučuji rozchod, aspoň se chlapovi uleví od tahové… )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24527
13.7.20 08:19

A ty seš mu za ty dva dny ozvala? Nebo naštvaně čekáš kdy to udělá on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1799
13.7.20 08:22

Kolik vám je? 16?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8618
13.7.20 08:25

Kdybych neviděla ty dva dny, tak bych si myslela, že jsi nemocná 14 dní.
Pokud něco tak nutně potřebuješ, tak si řekni a pokud ti jde jen o pozornost, tak dospěj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
13.7.20 08:32

Tohle je fakt neskutečný. Takže po tom minulym „komplikovanym zánětu močáku a silných atb.“ bys zase potřebovala zájem a péči? No tak to už jsi snad mohla pochopit, že jeho to nezajímá a zájem ani péči neprojeví, ne? Takže sis zase postěžovala, jakej je hroznej, no. Jestli je to na rozchod, nevim. Kdybys měla na někoho lepšího, určitě už bys s nim dávno byla, místo toho, abys sem věčně chodila žalovat na tohodle, jak na tebe kašle a musíš za nim jezdit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 08:37

@e-Surfařka?? Jaký močák a ATB??

• Nahlásit
  • Citovat
5242
13.7.20 08:46

Já si myslím, že byste se rozhodně rozcházet neměli, tvoje diskuse by tady chyběly! :palec: Vydrž! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
13.7.20 08:54
@Anonymní píše: @e-Surfařka?? Jaký močák a ATB??

Hele já myslim, že tohle je fakt zbytečný. Tvůj styl psaní, chudinkovství a to, jak pokaždé zmíníš, že jezdíš ty za ním, to je fakt nezaměnitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 08:56

@e-Surfařka Asi se vám plete diskuze nebo nějaké michate. Žádné ATB jsem nebrala, na záněty netrpim a jezdíme k sobě navzájem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
12648
13.7.20 09:15

Jééé, to tady dlouho nebylo :P Jestli to nejsi pořád ty, tak jste se tu sešly dvě s úplně stejnými „problémy“, pravděpodobně s totožným chlapem. Bacha na ní!! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 09:18

@unuděná :roll: Ach jo. Asi, brát vám to nebudu.
Ráda bych, ale věděla názory druhých na moji situaci, když už jsem sem napsala. A prosím neosočujte z psaní dalších diskuzi, za prvé to tak není, za druhé na to nemám náladu a nejsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
12648
13.7.20 09:22
@Anonymní píše:
@unuděná :roll: Ach jo. Asi, brát vám to nebudu.
Ráda bych, ale věděla názory druhých na moji situaci, když už jsem sem napsala. A prosím neosočujte z psaní dalších diskuzi, za prvé to tak není, za druhé na to nemám náladu a nejsem zvědavá.

No fajn, tak seriózně. Jsi hysterka :nevim: Vy si normálně nepíšete, jak se máte, co děláte? Proč jsi mu nenapsala jako první třeba „dobré ráno, co dnes děláš, jak ses vyspal?“. Dost možná vůbec neví, že jsi nemocná. Navíc udělej něco pro svou imunitu. Aby byla mladá holka v létě nemocná 2× za sebou, to asi není úplně ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20885
13.7.20 09:24

Ježiš, ty tu píšeš pořád dokola. Nech ho být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1803
13.7.20 09:26
@Anonymní píše:
@e-Surfařka Asi se vám plete diskuze nebo nějaké michate. Žádné ATB jsem nebrala, na záněty netrpim a jezdíme k sobě navzájem :think:

A proč teda vůbec zmiňuješ, že nemáš chuť za ním jezdit? To je pak snad úplně jasný, že přijet by měl on, když vy dva máte normální vztah, kdy k sobě jezdíte navzájem, ne? :lol: Už u tebe měl být ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama