Nezájem o sex u chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:23
Nezájem - sex

Jak začít? Asi nejdřív popíšu naší situaci. Mně je 25, chlapoj 30, máme dvouletého syna. Jsme spolu 4 roky. Náš problém je sex, jinak vše ostatní funguje, řekla bych. Sexuální frekvence je u nás tak 3-4 x do měsíce?? Je to fakt bída. Dříve sex nebyl problém, tak nějak vždy vyplynul a s předchozími partnery klidně několikrát denně a vášnivě. Tady nechce chlap. Když už sex je, tak je většinou dobrý, to pak vždycky ještě říká, že to bylo super. Pak zas dobu nic a někdy mu ani pořádně nestojí. Spíš mi to připadá, jakoby ho to už nebavilo. Je pravda, že to probíhá vždy stejně. Mě to taky kolikrát nudí, ale zase lepší, než nic. Už mě i kolikrát napadlo najít si kámoše na sex, protože toto mě úplně zazdiva a hrozně sráží sebevědomí. Jenže to zas nevím, jestli bych dokázala. Vůbec si s touto situací nevím rady :(. Čas by na to byl, ale prostě sex je málo. Spíš znám případy, že nechce zenska, u nás je to obráceně. Přitom já i ráda experimentuju a jde se mnou dělat skoro všechno. Může to být i třeba únavou? Je fakt, že třeba kolikrát usíná brzo. Děkuji za názory. Denča

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.02.18 10:29

A jeho ses neptala, co je za problém?

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 09.02.18 10:32

Tady se ti rozreseni nedostane. Nekdo ti rekne, ze ma jinou a tudiz proto je takovy jaky je. Mozna trpi depresi. Hraje zde roli spousta faktoru. Klidne za to muze strava, nadvaha, alkohol nebo je proste liny. Clovek ve vztahu casem zpohodlni. Jak spolu vychazite vseobecne? Hadate se a pokud ano usmirite se. Jak se k sobe chovate, jak spolu komunikujete? Dokazete si o problemu popovidat. Nejspis se citi pod tlakem a tim padem chut na sex je jeste mensi. V neposledni rade mas pocit, ze ho stale pritahujes? Bohuzel dost casto se stava, ze po porodu je zena brana uz jenom jako matka, neni stavena do role milenky, protoze pro chlapa vse splnila a on ma potrebu jit dal.

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:32
@Emimin7 píše:
A jeho ses neptala, co je za problém?

Neptala…moc se mi o tom nechce začínat :D. Možná to bude i únavou, ale jak ho znovu nabudit?

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 09.02.18 10:36
@Denyyy123 píše:
Neptala…moc se mi o tom nechce začínat :D. Možná to bude i únavou, ale jak ho znovu nabudit?

Sexy oblečky, volný večer bez syna, společná vana, sprcha, oblíbené jídlo…těžko říct, každý to má jinak. Ale pokud je opravdu unavenej, tak ho těžko na něco dostaneš.

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:39
@marek1977 píše:
Tady se ti rozreseni nedostane. Nekdo ti rekne, ze ma jinou a tudiz proto je takovy jaky je. Mozna trpi depresi. Hraje zde roli spousta faktoru. Klidne za to muze strava, nadvaha, alkohol nebo je proste liny. Clovek ve vztahu casem zpohodlni. Jak spolu vychazite vseobecne? Hadate se a pokud ano usmirite se. Jak se k sobe chovate, jak spolu komunikujete? Dokazete si o problemu popovídat. Nejspis se citi pod tlakem a tim padem chut na sex je jeste mensi. V neposledni rade mas pocit, ze ho stale pritahujes? Bohuzel dost casto se stava, ze po porodu je zena brana uz jenom jako matka, neni stavena do role milenky, protoze pro chlapa vse splnila a on ma potrebu jit dal.

Doufala jsem, že se vyjádřií i nějaký muž :). Že by měl jinou, to si nemyslim, to bych poznala ( i kdyz to si myslí asi každá), ale opravdu, tuto možnost bych vyloučila. Jinak spolu vycházíme dobře, moc se nehadame, máme i společné zájmy,.kdy jsme jen spolu, bez prcka. Strava by v tom teoreticky mohla hrát roli, to je pravda ????. Vlastně bych řekla, ze máš pravdu skoro ve všem. Říká teď hodně, že je unavený. A s tou atraktivitou - no, myslím, že jsem pohledná a s postavou to taky není špatné, pravidelně cvičim, ale taky občas řekl, že už ho to nevzrušuje, že je to pořád to same. Jenže jak to změnit?? Na sexy pradelko moc není, to ho nebere…

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 09.02.18 10:39
@Denyyy123 píše:

U třicetiletého chlapa to nebude únavou. Pravděpodobně má někoho jiného, nebo je jinak orientovaný, což si ještě nedokáže přiznat.

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:42
@P4ja píše:
Sexy oblečky, volný večer bez syna, společná vana, sprcha, oblíbené jídlo…těžko říct, každý to má jinak. Ale pokud je opravdu unavenej, tak ho těžko na něco dostaneš.

Hmmm, dobré jídlo to on rád, to by šlo. Uvařit nějakou dobrou vecu. Na sexy pradelko moc není ????. Volný večer bez syna moc nehrozi ještě, jedině, když usne, to pak. máme večer pro sebe :).

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 09.02.18 10:43

A nemá nějaké starosti v práci? Kolikrát to na chlapy takhle působí, zvlášť na citlivější povahy. Ale určitě si o tom spolu promluvte, jedině tak zjistíte na čem jste. Ono je sice jednodušší se zeptat na internetu, ale tady relevantní odpověď těžko dostanete, protože stejný důsledek může mít stovky různých příčin.

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:43
@Pavelkowa píše:
U třicetiletého chlapa to nebude únavou. Pravděpodobně má někoho jiného, nebo je jinak orientovaný, což si ještě nedokáže přiznat.

Neee, jinou nemá, to bych poznala, vždyť nikam nechodí. A na chlapy to už vubec nee :D. Ale je to zvláštní, no…

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:44
@Heivka píše:
A nemá nějaké starosti v práci? Kolikrát to na chlapy takhle působí, zvlášť na citlivější povahy. Ale určitě si o tom spolu promluvte, jedině tak zjistíte na čem jste. Ono je sice jednodušší se zeptat na internetu, ale tady relevantní odpověď těžko dostanete, protože stejný důsledek může mít stovky různých příčin.

V práci toho má hodně, to říkal…

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 09.02.18 10:44
@Denyyy123 píše:
Hmmm, dobré jídlo to on rád, to by šlo. Uvařit nějakou dobrou vecu. Na sexy pradelko moc není ????. Volný večer bez syna moc nehrozi ještě, jedině, když usne, to pak. máme večer pro sebe :).

Tak oprvdu zusit to prádlo a nebo masáž a tak. KDyž ti řekl, že je to stejné, tak to změnit. Nebo třeba nějké hračky vyndat.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.02.18 10:44

Únava asi ne, to by musel dělat v gulagu. :D A prášky nebo tak něco nebere?

Hroznej puberťák
Kelišová 5399 příspěvků 09.02.18 10:45

No co, jsou chlapi, co na to moc nejsou, nejen ženské. To, že tví bývalí chtěli vic neznamená, že musí i tenhle. Klidně ho to už nemusí bavit moc často. A za chvíli treba uz vůbec a nenaděláš nic. I takoví jsou…

Denyyy123
Povídálka 21 příspěvků 09.02.18 10:46
@Emimin7 píše: Únava asi ne, to by musel dělat v gulagu. :D A prášky nebo tak něco nebere?

Nebere…ale asi by měl začít :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >