Reklama

Jak otěhotnět, když jsem nezajímavá pro muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 21:41
Nezajímavá pro muže - jak otěhotnět?

Prosím anonymně, protože se mě téma týká, ale byla bych ráda, kdyby téma pomohlo i jiným ženám, než mně.
Takže, žena, o kterou muži nejeví zájem, má zůstat bezdětná? Jsem přesvědčená, že ne. Že „nechat se oplodnit“ není nic trestného, ani špatného (pokud se dodrží některé zásady). Také jsem přesvědčená, že dítě/děti vychovávané jedním rodičem nejsou nijak zásadně znevýhodněné - jednak je dnes takový velká spousta a nikdo se nad tím už nepozastavuje a pokud jsou i další příbuzní - sourozenci, tety, strejdové, babičky, dědečci, bratranci, sestřenice.. rodina, kterou dítě získá, kromě své matky, věřím, že má možnost mít plnohodnotné dětství i dospělí život. Znám nejen své kamarády, kteří s jedním rodičem vyrůstali, ale i současné děti, které tak vyrůstají a to jak jenom s mámou, tak jenom s tátou. Odpůrcům tohoto „postupu“ nic nevyčítám, mají právo na svůj názor, ale tato diskuze je pro ty, které o miminku bez partnera uvažují, nebo jej už mají.
Zajímaly by mě důvody, proč jste se tak rozhodly?
Jestli jste toho někdy litovaly?
Především jak jste to vyřešily? Protože bych ráda vše udělala nějak „legálně“ a „lidsky“ to znamená, že ne s někým cizím (nemoci, geny..), kamarády na to nemám, jezdit do zahraničí a platit veliké peníze celkem váhám, mohla bych je raději investovat do věcí a činností s dítětem, než do tohoto, když to jde vlastně i jednodušeji. Pokud už nějaký kamarád, tak jaký a jak jste se na tohle vlastně zeptaly?
Mám vše celkem promyšlené, finančně, v rodině, bydlení atd., veškeré nápady ohledně „dárce spermatu“ jsou však odvážné, až úsměvné :D :think: :mrgreen: Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 50 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4433 příspěvků 19.08.18 21:47

Chápu dobře, že jako nezajímavá pro muže (!!!) řešíš, že někdo jiný (!) bude mít špatné geny? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rozand
Závislačka 2848 příspěvků 19.08.18 21:48

Vyrůstala jsem bez otce. Ženu, která do takové situace dítě uvede úmyslně, považuji za VELMI sobeckou. Žádný strýc, bratranec, dědeček ani jiný příbuzný otce nenahradí.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 19.08.18 21:52
...

… já když vidím na co všechno chlapi vlezou… na geny se vykašli, zaregistruj se na seznamku. Tam je takových nadrženců mraky, s nějakým se sejdi a pak se nech prachsprostě vojet. Nic mu potom neříkej …a máš mimčo.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2536 příspěvků 19.08.18 21:54

Jak to presne myslis, to „nezajimava pro muze?“ :nevim:

Ja si myslim, ze kazdy clovek muze potkat nekoho fajn, proc ne?
Spise zalezi, jestli tve vlastni naroky alespon trochu odpovidaji tomu, co sama nabizis. :nevim:

Příspěvek upraven 19.08.18 v 21:56

Tichošlápek
Extra třída :D 10029 příspěvků 19.08.18 21:55

@Tecumseh a jako bonus kapavku. Spát s někým ze seznamky bez ochrany je o držku.

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 19.08.18 21:57

Nikdy bych do toho nešla. Jsem ráda, že naše dítě má oba rodiče doma.

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 19.08.18 22:02
@Tecumseh píše: … já když vidím na co všechno chlapi vlezou… na geny se vykašli, zaregistruj se na seznamku. Tam je takových nadrženců mraky, s nějakým se sejdi a pak se nech prachsprostě vojet. Nic mu potom neříkej …a máš mimčo.
:lol: :lol: :lol: ty voe :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:03

@Hroznej puberťák to víš, že to řeším. Chci pro své dítě to nejlepší od začátku. To, že nepovažuji za zásadní, aby mělo dítě nutně dva rodiče ke spokojenému životu neznamená, že je mi jedno, jestli jeho zploditel bude kriminálník, pedofil, schizofrenik, psychopat, nebo bude mít v rodině dědičné nemoci, nebo vady, to jsou důležité aspekty které u cizího chlápka ze seznamky, jak doporučeje @Tecumseh určitě nezjistím při pití jednoho kafe, ani po 8mi kafích. Takhle to právě udělat určitě nechci. Navíc mu pak zatajovat, že má dítě, to by mohlo být dost stresující, kdybych ho například následně potkala atd. @rozand já taky, od 6ti roků a bez problému :kytka: jako dospělí jsme se pak s taťkou sešli párkrát na oběd a nikdy jsem neměla pocit, že mě to omezuje. Měla jsem všecko co jsem potřebovala a dost členů rodiny taky. Mimochodem za „tátu“ jsem měla dědečka, který mi ho z veliké části nahrazoval a nahrazuje do dnes :) Možná jsi to víc vnímala z nějakého důvodu, jinak slyším od kamarádek i kamarádů to samé, co píši já, nic nám nechybělo, ani když se rodiče rozvedli :srdce: :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:06

já jsem dlouho hledala k sobě partnera, který bude stejně jako já chtít dítě a partner vám po 5 letech vztahu řekne, že si to rozmyslel a že už nechce, další partner stejný problém, ale po 2 letech, asi si vybírám partnery, kteří děti prostě nechtějí anebo je nechtějí se mnou, nyní jsem sama, a jsem pevně rozhodnutá mít dítě bez partnera, zkoušela jsem kamarády, ale nechtěli oni, z důvodů, že by to dítě viděli prakticky denně,mám kde bydlet, finance,takže není žádný závažný problém to udělat, protože, abych čekala na partnera, který bude chtít dítě, to se nemusím vůbec dočkat.Anonnym 2

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:07

@Russet zatím má, ale taky se můžete rozvést, taky nemusíte. Nicméně jistotu nemáš nikdy :) Rozhodně i kdyby ses rozvedla, tak předpokládám, že si neřekneš, že už nemá cenu se o dítě vůbec nějak starat, protože má spackaný život, když už žije jen s tebou :) Samotná matka i samotný otec jsou schopní vychovat normální dítě :kytka: Pro dítě je pochopitelně ideální, když má oba rodiče a rodina funguje, ALE JE PRO NĚJ MNOHEM LEPŠÍ, KDYŽ HO MÁ SAMOTNÁ MATKA, NEŽ KDYŽ ŽIJE V HÁDKÁCH A NEVYROVNANÉM VZTAHU S MÁMOU I TÁTOU a že se to neděje málo. Takže už proto říkám, odpůrcům názor neberu, ale takhle diskuze není o tom ANO/NE ale JAK NEJLÉPE BEZ PARTNERA. Díky za pochopení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:11

Tiež som v určitom období života uvažovala o nejakom darcovi. Ak máš financie, tak v CAR od anonymného darcu, myslím, že je to úplne v poriadku. Aj keď neviem si predstaviť, čo to znamená nezaujímavá pre mužov. Teda až tak, že by sa nenašiel žiadny schopný na založenie rodiny. Ale držím palce. Ja by som do darovaných spermií kľudne išla.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 19.08.18 22:15

Moc možností nemáš, buď se domluvíš s nějakým kamarádem/známým, nebo si zaplatíš dárce a poslední varianta je holt, že někoho klasicky sbalíš a necháš se oplodnit.

Markéta80
Hvězda diskuse 39622 příspěvků 19.08.18 22:15
@Anonymní píše:
@Russet zatím má, ale taky se můžete rozvést, taky nemusíte. Nicméně jistotu nemáš nikdy :) Rozhodně i kdyby ses rozvedla, tak předpokládám, že si neřekneš, že už nemá cenu se o dítě vůbec nějak starat, protože má spackaný život, když už žije jen s tebou :) Samotná matka i samotný otec jsou schopní vychovat normální dítě :kytka: Pro dítě je pochopitelně ideální, když má oba rodiče a rodina funguje, ALE JE PRO NĚJ MNOHEM LEPŠÍ, KDYŽ HO MÁ SAMOTNÁ MATKA, NEŽ KDYŽ ŽIJE V HÁDKÁCH A NEVYROVNANÉM VZTAHU S MÁMOU I TÁTOU a že se to neděje málo. Takže už proto říkám, odpůrcům názor neberu, ale takhle diskuze není o tom ANO/NE ale JAK NEJLÉPE BEZ PARTNERA. Díky za pochopení.

jenže i po rozvodu to dítě otce má. Až dítě jednou přijde kdo je jeho otec řekneš co? nevím? Vždyt chlapa můžeš potkat kdykoliv a založit spolu rodinu. IVF bez partnera jedině v cizině, tady to neklapne ;)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 19.08.18 22:16

No, umělé oplodnění ne, cizí člověk ne, kamarád oplodnitel není; tak jedině spoléhat na partenogenezi. :) S někým bych zkrátka sepsala smlouvu, že nebude mít vůči dítěti žádné závazky; jestli se něco takového vůbec úředně potvrdit dá a bylo by. Nechat se obskočit úplně cizím člověkem je naprostý nesmysl; přesně jak říkáte; nemáte žádný přehled o jeho genech, nemocích, povaze. Volila bych tu smlouvu a nějakého dobrého kamaráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 50 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >