Nezaměstnaná a těhotná, úřad práce atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:35
Nezamestnana a tehotna, urad prace atd.

Zdravim, jsem tehotna, pritel si pral abych byla doma, tak jsem, ale chtela bych aby mi stat platil zdravotni, mam se prihlasit na UP? Nebo jit na socialku? Prosim neukamenujte me. Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:37

Podle me na urad prace klasicky

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 22.03.18 15:37
@Anonymní píše:
Zdravim, jsem tehotna, pritel si pral abych byla doma, tak jsem, ale chtela bych aby mi stat platil zdravotni, mam se prihlasit na UP? Nebo jit na socialku? Prosim neukamenujte me. Diky

Prihlasit se na UP.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3143 příspěvků 22.03.18 15:39

:D Přítel si přál, abyste byla doma, tak jste, ačkoli nemáte důvod, ale chcete si nechat platit pojištění. Uff. No tak super, no, čestnej přístup. :roll: :roll: :roll:

svetylko83
Stálice 71 příspěvků 22.03.18 15:42
@Anonymní píše:
Zdravim, jsem tehotna, pritel si pral abych byla doma, tak jsem, ale chtela bych aby mi stat platil zdravotni, mam se prihlasit na UP? Nebo jit na socialku? Prosim neukamenujte me. Diky

Tak kdyz si to pritel pral, tak at ti to zaplati

Nanue
Nováček 4 příspěvky 22.03.18 15:42

Na úřad práce :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 15:44

Dekuji a mam jim tam rict co? Byla jsem tam naposledy hlasena pred 12 ti lety. Tak uz nevim.

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 22.03.18 15:46

Pokud nechceš pracovat tak se tam ani nepřihlašuj..pokud ti UP nabídne práci a ty ji nevezmeš ( protože přece přítel chce abys byla doma ) tak tě stejně vyřadí…do porodu at ti to platí přítel - po porodu už bude platit stát

Markéta80
Hvězda diskuse 40051 příspěvků 22.03.18 15:47
@Anonymní píše:
Dekuji a mam jim tam rict co? Byla jsem tam naposledy hlasena pred 12 ti lety. Tak uz nevim.

tak na úp nejspíš že hledáš práci ne ;)

Amys
Generální žvanilka 20751 příspěvků 22.03.18 15:51
@Anonymní píše:

Hele, pokud jsi doteď pracovala, tak se zbytečně připravuješ o mateřskou. I když je to v případě nízkého výdělku pár korun, pořád je to půlrok navíc, než když si od začátku budeš čerpat rodičovskou. A jinak k tomu přítel chtěl… A co chceš ty, přeješ si to taky?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 22.03.18 15:52

@rozand Já nevím že se vždycky najdou rejpalky…chce radu tak ji radu dám když ji radit nechci tak nepíšu blbosti ne? :roll:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 15:54

Normalka na up ze jsi tehule…ofoti průkazku a jestli mas něco odpracovano tak muzes brat podporu v nezaměstnanos­ti 5mes.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3143 příspěvků 22.03.18 15:55

@Annabela11 Blbosti? Že mi vadí, že ze svých daní, které odvádím ze mzdy za práci, kterou dělám i v těhotenství, si má jiná doma dobrovolně válet šunky, protože přítel chce? :roll: Ať to platí přítel, když je to pro něj tak podstatný. Pro mě fakt není… 8o

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 22.03.18 15:56

@rozand Je těhotná…teď ji asi nikdo nezaměstná…

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3143 příspěvků 22.03.18 15:57

@Annabela11 Podle toho v jakém je týdnu. A odešla z práce, ze které ji evidentně nevyhodili. Ať je klidně doma, ale nevysává zdravotní pojištění, když nebyl důvod, aby z práce odcházela.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >