Nezaměstnanost - dotazník do bakalářské práce

2.1.20 20:17

Nezaměstnanost - dotazník do bakalářské práce

Ahoj děvčata,

právě finišuji bakalářské studium na VŠ a chtěla bych Vás požádat o vyplnění mého dotazníku, který se týká nezaměstnanosti a jejích dopadů na sociální status člověka, psychické a fyzické zdraví a dopadu na jeho rodinu. Byla bych Vám moc vděčná, kdybyste mi ten dotazník mohly vyplnit. Klidně sdílejte, kde můžete - moc mi to pomůže!!
Přikládám odkaz na dotazník:
https://www.survio.com/…2M7D1V4A6X8O

Předem všem moc děkuji!! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18035
2.1.20 20:27

To je jen pro nezaměstnaný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
2.1.20 20:40

Taky jsem chtěl pomoct, ale smolík. Obecně moc lidí bez práce ted nebude. A kdo jo, tak asi nebude schopen to vyplnit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
2.1.20 21:19

Taky jsem chtěla pomoct, ale nezaměstnaná nejsem, takže z toho nic nebude ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 21:24

To nevadí, i tak vám moc děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 21:26

Umělá zaměstnanost.

To by bylo téma, která zde činí min 30 prof. Ovšem to je pouze pro silné jedince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
2.1.20 21:46

Byla jsem nezaměstnaná v listopadu, tak jsem ti to vyplnila aspoň zpětně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 07:42

@Tamtama Děkuji moc! I všem ostatním :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8606
3.1.20 07:48

Vyplnila jsem zpětně. Ten pocit se nedá zapomenout, neboj :lol:

Příspěvek upraven 03.01.20 v 12:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 12:22

Děkuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 19:59

Vyplněno ;) hodně štěstí s dopsáním BP

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.20 20:56

Děkuji za vyplnění a snad vše s bakalářkou i státnice proběhnou v pořádku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 20:48

Vyplněno aspoň zpětně

• Nahlásit
  • Citovat
4
5.1.20 02:33

Optimálně Optimistická

@karla888 Pracuji v Německu. Dotazník jsem vyplnila, i když jsem sice byla v pracovní neschopnosti, po operaci karpálů (6 měsíců ), pak mi domů přišel dopis z pojišťovny AOK Bayern, kde stálo, že již nejsem jejich klient. Rázem jsem zůstala bez příjmů a jelikož jsem byla v této situaci poprvé, nevěděla jsem co a jak, kam a kdy. Pomoc a podporu jsem měla a mám vždy u rodiny. Nemít rodinu, do půl l roku jsem na ulici. Vážně jsem zažila spoustu nepříjemných pocitů, těšila se, až usne synek 5.let, abych mohla brečet a tím pustit všechno ven. Pocity smíšené. Ale najít si práci, nebylo těžké. O5 jsem rozesla životopisy a pak absolovovala pár pohovorů. Do práce jsem šla třetí den po ukončení neschopnosti. :D Tlačím před sebou káru naloženou optimismem a to, si myslím, je polovina úspěchu. Tak přeji, ať se Vám finiš studia podaří co nejlépe a smekám za dobrovolnou volbu tak náročného tématu, kde názory okolí, či zkušenosti těch, kterých se to týká, nejsou jen černé nebo bílé. :palec: Docela by mě zajímalo, jak se Vám zadaří. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 06:04

Ahoj, dotazník jsem vyplnila. 2.ledna jsem šla ve svých 42 letech poprvé na pracák. Byl to krásný dárek na vánoce :? Na pracáku je to pro mě stresující a ponižující. Doufám že se mi zadaří si co nejdříve najít práci :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama