Nezaplacení dlužné částky - přijde exekutor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:35
nezaplaceni dluzne castky - prijde exekutor

Ahoj dnes mi prisel dopis z exekucniho..mam zaplatit pres 16 tis. do 30 dnu.. tak jsem tam volala a rekli mi ze 9 tis. do 14.11. a zbytek v prosinci ze to na vice splqtek nejde.. to je tak kdyz mi rodice kdyz jsem keste nebyla plnoleta a uzavreli mi pojistku a neplatili to tak to doslo az sem :(.. holky nemate nekdo zkusenoat zda by mi nekde dali pujcku? kdyz pobiram jen rodicak 3800 kc asi ne co?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Narovnako
Kelišová 5288 příspěvků 14.10.14 12:38

Banky ti nepůjčí, nepůjčí ti nikde, kde se lustruje solus a navíc s rodičákem 3800 ti půjčí jen lichva…

Narovnako
Kelišová 5288 příspěvků 14.10.14 12:40

Zkus rodinu, když to byla jejich chyba, jinak něco zkusit prodat a postupně posílat co půjde a co partner?

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:45

@roksy25 jsem si myslela no, ze asi budu mit smulu :-) nejhorsi ze oni jakmile ta castka do 2 mesicu tam nebude tak mi zabavej majetek..rodice mi nepujci sami nemaji na rozdavani

Aspera
Generální žvanilka 21751 příspěvků 14.10.14 12:49

@Bubunka to tu pojistku nezrušila pojišťovna pro neplacení? To teda koukám. Ale viděla bych to na půjčku v rodině a splácet jim. Nikdo pořádný ti nepůjčí a pokud půjdeš tam, kde ano je to cesta do pekel.

Narovnako
Kelišová 5288 příspěvků 14.10.14 12:50

@Bubunka Jak nepůjčí, však to zavařili ne? Tak něco prodej..16tisíc není tolik, prostě posílej co půjde, oni uvidí snahu a počkají, vtrhli by k tobě, kdyby nebyla od tebe žádná odezva..Počkej, ale vždyť když to uzavřeli oni, tak to musí být na ně ne? Ty těžko můžeš být pojistník…

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:50

Zrusila ale narostly penale atd

Apaji
Kelišová 5474 příspěvků 14.10.14 12:50

Nedá se něco prodat? Šperky, oblečení, které už neunosíš, věci a hračky po dítku, elektronika, která není nezbytná - korunka ke korunce, aspoň to srazit :think: Nepohlídají rodiče dítko (aspoň, když už to zavinili), aby ty jsi mohla sem tam nějakou jednorázovou brigádu?

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:51

Nebylo mi 18 tak to bylo na ne ale jakmile mi bylo 18 tak to preslo na me

Apaji
Kelišová 5474 příspěvků 14.10.14 12:53

Nebo by tě rodiče mohli přechodně živit (kde se vaří, tak se porce navíc vždycky najde) a část příjmu, co je na jídlo posílat na splátky. Pak ještě existuje potravinová banka - jsou schopni za nějakých podmínek poskytnout základní potraviny, včetně dětské výživy. Ale je třeba se domluvit, někde jsem četla, že je teď potravinová banka plná kvůli sankcím proti Rusku.

Denisa56
Kelišová 6578 příspěvků 14.10.14 12:55

Napiš písemnou žádost na ten exekutorský úřad, odkud ti to přišlo. Vysvětli svou sitauci - peníze nemáš, jsi na rodičáku, příjem je takový a makový. Požádej o splátkový kalendář s měsíční splátkou ve výši…to zvaž, jaká je pro tebe únosná, rovnou ji jednou zaplať a kopii ústřižku přilož k té žádosti. Pokud to není zrovna Vrána, tak by ti na to mohli přistoupit.

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 14.10.14 12:57

No počkej počkej… to se mi fakt nezdá. Bez tvého podpisu na tebe jen tak něco přejít nemůže, a už vůbec ne dluh, který na pojistném udělali tvoji rodiče. Nelakuješ nás trochu?

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:57

@Denisa56 Dený ja tomu vubec nerozumim.. ono je tam napsano ze to neni jeste konecna castkaa a ze zaplacenim tech 16 ti tis. se vyhnu proste jen tomu aby mi vzali majetek

Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 14.10.14 12:58

@SussieS nelakuju..spise je to dlouho ze treba uz si to nevybavuju..vsechno

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 14.10.14 13:00

@Bubunka Lakuješ, tohle totiž není možné

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >