Nezaplacená faktura VODAFONE

Anonymní
5.9.21 09:41

Nezaplacená faktura VODAFONE

Ahoj, bohužel jsem se teď dostala do tíživé situace a nebyla jsem schopna zaplatit paušál. Prodloužila jsem si v aplikaci splatnost do 6.9. (Původní byla do 28.8.) protože déle to neslo. Dnes mi ale přišla SMS, ze platba musí byt dneska připsána na jejich účet. Volala jsem tam, zadali jsme s paní požadavek na prodloužení do 10.9. a paní mi řekla, ze neví, jestli to to oddělení které se tomu věnuje schválí. Jindy predtim jsem problém neměla, přes 2 roky hrazeny všechny faktury v pořádku a nikdy jsme o prodloužení nezadali. Když neschválí to prodloužení, opravdu to vypnou hned zítra? Mate někdo zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13744
5.9.21 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj, bohužel jsem se teď dostala do tíživé situace a nebyla jsem schopna zaplatit paušál. Prodloužila jsem si v aplikaci splatnost do 6.9. (Původní byla do 28.8.) protože déle to neslo. Dnes mi ale přišla SMS, ze platba musí byt dneska připsána na jejich účet. Volala jsem tam, zadali jsme s paní požadavek na prodloužení do 10.9. a paní mi řekla, ze neví, jestli to to oddělení které se tomu věnuje schválí. Jindy predtim jsem problém neměla, přes 2 roky hrazeny všechny faktury v pořádku a nikdy jsme o prodloužení nezadali. Když neschválí to prodloužení, opravdu to vypnou hned zítra? Mate někdo zkušenost?

Pravděpodobně ne. Ale čeho bych se bál víc, je zápis v registrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15321
5.9.21 11:25
@Prof. Farnsworth píše:
Pravděpodobně ne. Ale čeho bych se bál víc, je zápis v registrech.

Nějak tak. A taky to rovnou mohou předat vymahačské společnosti a dluh hned několikanásobně naskočí o jejich náklady. To fakt nemáš v okolí nikoho, kdo by ti těch pár korun půjčil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.21 11:35
@Anonymní píše:

Já mám Vodafonu rodinný tarif. Mám inkaso s nějakou max. částkou. Občas někdo přelítne data a pak ta částka nestačí a inkaso neprobehne. Někdy pár měsíců zpět se mi to stál. Přišla nějaká SMS, že toje po splatnosti. Já to pak stejně zapomněla zaplatit a vlastně jsem pak platila dvojitou fakturu až další měsíc. A neodpojili nás.

Tím rozhodně nechci nabádat k neplacení, jen sdělit zkušenost, že to nechali v klidu minimálně měsíc.
Jsem teda u nich sto let a víceméně platím vždy včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
21.9.21 13:08
@Anonymní píše:

Operátoři vypínají služby až po dvou neuhrazených fakturách po splatnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
21.9.21 13:17

Mám ve svém okolí chronického zapomnětlivce, který platí telefon a internet zásadně až po upomínce a obecně s tím nikdy neměl problém - ať už jde o nějaké odpojování nebo zápisy do registru - tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat