Nezaplatil výživné, kam se mám obrátit?

Anonymní
22.12.20 14:30

Nezaplatil výživné, kam se mám obrátit?

Zdravím, nejde mi vylozene o to aby teď nutně ex poslal peníze, i když jsou potřeba, ale 20/12 jsem měla na úctě mít nějakou částku, nic neposlal, mobil nezveda, jeho holka zprávy čte ale neodepisuje mi, lze to nějak řešit? Stačí když bude mít třeba tím vroubek u Ospodu, socialky, PcR.. kdo tohle řeší? Mám ho dost porad děla naschvaly a mysli si že muže vše a mě už došla trpělivost vím ze trestný oznámení je až po 4 měsících jak říkám jde mi o to aby měl někde “vroubek”… díky za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66904
22.12.20 14:37

Jeho holka? TO jako fakt? :lol:
Policie- ale pochybuju, že bude řešit trestní oznámení kvuli jedné splátce. Pak exekuce, ale před tím předžalobní výzva
Každopádně jestli jde o 2 dny, tak bych fakt nepodnikala vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19390
22.12.20 14:43
@Anonymní píše:
Zdravím, nejde mi vylozene o to aby teď nutně ex poslal peníze, i když jsou potřeba, ale 20/12 jsem měla na úctě mít nějakou částku, nic neposlal, mobil nezveda, jeho holka zprávy čte ale neodepisuje mi, lze to nějak řešit? Stačí když bude mít třeba tím vroubek u Ospodu, socialky, PcR.. kdo tohle řeší? Mám ho dost porad děla naschvaly a mysli si že muže vše a mě už došla trpělivost vím ze trestný oznámení je až po 4 měsících jak říkám jde mi o to aby měl někde “vroubek”… díky za radu

takže má zpoždění dva dny a ty vypisuješ jeho holce? :think: nic ve zlým, ale tohle mi přijde trochu ujeté.
Vroubek za dva dny nebude, počkej ještě pár týdnů a pak to začni řešit. Na PČR až pátý měsíc neplacení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
22.12.20 14:45

Výživné posílat má a má ho posílat včas, to je fakt. Pokud ho ale doteď posílal a teď se zpozdil, asi teď nějak nevyšel s penězi nebo má jiný problém. Zkusila jsi mu napsat zprávu, ve které bys na něj neútočila, ale zkusila se s ním domluvit, jak to uděláte? Zvlášť, když peníze akutně nepotřebuješ.

Pokud jsi taková povaha, že po dvou dnech zpoždění bombarduješ zprávami jeho holku (dělá dobře, že ti neodepisuje - to přece vůbec není její věc) a přemýšlíš nad TO, ani se mu nedivím, že ti nebere telefony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
22.12.20 14:57
@Anonymní píše:
Zdravím, nejde mi vylozene o to aby teď nutně ex poslal peníze, i když jsou potřeba, ale 20/12 jsem měla na úctě mít nějakou částku, nic neposlal, mobil nezveda, jeho holka zprávy čte ale neodepisuje mi, lze to nějak řešit? Stačí když bude mít třeba tím vroubek u Ospodu, socialky, PcR.. kdo tohle řeší? Mám ho dost porad děla naschvaly a mysli si že muže vše a mě už došla trpělivost vím ze trestný oznámení je až po 4 měsících jak říkámjde mi o to aby měl někde “vroubek”... díky za radu

Kdo že komu dělá naschvály??? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
22.12.20 15:01
@Anonymní píše:
Zdravím, nejde mi vylozene o to aby teď nutně ex poslal peníze, i když jsou potřeba, ale 20/12 jsem měla na úctě mít nějakou částku, nic neposlal, mobil nezveda, jeho holka zprávy čte ale neodepisuje mi, lze to nějak řešit? Stačí když bude mít třeba tím vroubek u Ospodu, socialky, PcR.. kdo tohle řeší? Mám ho dost porad děla naschvaly a mysli si že muže vše a mě už došla trpělivost vím ze trestný oznámení je až po 4 měsících jak říkám jde mi o to aby měl někde “vroubek”… díky za radu

Promin, ale delat nekde kovbojku kvuli 2 dnum zpozdeni, tak budes akorat za blbku a nikdo se tim nebude zabyvat. Policie se tim bude zabyvat, az bude dluzit par měsíců a socialka uz toho ma ted u tak dost, aby se ti necim takovym zabyvala 2 dny pred vanocema. Ocividne si ty naschvaly nemate co vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20443
22.12.20 15:10

20.12 byla neděle tak to ti fakt na učtě nic nepřistane jestli posílal včera odpo tak ti to dorazí dneska zítra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
22.12.20 15:39
@Anonymní píše:

A jindy posila vyzivne vcas?
Chapu, ze cekas na penize, ale celkove tvuj prispevek pusobi, ze ho psala furie (a ne nestasna zenska, co je bez penez). Ani se nedivim, ze te opustil. Ale divim se, ze te oplodnil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
22.12.20 15:45

Celkem žasnu kolik z Vás je tady jakoby na straně zakladatelčina ex :think:.
Výživné má posílat včas a pokud už se stane, že tomu tak není má snad zakladatelku kontaktovat, vysvětlit to a navrhnout řešení ne? A ne, že nepošle peníze, dělá " mrtvýho brouka" a nezvedá telefony. A ty peníze téměř jistě neposlal, kdyby ano patrně zvedne zakl. telefon…
Zakl. nepíše jaké přesně jí dělá naschvály, ale dovedu si představit, že je z toho natolik znechucená, že nemá nejmenší chuť mu cokoliv „odpouštět“ a usnadňovat. Můj ex teda platí v pořádku a včas to je pravda, ale jinak je v dělání schválností velmistr, normálně se s ním domluvit prostě nedá a kdo to nezažil, nepochopí :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
22.12.20 15:51

@prokr

přesně tak, na mateřské jsem taky byla ráda, že peníze chodí včas, často to bylo opravdu tip ťop rozpočítáno na dny. Teď už v práci pohoda, ale tehdy to nebyly dobrý časy. Ale já si to tak vybrala sama, tak si němůžu stěžovat, jen že vím, že den dva můžou hrát sakra roli.

Nicméně ze zakladatelky taky cítím úplně něco jiného, než jen ty peníze, ostatně sama hned v úvodu píše, že jí o ně ani nejde, ale jen o ten vroubek. Sice nevím co ti dělá, já se se svým ex taky domlouvám těžko, ale snažím se být nad věcí, třeba teď o svátcích to bude bude masakr,,,no nedomyslela jsem vše, když jsem chtěla dítě :) Jeho nextku bych z toho úplně vynechala, dyk je to trapný prosímtě. Asi budete oba stejní s těma schválnostma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
22.12.20 15:57
@prokr píše:
Celkem žasnu kolik z Vás je tady jakoby na straně zakladatelčina ex :think:. …

Za výběr partnera je vždy odpovědná matka dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
22.12.20 16:01

@SlečnaDahlia @Kriss Tina Celkem s vami souhlasim, ze policie se tim zabyvat nebude, ale jako jak nevysel s penezi? Matka s nimi vyjit musi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4041
22.12.20 16:02
@prokr píše:
Celkem žasnu kolik z Vás je tady jakoby na straně zakladatelčina ex :think:.
Výživné má posílat včas a pokud už se stane, že tomu tak není má snad zakladatelku kontaktovat, vysvětlit to a navrhnout řešení ne? A ne, že nepošle peníze, dělá " mrtvýho brouka" a nezvedá telefony. A ty peníze téměř jistě neposlal, kdyby ano patrně zvedne zakl. telefon…
Zakl. nepíše jaké přesně jí dělá naschvály, ale dovedu si představit, že je z toho natolik znechucená, že nemá nejmenší chuť mu cokoliv „odpouštět“ a usnadňovat. Můj ex teda platí v pořádku a včas to je pravda, ale jinak je v dělání schválností velmistr, normálně se s ním domluvit prostě nedá a kdo to nezažil, nepochopí :?

Možná tě to udiví, ale tohle snadno pochopí i leckterý chlap. A pokud zakladatelka píše že nejde o peníze ale o to aby měl vroubek u PČR, OSPOD, sociálky… není divu že se toho chlapa zastane i leckterá ženská. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1123
22.12.20 16:05
@Zumpa píše:

A z toho podle Tebe plyne co v souvislosti s mým příspěvkem? Že když jsem si vybrala v.la má on svaté právo se jako v. l a chovat a já mám právo si nechat všechno líbit a pro „klid v rodině“ držet ůsta a krok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
22.12.20 16:05

Ano, to je mantra těch šťastných, kterým to vyšlo :) Já jsem úplně jinej případ, takže nebudu psát o sobě,,,ale prostě lidi se mění, a často, chlapi i ženský, se plně projeví až už je pozdě, po svatbě, když přijdou děti, kdy ten život není jen pohoda, ale přibudou starosti a závazky, nebo to jde s léty s nima z kopečka :) Ale filozofovat tady nechceme, to jen reakce na Zumpu, že tohleto je věta k ničemu.

@Zumpa píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat