Nezařazené maminky s 9měsíčními dětmi

953
22.7.13 10:04

Nezařazené maminky s 9timěsíčními dětmi

Najdou se tu maminky s dětmi kolem 9ti měsíců, které by měli vážný zájem si povídat o dětech, o radostech a starostech života na MD. Můžeme si pomoci, poradit, předat zkušenosti, inspirovat se nebo jen tak poklábosit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
22.7.13 10:10

Ahoj :) já mám 8 a půl měsíční prcka… máme i svoji skupinu https://www.emimino.cz/…012/diskuse/ jestli chceš, přidej se :) tak probíráme všechno o prckách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
22.7.13 11:03

Já mám za 4 dny 9-ti měsíční :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
22.7.13 11:14

@mejdylko Děkuji moc za nabídku. Nechce se mi moc do rozjeté skupiny, je těžké zapadnout, už se všichni znáte, proto zkouším tuto cestu. Když by to tu nevyšlo, tak bych tvé nabídky využila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
22.7.13 11:19

@lenii82 Ahoj, já mám holčičku 3.10. Co už umíte? Malá mi všude leze a stoupá si. Kam se hnu tam jde za mnou. Bohužel, taky dost často padá, tak mám co dělat. Chvíli neposedí a nezahraje si. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 11:20

V pohodě, jen mě to tak napadlo :) a co máš za caparta? Jak se jmenuje a tak? Musíme to nějak rozjet :D Já mám ďáblíka Alexe, s přítelem Rumunem. Bydlíme kousek od Prahy a válčíme tak všelijak, ale jde to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 11:22

@amame Alex je 3.11, měl být 19. října, ale nechtělo se mu ven. Pokouší se chodit, leze jak ďábel, honim ho všude a asistuje mi už i na záchodě. Podle nábytku chodí od 6 a půl měsíce, teď udělal 2 kroky a pokouší se držet balanc ve stoje. Sežere snad všechno včetně letáků a já jsem z něj na prášky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
22.7.13 11:40

@mejdylko :lol: dobrej popisek :palec:
@amame Ahoj, nas prcek je 30.10., leze jak drak, chvilkama si stoupa a nekdy pada naznak, honi kocicky, takze taky mam co delat :D A nejradsi se sape na kocici vodu a granule :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
22.7.13 11:43

Holky a papaji vam deticky uz kousky? Ten nas musi mit porad vsecko rozmixovane, jinak se davi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 11:47

@Carmen6 díky :lol: jojo jí kousky, pomačkám vidličkou a šoupnu mu to. Rejži papá vcelku a i těstoviny, kupuju mu ty dětský písmenkový, ty jsou drobný. Papá i kousky v jogurtech. Tak normálka. Ale neboj, kamarádky holka se dáví i na roce po kouskách, chce to čas. Malej si zvykne časem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
22.7.13 11:57

Naše holčička se jmenuje Markétka a koukám, je přesně o měsíc starší. Kromě této princezny mám ještě z bývalého vztahu 11 letého kluka :), tak se teď o prázdninách opravdu nenudím. Na záchodě mi asistuje pravidelně, jakmile zmizím z obzoru tak jde za mnou, nebo ječí. Letáky „čteme“ taky rádi, občas i ochutnáme, ale raději je trháme na maliličkaté kousíčky :lol:

Co jste dnes vařili dětem k obědu? Pořád nevím co, jí toho už hodně, ale vymyslet nějaké pořádné jídlo se mi nedaří.

@Carmen6 Ahoj, naznak padáme taky, ještě že máme koberce. Teď jsme byli u příbuzných a ty mají dlažbu, tak to jsem se celkem bála, a hlídala jak ostříž. Zvířátko naštěstí nemáme, jen u dědy pejsky - a granule zatím jíst nezkoušela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
22.7.13 11:59

@Carmen6 Kousky jsem zkusila dát před 3 dny. Brambory jedla, ale těstoviny ne. Občas dám skleničku a tam kousky sní v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 12:02

@amame takže taky ďáblík :D no hele malej nejvíc miluje brambor s mrkví a kuřecí maso. Jinak dělám řepu se rejží, mrkví a masem. To miluje. Dělám květák na mozeček a brambor, hodně špenát s bramborem a vajíčkem. Pak třeba těstoviny s brokolicí. Těstoviny zapečený s vajíčkem, kuřetem a paprikou. Dělala jsem rizoto. Kuskus se zeleninou… jinak už měl i naše jídlo. Pečený kuře s bramborem, kaši s karbanátkem, koprovku s bramborem a vajíčkem, knedlík a svíčkovou (včera). Tak nějak zkoušim. Teď už dělám hodně i dospělácký jídla, ale na hrubo bez koření a pak dochutím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
22.7.13 16:49

Já mám 9-měsíční cácorku od dnešního dne. Musím říct, že čím je větší, tím je to lepší. :-D Co k tomu ještě říct. Plazí se. Neleze. Nechodí. Je línější. :-D Papáme ostošest. To nám problémy nedělalo nikdy. Jsme bezzubý a plešatý. :-D Naučila jsem jí na chování, takže na zemi je vyjímečně, což je špatně vzhledem k tomu, že by se měla cvičit. Je dost vzteklá, ale umí být i zlatíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
22.7.13 16:51

@amame S tím padáním je to strašný a to jenom sedí. Nedokážu si představit, až začne chodit nebo se stavět na nohy. To vždycky trnu, jestli se nepraštila moc. Musím jí utěšovat a většinou je po pádu protivná a naštvaná. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama