Nezavděčím se přítelovi

8
11.2.21 22:33

Nezavděčím se přítelovi

Ahoj holky, dnes se mi stala taková dost nemilá věc s přítelem. Měla jsem pro něj přichystané překvapení, dopoledne jsem mu upekla takové srdíčka z listového těsta, jahody do čokolády namočila, pak jsem udělala jeho oblíbené langoše. Nakoupila mu ještě jeho oblíbenou čokošku a marcipán. To vše jsem nachystala, nafoukla balónky ve tvaru srdíčka, dokonce i svíčky ve tvaru srdíčka + dárek ( hrnek s jeho oblíbeným motivem). Vše jsem to pěkně nachystala, že si prostě uděláme pěknej den. I já se samozřejmě vyfikla. K tomu bych ještě dodala, že já jsem absolutní antitalent v kuchyni a nevařím skoro vůbec. O to víc jsem čekala, že ho potěší ty langoše. No, byli jsme domluveni v 16 h u mě. Nějak před 16 h mi nqpsql, že nestíhá, že zas po něm něco chtějí v práci a přijede tak 16:30. Tak říkam ok, už podle psaní byl naštvanej kvůli práci. Jakmile ke mně přišel, tak si ani nevšiml toho co jsem pro něj nachystala a řekl, že tu mám bordel. ( nestihla jsem schovat židli a pár věcí, žádná hrůza) až pak si toho všiml, řekl jen,, jeee to jsi pro mě připravila" no a šel si sednout na pohovku. Asi jsem čekala něco víc.. no jak si sedl, začal si stěžovat na práci, rodinu atd. Byl prostě rozhozenej, ale já pro něj připravila překvapení, tak jsem myslela, že mu to zlepší náladu a ono nic. Tak jsem mu přinesla ten langoš, který má hrozně rád. Jako byl rád, mezitím co jedl, tak jen brblal. Na dárek se vůbec nehrnul, že by ho třeba chtěl rozbalit.. tak říkám ať ochutná ty srdíčka z listovýho těsta. Na to mi řekl, že jsem to měla radši udělat z klasickýho těsta, že toto moc nemusí. Na jahody ostatní sladký mi řekl, že nemá vůbec chuť a že jahody v čokoládě nejí. Přitom zvlášt jahody a čokoládu jí, tak mě to nenapadlo, že to bude problém.. takže snědl jen ten langoš a ostatní si nevzal. Ani na tu výzdobu, svíčky, neřekl ani ň. Nebo že by mi pochválil vzhled, prostě mě to hodně zamrzelo, že mi spíš vše zhejtil místo toho, aby pochválil. Ten dárek jsem mu asi 3× připomněla ať teda rozbalí, pak ho teda rozbalil a řekl, že je moc těžkej ten hrnek, ale poděkoval. Každopádně radost téměř nulová. Byla jsem z toho tak otrávená. Člověk se snaží a ještě mu bude pomalu vynadáno, že jídla nachystal moc a ne podle gusta. Co si o tom myslíte vy? Nemyslím si, že bych přeháněla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
169
11.2.21 22:37

Tak na Valentýna se úplně vykašli :mrgreen: Ne, noo je nevděčnej a stim asi nic neuděláš :nevim: Pro dobrotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
11.2.21 22:38

A to byla už valentýnská akce? A čím překvapil on tebe, co ti dal za dárek, líbil se ti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.2.21 22:41

@Karamba2020 ano, mělo to být už předčasně k Valentýnu. Od něj jsem zatím nedostala nic. Přitom já mu každý rok něco nachystala, on jen ten první a minulý rok,, zapomněl", tak uvidím co tento.. přitom 14. Jde do práce, tak proto už jsem to připravila dnes. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 22:45
@tepiz píše:
@Karamba2020 ano, mělo to být už předčasně k Valentýnu. Od něj jsem zatím nedostala nic. Přitom já mu každý rok něco nachystala, on jen ten první a minulý rok,, zapomněl", tak uvidím co tento.. přitom 14. Jde do práce, tak proto už jsem to připravila dnes. :)

Možná z toho dostal depku :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 22:46

Tak zrovna ten den měl špatnou náladu. Mohlo ho něco vytočit a například já být vytočená, tak se snažím vypadat, že jsem ráda, ale taky by to nebylo určitě přesvědčivý.
Třeba patří mezi typ chlapů, co romantický gesta od ženy neocení. Jídlo super, to navíc (zvlášť jestli jsi mu to pořád za večer předhazovala), tak bych taky nadšená nebyla..
To, že nemá rád jahody v čokoládě, mám pochopení. Já například čerstvé nebo jahody se smetanou sním, ale jakmile je jahodový jogurt nebo zmrzlina, tak to bych do pusy nevzala.

Taky třeba když vařím já a to jsem fakt antitalent nebo vaří přítel (ten vaří suprově), tak si říkáme, co by jsme příště udělali jinak, co tomu chybí nebo co nám na tom nesedí…

Možná řekl jen normální věci, které v naštvanosti (ne na tebe) vyzněly přehnaně nebo „hnusně“ a myšleno to tak nebylo.
Uvidíš, jak se bude chovat dál…

• Citovat
  • Nahlásit
8
11.2.21 22:49

@Dinocco Nějak jsem mu to nepředhazovala, jen jsem ho pobídla 1×, když nechtěl, tak jsem to nechala být. Tak já to nevěděla, spíš mi přišlo, že všechno bylo špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
11.2.21 22:54

Neklesej na mysli, Valentýn je až za tři dny, při troše snahy by se do té doby dal najít jiný přítel, který to třeba ocení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4792
11.2.21 22:55
@tepiz píše:
Ahoj holky, dnes se mi stala taková dost nemilá věc s přítelem. Měla jsem pro něj přichystané překvapení, dopoledne jsem mu upekla takové srdíčka z listového těsta, jahody do čokolády namočila, pak jsem udělala jeho oblíbené langoše. Nakoupila mu ještě jeho oblíbenou čokošku a marcipán. To vše jsem nachystala, nafoukla balónky ve tvaru srdíčka, dokonce i svíčky ve tvaru srdíčka + dárek ( hrnek s jeho oblíbeným motivem). Vše jsem to pěkně nachystala, že si prostě uděláme pěknej den. I já se samozřejmě vyfikla. K tomu bych ještě dodala, že já jsem absolutní antitalent v kuchyni a nevařím skoro vůbec. O to víc jsem čekala, že ho potěší ty langoše. No, byli jsme domluveni v 16 h u mě. Nějak před 16 h mi nqpsql, že nestíhá, že zas po něm něco chtějí v práci a přijede tak 16:30. Tak říkam ok, už podle psaní byl naštvanej kvůli práci. Jakmile ke mně přišel, tak si ani nevšiml toho co jsem pro něj nachystala a řekl, že tu mám bordel. ( nestihla jsem schovat židli a pár věcí, žádná hrůza) až pak si toho všiml, řekl jen,, jeee to jsi pro mě připravila" no a šel si sednout na pohovku. Asi jsem čekala něco víc.. no jak si sedl, začal si stěžovat na práci, rodinu atd. Byl prostě rozhozenej, ale já pro něj připravila překvapení, tak jsem myslela, že mu to zlepší náladu a ono nic. Tak jsem mu přinesla ten langoš, který má hrozně rád. Jako byl rád, mezitím co jedl, tak jen brblal. Na dárek se vůbec nehrnul, že by ho třeba chtěl rozbalit.. tak říkám ať ochutná ty srdíčka z listovýho těsta. Na to mi řekl, že jsem to měla radši udělat z klasickýho těsta, že toto moc nemusí. Na jahody ostatní sladký mi řekl, že nemá vůbec chuť a že jahody v čokoládě nejí. Přitom zvlášt jahody a čokoládu jí, tak mě to nenapadlo, že to bude problém.. takže snědl jen ten langoš a ostatní si nevzal. Ani na tu výzdobu, svíčky, neřekl ani ň. Nebo že by mi pochválil vzhled, prostě mě to hodně zamrzelo, že mi spíš vše zhejtil místo toho, aby pochválil. Ten dárek jsem mu asi 3× připomněla ať teda rozbalí, pak ho teda rozbalil a řekl, že je moc těžkej ten hrnek, ale poděkoval. Každopádně radost téměř nulová. Byla jsem z toho tak otrávená. Člověk se snaží a ještě mu bude pomalu vynadáno, že jídla nachystal moc a ne podle gusta. Co si o tom myslíte vy? Nemyslím si, že bych přeháněla..

Tak sorry, ale mne pritel pripravit nafoukla srdicka a srdcove polstarky a naopak..tak si myslim ze ma postcovid. syndrom na mozku..uplne me z toho sladkeho boli zuby..darek a langos ok..ale jinak neeeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 22:56
@tepiz píše:
@Dinocco Nějak jsem mu to nepředhazovala, jen jsem ho pobídla 1×, když nechtěl, tak jsem to nechala být. Tak já to nevěděla, spíš mi přišlo, že všechno bylo špatně.

"Dárek jsem mu 3× připomněla…, ale nakonec poděkoval. "
Chtěl být třeba sám, neměl náladu a nebo další varianta klidně může být, že jsi moc vztahovačná - jakmile není úplně nadšený a dokonce řekne svůj názor, tak je to špatně.
Je to jen tvoje verze, my tam nebyli.. Nemůžeme soudit, když nemáme verzi partnera ;)

• Citovat
  • Nahlásit
710
11.2.21 22:56

A proč to tak hrotíš? Píšeš, že minulý rok zapomněl, tak nevím co jsi čekala. Jako málo kterej chlap bude paf z balonků ve tvaru srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
11.2.21 22:58

Přestaň šílet s Valentýnem.
Jak se chová ostatních 364 dnů v roce? Je spolehlivý? Když jsi nemocná, nakoupí Ti, uvaří čaj? Nepodvádí?
Máte společné zájmy, přátele a představy o budoucnosti?
Fakt jsou důležitější věci než srdíčkové balónky.
Chápu, že jsi se s tím dělala, že sis v hlavě plánovala laskyplné odpoledne, ale on byl dnes vyčerpaný z práce a podle Tvého popisu na tyhle blbinky prostě není dlouhodobě.
Poučení pro příště: místo překvapení jasná dohoda, kdy, kde a jak.
Pokud je mezi vámi láska, bude i bez Valentýna, neboj.
P. S. Jahody si hoď do šampáňa a sebe do klidu :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.2.21 23:02

@Jana dnešní Tak to jo, on je jinak hodnej. Hele, já s ním na dnešku domluvená byla asi už týden dopředu, takže o tom věděl a vyhovovalo to oboum. Jen se nečekaně mu něco přihodilo v práci, s čímž nikdo nepočítal že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
11.2.21 23:06

No, myslím, že neměl svůj den, měl toho asi až po chobot a tak asi není divu, že zrovna neskákal radostí. Připravila jsi překvapení, tedy neohlášenou „oslavu“, takže musíš umět přijmout i fakt, že jsi se netrefila na správný den. Chápu, že tě to mrzí, měla jsi mu to říct (pokud teda spolu umíte upřímně mluvit), ale nevyčítat. Zase i ty bys měla mít pochopeni pro jeho blbej den. Navíc dle tvého popisu Valentýn moc neřeší, takže ani moc nechápu, proč konkrétně jsi čekala, že to bude bůh ví jaká kratochvíle… Mě tohle někdo nachystat na Valentýna tak si to du hodit rovnou mezi dveřma na provázku od srdíčkovýho balónku… Někdo se do toho na začátku pln zamilování nechá ukecat, ale je mu to volný. To bys po třech Valentýnech, tedy třech společných letech randění, už měla být schopná odhadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
11.2.21 23:11

Třeba se to jen tak blbě sešlo. :? Ale když to byla předem domluvená akce, tak se mohl trochu přemoct a tvářit se aspoň trochu nadšeně. Mě by to taky mrzelo. Ale jestli je to jinak fajn kluk, tak bych kvůli tomu asi dusno nedělala. Jen bych mu v klidu řekla, že tě to mrzelo. A další rok už bych to asi neopakovala. Můžeš slavit se mnou, můj chlap není romantik, tak tyhle akce neděláme, takže bych si to užila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat