Nezdravý vztah, hysterie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikkol_1
Nováček 4 příspěvky 28.04.18 19:50
Nezdravy vztah, hysterie?

Ahoj.

Ano, vim, takovych temat je tu spousta. Ale ja opravdu pohrbivam vztah s partnerem a zrejme se potrebuji z toho vypsat. Rekla jsem to i kamaradkam, ale ty jak kdyby mi pritakavaly, ze on je ten spatny a chapou me. Tak jsem akorat zmatena a nevim, zda nejsem jen emocne moc zavisla a nebo je to opravdu tak spatne, jak se zda. Po tom vsem, co se deje, se bojim, ze uz me nebude chtit vidat vubec.
Nehlede na to, ze se s partnerem zname uz pres rok a chodili jsme spolu nekolikrat, ted po treti, tak to dopada furt stejne. Vzdy to pak nevydrzim a ukoncim nas vztah. Ten prvni byl takovy, ze prvnich 14 dni se choval jak zamilovany, ale najednou prestal psat, odepisoval az po 3 dnech a me to moc trapilo, tak jsem na nej uhodila, ze se mi to nelibi, ze se asi neco deje. Coz jsem zjistila od kamaradky, ze pry mysli na svou byvalou. Pak se to utlo, hrozne me to vzalo, protoze mi prijde, ze jsem potkala konecne nekoho, koho jsem mela rada, uprimne rada. :zed:
Nejakou dobu jsem se davala do kupy a pak mi napsal, asi po 3 mesicich, ze by me rad videl. On se k te byvale vratil, ale jelikoz zazival opet peklo, tak chtel byt se mnou. Podle nej byla silena hysterka.
Akorat ted si zacinam pripadat takova i ja. No nejak se stalo, ze jsme si spolu zacli po druhe, to vydrzelo o neco dele. Ja si uz nestezovala, ze mi nepise, nechtela jsem prehanet. Jenze to dopadlo tak, ze prestal psat uplne, mesic nic. Ja si z toho nic nedelala, bavila jsem se podle sveho, zacla jsem se seznamovat s jinymi muzi. Pak jsem sla do skoly na prijimaci rizeni a tam jsem ho potkala, v jeho pohledu bylo znat jako: co tu sakra delas.. pritom jsem mu rikalq, ze tam budu, sotva me pozdravil, v tu mi doslo, ze je to opet spatny, tak jsem mu po trech dnech napsala, ze to uz asi nema cenu a on me dostal tim, kdyz mi napsal, ze kdy melo, ze tomu chybela laska, nejspis z jeho strany. Dost me to prekvapilo, necekala jsem to, ale uz jsem to nebrala tak spatne jako prvni rozchod.
No to se opet vratil k byvalce (ano vim, hrozny kolotoc). Pote jsem nastoupila na VS, kde on taktez studuje, potkali jsme se a bavili se. Jako normalni lide, nedelam z toho zadnou vedu, kdyz se rozhodl se mnou nebyt. Stezoval si na svou byvalku, tak jsem mu kladla na srdce, at udela jak mysli, ze muze byt i sam. To on pry ale nedokaze. Rikam mu dost veci na rovinu, hold jsem k nemu uprimna. Nakonec se stalo to, ze jsme spolu zacli spat, jen spat. Kazdy si delal, co chtel. Obcas mi az naruzive psal. :lol: Jenze ten jeho stav vzdy tak rychle opadne. Jakobyho to prestalo bavit, prestane se ozyvat a jakkoliv komunikovat. Ale jednou jsme se konecne nejak domluvili a sesli se, popijeli jsme, a on mi rekl, ze by to chtel se mnou vazne zkusit. No ja se rozbrecela, jak mala. A zacla zase ta sama pohadka, ja se mu smala, ze mi stejne prestane po 14 dnech psat, jak ho znam a on, ze ted se to uz nestane. A smal se, ze mam urcite na to nejaky graf. Dost jsme si vyrikali, pry se ani k byvalce nevrati, protoze se tentokrat rozesel on s ni. Takze pro nej uzavrena kapitola. Jen mi hlavou hlodalo, proc jde ke mne zase, vzdyt tam chybela laska. Nechala jsem to byt. A bylo to tentokrat opravdu jine, vidali jsme se najendou casteji, ucili se spolu, byli jsme dokonce na vylete, pak mi varil. Vsechno bylo jak plne lasky, spousta mazleni, sex lepsi. No ale ted je to opet spatny, po 2 mesicich prestava psat, nezajima ho, co delam, kdy se uvidime, uz me nezve k sobe. Hrozne me to trapi. :( Nevideli jsme se 14 dni a ja zacinam mit obavy, kdyz jsem se ptala, kdy se uvidime, tak napsal akorat, ze nevi. Pak zjistuji, ze je s kamarady na pive, s holkou svyho bratra na vine atd. Najednou se ode me distancoval, jako kdyby mu v hlave bliklo “bacha, jste moc casto spolu, dej zpatecku”
Takze to dopada tak, ze ja mu pisu, ze ja ho chci videt a neplanovane jezdim za nim. Jinak bychom se nevideli. Zvu se sama k nemu, no hrozny. Akorat to ted dopada tak, ze se sejdeme az o pulnoci, protoze pred tim jde na pivo, a jdeme hned spat, max se spolu vyspime. Vubec si spolu nepovidame, uz jsem si mu opet zacla stezovat, spousta hadek, on nic nechce resit, nikdy mi nic na to nerekne, jen jak bych si to predstavovala a kdyz mu reknu jak, tak se nic nemeni. Mozna vsim tim mym natlakem na nej a hadkama se zacal oddalovat, nepsat mi atd. Asi na nej moc tlacim. A pokazde kdyz neplanovane prijedu, tak jsem nastvana, nedokazu se s nim ani bavit, takze zbytecna 15 minutova cesta a stravena pul hodina. Ano nebydlime ani daleko od sebe. A on mi vubec nerozumi, co mi vadi, proc jsem furt nastvana, nebere to v potaz a smeje se mi jen. Minule jsem neplanovane prijela, protoze jsem si myslela, ze se neco stalo, a nastvalo me, ze mi jen proste neodpovedel na 3 sms a 2 zmeskane hovory. Mohl aspon napsat: promin pracuji. No a dopadlo to tak, ze jsem si sedla u nej v pokoji na postel, on si me nevsimal, ja jeho a v tichosti jsme sedeli 4 hodiny, on si delal svoje veci. Bylo to hrozne trapne. A on si pak odesel pryc, tak jsem mu psala kam sel a on, ze na vino. Ja uz nemela slov, opravdu. A ted opet to same, spala jsem u nej a on mi nechal klice, rano odesel do prace, tak jsem mu psala, jestli si konecne popovidame a on, ze ma uz plany. Mne dotekly nervy a napsala jsem mu: opet jsme si jen zaprcali
Na to mi odepsal: aha
Pak jsem se mu omluvila, ze jsem proste jen chtela vedet, jak se ma muj pritel. Na to ani nereagoval, celou dobu jsem byla na jeho pokoji a cekala az prijde. Nakonec me kamoska premluvila, at jdu s ni na pivo. Tak sjem mu jen psala, ze si u nej pak vyzvednu notebook. Vracela jsem se kolem pul 1 a mirila jsem k nemu, otevrel a dal mi pusu, divila jsem se, ze se chova porad v pohode, kdyz jsem takova. Samozrejme jsem nechtela jet pryc, chtela jsem byt u nej, tak jsem si k nemu lehla. Rano se zacal balit, ze pry jede k babce. Uz me ty moje dohady nebavily, tak jsem proste jen rekla, at si na chvili vedle me sedne, byla jsem rada, ze ho mohu obejmout, ale citim, ze mu jsem asi nejak na obtiz. Nebo nevim. Sam mi rekl, ze muzu spat dal. Opet jsem si vsimal, ze tu nechal klice, jelikoz minule chtel, abych je nehala ma vratnici, tak jsem mu psala, zda je tam mam dat a on mi odvetil, ze pry kam jdu. Pochopila jsem teda, ze chce abych na nej pockala, ale je to jen moje domnenka, pro jistotu jsem mu napsala, ze pokud chce, tak zustanu a on mi jen odepsal, ze jak chci. Je to hrozne zmateny a ja vidim vse cerne. Chci si s nim povidat, rict mu veci, vyslechnout si jeho. A zrejme potrebuju, aby mi rekl neco hezkeho, ze me ma treba rad, ze mu na me zalezi, potrebuju to uprimne slyset a ja pak tehlech eskapad necham. Protoze jak zacnu s jednou, nabalujou se dalsi a dalsi a kdyz nerekne nic hezkeho, bude to horsi a horsi. Pripadam si jak naprosty zoufalec. :oops: Ja jsem dost sebevedoma, cilevedoma a nevim, co vse. Lidi to o mne vi, nevypadam na to, ze bych se sebou nechala vorat, ale kdyz jde o nej, dejou se desne veci. Nedokazu to nijak ukocirovat, asi je problem ten, ze on je prvni clovek, ktereho mam opravdu moc rada. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Kecalka 159 příspěvků 28.04.18 20:11

Uzivej zivota VS skolacky bez starosti a zavazku protoze tahle cast zivota je kratoucka a nelze opakovat.

Studuj, poznavej seznamuj se s novyma lidma a hlavne zij.

A nebo se muzes trapit tim, ze ty ho milujes a on tebe ocividne ne. Podle me te nema ani rad. Proste na tebe vyslovene kasle a uz ted se rozhodne nechovas jako sebevedoma holka jak jsi psala ze ji jsi, ale nekdo, kdo pribehne na pisknuti a jeste si vynucuje lasku. Tak je to na tobe.

Včelička992
Závislačka 3128 příspěvků 28.04.18 20:11

Promin, budu uprimna. Vypada to jako, ze mu delas jen rohozku. Bavi se stebou, jen kdyz se pohada se svoji pritelkyni. Jsi dost naivni a asi to ted stejne vidis jinak, ale jednou na to sama prijdes. :palec:

pannda
Kelišová 6266 příspěvků 29 inzerátů 28.04.18 20:11

Já se ti divím, že ve svým životě takto ztrácím čas s takovým člověkem, který to prostě nemá ve vztahu vyřešené. Život je přece tak krátký…

nostress
Extra třída :D 12171 příspěvků 28.04.18 20:13
@Nikkol1 píše:
Ahoj.Ano, vim, takovych temat je tu spousta. Ale ja opravdu pohrbivam vztah s partnerem a zrejme se potrebuji z toho vypsat. Rekla jsem to i kamaradkam, ale ty jak kdyby mi pritakavaly, ze on je ten spatny a chapou me. Tak jsem akorat zmatena a nevim, zda nejsem jen emocne moc zavisla a nebo je to opravdu tak spatne, jak se zda. Po tom vsem, co se deje, se bojim, ze uz me nebude chtit vidat vubec.
Nehlede na to, ze se s partnerem zname uz pres rok a chodili jsme spolu nekolikrat, ted po treti, tak to dopada furt stejne. Vzdy to pak nevydrzim a ukoncim nas vztah. Ten prvni byl takovy, ze prvnich 14 dni se choval jak zamilovany, ale najednou prestal psat, odepisoval az po 3 dnech a me to moc trapilo, tak jsem na nej uhodila, ze se mi to nelibi, ze se asi neco deje. Coz jsem zjistila od kamaradky, ze pry mysli na svou byvalou. Pak se to utlo, hrozne me to vzalo, protoze mi prijde, ze jsem potkala konecne nekoho, koho jsem mela rada, uprimne rada. :zed:
Nejakou dobu jsem se davala do kupy a pak mi napsal, asi po 3 mesicich, ze by me rad videl. On se k te byvale vratil, ale jelikoz zazival opet peklo, tak chtel byt se mnou. Podle nej byla silena hysterka.
Akorat ted si zacinam pripadat takova i ja. No nejak se stalo, ze jsme si spolu zacli po druhe, to vydrzelo o neco dele. Ja si uz nestezovala, ze mi nepise, nechtela jsem prehanet. Jenze to dopadlo tak, ze prestal psat uplne, mesic nic. Ja si z toho nic nedelala, bavila jsem se podle sveho, zacla jsem se seznamovat s jinymi muzi. Pak jsem sla do skoly na prijimaci rizeni a tam jsem ho potkala, v jeho pohledu bylo znat jako: co tu sakra delas.. pritom jsem mu rikalq, ze tam budu, sotva me pozdravil, v tu mi doslo, ze je to opet spatny, tak jsem mu po trech dnech napsala, ze to uz asi nema cenu a on me dostal tim, kdyz mi napsal, ze kdy melo, ze tomu chybela laska, nejspis z jeho strany. Dost me to prekvapilo, necekala jsem to, ale uz jsem to nebrala tak spatne jako prvni rozchod.
No to se opet vratil k byvalce (ano vim, hrozny kolotoc). Pote jsem nastoupila na VS, kde on taktez studuje, potkali jsme se a bavili se. Jako normalni lide, nedelam z toho zadnou vedu, kdyz se rozhodl se mnou nebyt. Stezoval si na svou byvalku, tak jsem mu kladla na srdce, at udela jak mysli, ze muze byt i sam. To on pry ale nedokaze. Rikam mu dost veci na rovinu, hold jsem k nemu uprimna. Nakonec se stalo to, ze jsme spolu zacli spat, jen spat. Kazdy si delal, co chtel. Obcas mi az naruzive psal. :lol: Jenze ten jeho stav vzdy tak rychle opadne. Jakobyho to prestalo bavit, prestane se ozyvat a jakkoliv komunikovat. Ale jednou jsme se konecne nejak domluvili a sesli se, popijeli jsme, a on mi rekl, ze by to chtel se mnou vazne zkusit. No ja se rozbrecela, jak mala. A zacla zase ta sama pohadka, ja se mu smala, ze mi stejne prestane po 14 dnech psat, jak ho znam a on, ze ted se to uz nestane. A smal se, ze mam urcite na to nejaky graf. Dost jsme si vyrikali, pry se ani k byvalce nevrati, protoze se tentokrat rozesel on s ni. Takze pro nej uzavrena kapitola. Jen mi hlavou hlodalo, proc jde ke mne zase, vzdyt tam chybela laska. Nechala jsem to byt. A bylo to tentokrat opravdu jine, vidali jsme se najendou casteji, ucili se spolu, byli jsme dokonce na vylete, pak mi varil. Vsechno bylo jak plne lasky, spousta mazleni, sex lepsi. No ale ted je to opet spatny, po 2 mesicich prestava psat, nezajima ho, co delam, kdy se uvidime, uz me nezve k sobe. Hrozne me to trapi. :( Nevideli jsme se 14 dni a ja zacinam mit obavy, kdyz jsem se ptala, kdy se uvidime, tak napsal akorat, ze nevi. Pak zjistuji, ze je s kamarady na pive, s holkou svyho bratra na vine atd. Najednou se ode me distancoval, jako kdyby mu v hlave bliklo “bacha, jste moc casto spolu, dej zpatecku”
Takze to dopada tak, ze ja mu pisu, ze ja ho chci videt a neplanovane jezdim za nim. Jinak bychom se nevideli. Zvu se sama k nemu, no hrozny. Akorat to ted dopada tak, ze se sejdeme az o pulnoci, protoze pred tim jde na pivo, a jdeme hned spat, max se spolu vyspime. Vubec si spolu nepovidame, uz jsem si mu opet zacla stezovat, spousta hadek, on nic nechce resit, nikdy mi nic na to nerekne, jen jak bych si to predstavovala a kdyz mu reknu jak, tak se nic nemeni. Mozna vsim tim mym natlakem na nej a hadkama se zacal oddalovat, nepsat mi atd. Asi na nej moc tlacim. A pokazde kdyz neplanovane prijedu, tak jsem nastvana, nedokazu se s nim ani bavit, takze zbytecna 15 minutova cesta a stravena pul hodina. Ano nebydlime ani daleko od sebe. A on mi vubec nerozumi, co mi vadi, proc jsem furt nastvana, nebere to v potaz a smeje se mi jen. Minule jsem neplanovane prijela, protoze jsem si myslela, ze se neco stalo, a nastvalo me, ze mi jen proste neodpovedel na 3 sms a 2 zmeskane hovory. Mohl aspon napsat: promin pracuji. No a dopadlo to tak, ze jsem si sedla u nej v pokoji na postel, on si me nevsimal, ja jeho a v tichosti jsme sedeli 4 hodiny, on si delal svoje veci. Bylo to hrozne trapne. A on si pak odesel pryc, tak jsem mu psala kam sel a on, ze na vino. Ja uz nemela slov, opravdu. A ted opet to same, spala jsem u nej a on mi nechal klice, rano odesel do prace, tak jsem mu psala, jestli si konecne popovidame a on, ze ma uz plany. Mne dotekly nervy a napsala jsem mu: opet jsme si jen zaprcali
Na to mi odepsal: aha
Pak jsem se mu omluvila, ze jsem proste jen chtela vedet, jak se ma muj pritel. Na to ani nereagoval, celou dobu jsem byla na jeho pokoji a cekala az prijde. Nakonec me kamoska premluvila, at jdu s ni na pivo. Tak sjem mu jen psala, ze si u nej pak vyzvednu notebook. Vracela jsem se kolem pul 1 a mirila jsem k nemu, otevrel a dal mi pusu, divila jsem se, ze se chova porad v pohode, kdyz jsem takova. Samozrejme jsem nechtela jet pryc, chtela jsem byt u nej, tak jsem si k nemu lehla. Rano se zacal balit, ze pry jede k babce. Uz me ty moje dohady nebavily, tak jsem proste jen rekla, at si na chvili vedle me sedne, byla jsem rada, ze ho mohu obejmout, ale citim, ze mu jsem asi nejak na obtiz. Nebo nevim. Sam mi rekl, ze muzu spat dal. Opet jsem si vsimal, ze tu nechal klice, jelikoz minule chtel, abych je nehala ma vratnici, tak jsem mu psala, zda je tam mam dat a on mi odvetil, ze pry kam jdu. Pochopila jsem teda, ze chce abych na nej pockala, ale je to jen moje domnenka, pro jistotu jsem mu napsala, ze pokud chce, tak zustanu a on mi jen odepsal, ze jak chci. Je to hrozne zmateny a ja vidim vse cerne. Chci si s nim povidat, rict mu veci, vyslechnout si jeho. A zrejme potrebuju, aby mi rekl neco hezkeho, ze me ma treba rad, ze mu na me zalezi, potrebuju to uprimne slyset a ja pak tehlech eskapad necham. Protoze jak zacnu s jednou, nabalujou se dalsi a dalsi a kdyz nerekne nic hezkeho, bude to horsi a horsi. Pripadam si jak naprosty zoufalec. :oops: Ja jsem dost sebevedoma, cilevedoma a nevim, co vse. Lidi to o mne vi, nevypadam na to, ze bych se sebou nechala vorat, ale kdyz jde o nej, dejou se desne veci. Nedokazu to nijak ukocirovat, asi je problem ten, ze on je prvni clovek, ktereho mam opravdu moc rada. :zed:

Chtělo by to trochu sebeúcty. Po tom, jak se chováš, a děláš ze sebe rohožku, si tě nebude nikdy žádný chlap vážit.

Uživatel je onlineIvulita
Povídálka 32 příspěvků 28.04.18 20:20

Bez ohledu na to, co tu už bylo řečeno - pokud to už v prvním roce „vztahu“ vypadá takto, rozhodně to nemá smysl a hledala bych dál.

Martina712
Stálice 90 příspěvků 28.04.18 20:35

Kdyz si to po sobe prectes, tak nic? Neprijde ti jasny, ze s tebou vlastne ani nema vztah? Jen se ztrapnujes, ze dolejzas, prosis a lezes mu do postele. Pochopila jsem z toho, ze o nic z toho nestoji, jen nedokaze rict narovinu ne. Nema te rad, proto ti to neříká, protoze mu na tobe nezalezi a podle toho co pises nikdy ani nezalezelo. Otevri oci, mej se rada a prestan se vnucovat nekomu kdo za to nestoji.

Nikkol_1
Nováček 4 příspěvky 28.04.18 20:47

Dekuji moc. Prave sebevedomi evidentne nemam jen, kdyz jsem s nim. Samozrejme se seznamuji s x lidma, hlavne s muzi, s temi si rozumim. Pritel si pry zvykl na to, ze se kolem me toci dost chlapu a dejou se zajimave veci, vcetne jeho (kvuli tem rozchodum atd). Naivita asi u me nezna meze, chapu, ze clovek si to po case opravdu pripusti. Jen me stve, ze mi nedokaze dat zadny racionalni duvod, proc tomu tak je. Snesu jakoukoliv pravdu, chci jen naprosotou uprimnost, ale to chlapi neumi, nebo jak kteri.
Ted prijel, a rekl mi, ze jde opet na pivo. Tak jsem mu rekla, ze si se mnou nepovida a on, ze povida. Dela ze nevi, o cem se bavim, jak kdybych mluvila s blbcem. :nevim:
Ale kdyz uz to budu ukoncovat, tak jedine osobne, takze to padne asi na dnesni noc, jinak sanci nemam. Kazdopadne jsem se ted sebrala a jela na chvili pryc, pro par veci a pak si dam v klidu vinko.

Myssicka
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.04.18 20:54

On tě ale opravdu rád nemá. Kdysi jako dvacetiletá jsem zažila něco podobného a také jsem to nechtěla vidět. Kdyby byl férový, tak by ti řekl, už možná na začátku, že ho vlastně ani moc nezajímáš, ale dokud nebude na obzoru někdo lepší, tak proč by se nepobavil. Jenže on ti nakecal věci, které se hezky poslouchají a tys těm řečem uvěřila a když s tím jeho chování není v souladu, stále dáš na ty řeči, nikoliv na to, co on dělá (nebo spíš nedělá). A protože stále věříš, že je mezi vámi jen chyba v komunikaci a když se to vyřeší, tak bude dobře, hledáš vinu v sobě (což je sympatické, ale když je toho moc, tak zhoubné). Prestáváš vidět, že tvé chování je zcela v pořádku a adekvátní tomu, jaký o tebe projevuje nezájem, ještě adekvátnější by bylo, abys to s ním zcela ukončila, protože tě nemá rád. Nemá smysl pitvat, cos udělala nebo neudělala, nic špatného na tvém chování nevidím, opravdu se špatně chová on. Dost lituju jeho budoucí přítelkyni, protože když pominu, že se takhle chová k tobě, protože tě nemá rád a tu následující třeba mít rád bude, tak to už je povahou a není to férový a upřímný kluk. Asi je v citech dost nestálý, jednou zahoří touhou, pak zase zhasne a tak dokola. Řekla bych, že s bývalou to měl/má podobně jako s tebou a proto je ona „hysterická“ a on pendluje mezi vámi, neboť ho to chvíli baví tam a chvíli jinde.

Jsi studentka VŠ, asi chytrá holka, i když je těžké to opravdu přijmout, tak to stejně dopadne tak, že se rozejdete. Po nějakém čase si budeš ťukat na čelo, žes s ním mohla být a opravdu to tak budeš cítit. To mi můžeš věřit. Přeju ti hodně štěstí, seznamuj se s jinými kluky, když potkáš nějakého normálního, tak nebude nutné s ním řešit, že se ti neozývá, půjde to mezi vámi samo od sebe a nebudeš denně zažívat situace, ve kterých budeš muset přemýšlet, jestli si můžeš dovolit napsat svému priteli, nebo jak to udělat, abyste se viděli. :kytka:

Nikkol_1
Nováček 4 příspěvky 28.04.18 21:07

@Myssicka
S tou hysterii jeho byvale si myslim to same, choval se k ni stejne, az z toho “zesilela”. :cert: A on pry se mnou chtel byt proto, ze nic neresim. Ted si to asi prestava myslet. :palec: Jsem schopna klidne veci svest na me. Jen aby vse bylo zase v poradku. A je pravda, ze on vi, ze ja ho mam az moc rada. :zed:
Dnes mu povim, ze v nas nevidim budoucnost. Jak rikava ma mama.

Myssicka
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 28.04.18 21:15
@Nikkol1 píše:
@Myssicka
S tou hysterii jeho byvale si myslim to same, choval se k ni stejne, az z toho “zesilela”. :cert: A on pry se mnou chtel byt proto, ze nic neresim. Ted si to asi prestava myslet. :palec: Jsem schopna klidne veci svest na me. Jen aby vse bylo zase v poradku. A je pravda, ze on vi, ze ja ho mam az moc rada. :zed:
Dnes mu povim, ze v nas nevidim budoucnost. Jak rikava ma mama.

Dobře, ale asi sama víš, že doufáš, že v něm prolomíš ledy a on se začne chovat hezky. Kdybys to s ním chtěla skončit, tak řekneš konec a čau. Ale to máš jedno, on si to člověk musí zažít a vyzkoušet a holt to ukoncíš definitivně až příště. Jen se pouč, dokud jsi mladá a v podstatě o nic nejde. Držím palce a napiš sem, jak to dnes probíhalo. Nenech se ale ponižovat, jo? :kytka:

Nikkol_1
Nováček 4 příspěvky 28.04.18 21:29

Mam takovy pocit, ze se mi vyhyba proto, ze mi nechce zase ublizovat. Vzdy neco udelal, co me ranilo. Taky na zacatku nez jsme se dali do kupy, mi rekl, ze mi nic neslibuje, jestli se do me zamiluje a ze mi nechce zase ublizit, a ja mu rekla, ze mi to je fuk. Asi hloupost no. :zed: Ja se uz nad tim jen smeji. :D

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7849 příspěvků 34 inzerátů 29.04.18 06:58

Docetla jsem do pulky. Proc se znova a znova vracis k cloveku, ktery te nechce a jen tebou ucpe diru, kdy je sam? Ty to tam i pises a stejne se k nemu furt vracis. Chybi ti sebeucta, sebevedomi. Zapracuj na sobe. Jeho nech, at si tahne jinam.

destik
Stálice 56 příspěvků 29.04.18 10:29

Na rovinu, nevážíš si sama sebe. Jezdit za ním neohlášeně je ponižování sama sebe. To on musí chtít, abys přijela. To ty máš být ta, co odepíše po třech dnech. Má tě naprosto na háku. Nebreč, nestojí za to. Opravdu. Je namyšlený a pokud dělá, co píšeš, nestojí za to, aby ses před ním jen maličko ponižovala. Chápu, že miluješ, ale zraňuje to jen tebe. Od něj je to nedostatek citu. Přesně takhle se projevuje. Jsi mladá, ztrácíš čas s někým, kdo za to opravdu opravdu nestojí. I když ho potkáš, zkus prosím jít jinam, udělej si nějakou radost a ignoruj ho. A i kdyby za čas chtěl, nedej se. Jsou chlapi, kteří se snaží každý den a bude jím na tobě záležet. A rozhodně nebudeš muset počítat minuty, hodiny a dny, že neodepsal. Takhle se dostáváš do role stíhačky a on s tebou cvičí jak potřebuje. Vzepři se tomu. Není to ten pravý. :hug:

TrueIsFalse
Kecalka 443 příspěvků 29.04.18 11:50
@destik píše:
Na rovinu, nevážíš si sama sebe. Jezdit za ním neohlášeně je ponižování sama sebe. To on musí chtít, abys přijela. To ty máš být ta, co odepíše po třech dnech. Má tě naprosto na háku. Nebreč, nestojí za to. Opravdu. Je namyšlený a pokud dělá, co píšeš, nestojí za to, aby ses před ním jen maličko ponižovala. Chápu, že miluješ, ale zraňuje to jen tebe. Od něj je to nedostatek citu. Přesně takhle se projevuje. Jsi mladá, ztrácíš čas s někým, kdo za to opravdu opravdu nestojí. I když ho potkáš, zkus prosím jít jinam, udělej si nějakou radost a ignoruj ho. A i kdyby za čas chtěl, nedej se. Jsou chlapi, kteří se snaží každý den a bude jím na tobě záležet. A rozhodně nebudeš muset počítat minuty, hodiny a dny, že neodepsal. Takhle se dostáváš do role stíhačky a on s tebou cvičí jak potřebuje. Vzepři se tomu. Není to ten pravý. :hug:

Jasně, místo toho nebude odepisovat ona. :poblion:

Co si to dovoluje, nepodepsat, to smí jen ženy, že? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama