Nezhoubný nádor na mozku

18.11.19 17:01

Nezhoubný nádor na mozku

Dobrý den je nějaká co má přítele po operaci nezhoubneho nádorů na mozku od letošního května ptám se protože příteli řekl lékař že je neplodný ale už nebere žádné léky a operace dopadla dobře děkuji za odpověď ptám se na to jestli nemáte nějaká stejny příběh ohledně plodnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21190
18.11.19 17:37

Proč by měl být ten tvůj neplodný, to vám dr nevysvětlil? Pokud neměl chemoterapie nebo ozáření varlat, případně není vlivem operace impotentní, nechápu spojitost s dg nezh, nádoru na mozku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 17:57

No, pokud mel mozek v kalhotech 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 19:54

@pe-terka protože mu to jeho lékař řekl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 19:55

@TeSudička moc vtipné asi otom víte prd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:06

@Andílek strážný sama jsem nador na mozku mela a dalsi dite mit k vuli tomu nemohu, ale ne z duvodu, ze bych kvuli tomu byla neplodna :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
18.11.19 20:17
@Andílek strážný píše:
@pe-terka protože mu to jeho lékař řekl

když mí lékař řekne něco, čemu nerozumím, žádám vysvětlení 8) Je zvláštní, že člověka, který tvého muže léčil jste se nezeptali, a my to tady máme vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:22

@pe-terka ok už na nic neptám jen jsem vědět zda stim má někdo zkušenosti tak nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:23

@TeSudička ale rozdíl když to má žena nebo muž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 20:33

@Andílek strážný myslim, ze v plodnosti jako takovy to rozdil neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17372
18.11.19 20:37

@Andílek strážný no a tvoje štítná se už vyřešila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
18.11.19 20:37
@Andílek strážný píše:
@pe-terka ok už na nic neptám jen jsem vědět zda stim má někdo zkušenosti tak nic

snažila jsem se ti nastínit situace, které by problém mohly přinést, ale myslím, že tvého přítele se to netýká. Já ovšem nemůžu tušit, ve které části mozku nádor měl, čím byl tvořen, jak byl veliký a čím vším byl ten tvůj léčen! Od toho se pak odvíjí rizika a následky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 21:17

@ka2ka ne je to nadlouho budu brát letrox už ani nemám sílu pokračovat v ivf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 21:19

@pe-terka to ano ale nemohl za to že to vůbec ten nádor mnel a že touží po miminku ale stejně žádné dítě nebude už to nebudu nijak řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
18.11.19 21:27
@Andílek strážný píše:
@pe-terka to ano ale nemohl za to že to vůbec ten nádor mnel a že touží po miminku ale stejně žádné dítě nebude už to nebudu nijak řešit

nikdo tu nepíše, že by za něco mohl ;) Jen ti (marně) vysvětluju, proč ti nemůžeme dát směrodatnou odpověd, na rozdíl od ošetřujícího lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama