Nezhoubný novotvar na vaječníku

Anonymní
9.8.20 21:37

Nezhoubny novotvar na vajecniku

Dobry den. Chcem sa spytat. Maly ste zeny niektora z vas cysti na vajecniku? U gynekologa mi bolo povefane ze ich mam vela na vajecniku vzrostle a ze musi von. Potom ma poslala na odber krvi ci nie som tehotna pretoze mi meskaju mesicky ale to len na potvrdenie pretoze pri utz nic nevidela a ze si je ista ze nie som ten den som si mala zavolat na vysledky. Ked som zavolala bolo mi povedanw ze z vysledkou si este nie su cim? To nepovedali tak tam idem v utorok. Tak a trz to dolezite v tej ziadanke na odb. Krvi bolo napisane aj toto.
Nezhoubny novotvar vajecnicku.. Mozete mi vysvetlit o co ide.. Vsade sa len docitavam ze to moze byt nador a bojim sa.. Dakujem Vam za nejake blizsie info…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
795
9.8.20 21:52

Já měla na vaječníku dermoid… Podstoupila jsem laparoskopické odstranění, vaječník mi ponechali, pak jsem jen čekala na výsledky histologie :)

To, že je tam napsáno nádor, ještě neznamená, že se jedná o rakovinu, takže hlavně zbytečně neplašit, být v klidu a počkat na to, s čím přijdou doktoři :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51035
9.8.20 22:09

Pokud je nezhoubný, je to v pohodě. Tumor je v podstatě cokoliv, co tam naroste a normálně tam není, naprostá většina z toho není rakovina. Mám za sebou podobný nález, já teda přišla o vaječník a nezhoubnost zjistili až z histologie, ale od té doby jsem v pohodě, ze zbylého vaječníku jsem ještě otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 22:39
Dobry den. Chcem sa spytat. Maly ste zeny niektora z vas cysti na vajecniku? U gynekologa mi bolo povefane ze ich mam vela na vajecniku vzrostle a ze sa musi jednoznacne vybrat. Potom ma poslala na odber krvi ci nie som tehotna pretoze mi meskaju mesicky ale to len na potvrdenie pretoze pri utz nic nevidela a ze si je ista ze nie som ten den som si mala zavolat na vysledky. Ked som zavolala bolo mi povedanw ze z vysledkou si este nie su isty. cim? To nepovedali tak tam idem v utorok. Tak a trz to dolezite v tej ziadanke na odb. Krvi bolo napisane aj toto.
Nezhoubny novotvar vajecnicku.. Mozete mi vysvetlit o co ide.. Vsade sa len docitavam ze to moze byt nador a bojim sa.. Dakujem Vam za nejake blizsie info…
  • Citovat
  • Nahlásit
1838
9.8.20 22:50

Prostě nějaký útvar na vaječníků… Jak píšou výše může to být tzv dermoid apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama