Nezkracující se intervaly kontrakcí

25.4.20 15:54

Nezkracujici se intervaly kontrakci

Krásný den,
Prosím o radu.. včera jsem vyrazila do porodnice, ze jsem si nebyla jistá, zda neproteka plodova voda. Bylo mi receno, ze ne ale odchází Zátka a vše bylo v pořádku, čípek zkráceny, volné pro prst, jsem 39+4, od odpoledne včerejšího dne jsem měla již výraznější bolesti po cca 20 min. K večeru pekne intenzivní už i po 15 min. Pak jsem usla občas jsem se vzbudila ale interval nevim.. a dopoledne nic moc a od poledne opět po 20 minutách.. cely den bolí podbrisek jak na MS a do toho tedy v krizi a po těch 20 minutách křeč, která drží a stuhne brisko třeba 30 až 60 s. Od včerejška mi tedy odchází Zátka zabarvena do hneda.. je to můj druhy porod, první tedy vyvolavan a to před tím nebyly žádné bolesti nic zkratka.. tohle je novinka.. a teď vlastně nevim, co stim. Intervaly se nezkracuji jen je občas bolest silnější, ze se musím zastavit a prodychnout ale nic šíleného..Zátka jde tedy stále a pohyby mimca už minimálně.. až je mi to divne.. mám celou dobu břicho jal kdyby mi mravencilo takové napnute ale nebolí mezi těmi 20 minutami.. a teď tedy čekat nebo projistotu ject na kontrolu? Netuším nějak ???? úplně se bojím aby na mě někdo nestekal…
Dekuji Vám za odpovedi a názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LD1
257
25.4.20 15:56

Zavolej do porodnice a poraď se s nimi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
25.4.20 15:57

@Veronikanika63 dej si teplou sprchu nebo vanu, klidně 20 minut, uvidíš, buďto to přejde a byly to poslíčky ( taky umí být ošklivý) a nebo začínají kontrakce a tou teplou vodou se zkrátí. Délka by spíš ukazovala na kontrakce než na posly :think: zkus tu vodu a uvidíš, klidně tam zalez víckrát :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
25.4.20 15:58

Tak pokud se cítíš divně, tak jeď, lepší jet zbytečně než pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.20 15:58

@pajulinkaa
Zkoušela jsem a nic to neudělalo.. ani nezmizéo ani nezkrátilo 🙈 v porodnici mi telefon neberou, tak proto prvně píší sem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
25.4.20 16:00

Bolesti muzou byt poslicci, ale jestli se mimčo malo hýbe tak bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
25.4.20 16:10

@JancaS84 mě se při porodu dcera vůbec nehybala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
25.4.20 16:10

Tak když jsi sprchu zkoušela a telefon neberou, tak jeďte ;) radši třikrát než něco zanedbat ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
25.4.20 16:45

Taky bych jela. Klidně atˇ si štěkají, jde o tvé dítě a tvůj život, klidně bych i řekla, že chci už zůstat do porodu. Lepší když to budou kontrolovat. S málo pohyby mám špatnou zkušenost, dcerku už nezachránili, ač jsme jeli hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
2.5.20 19:36

Měla jsem to podobné, intervaly se mi začaly zkracovat až v noci po horké vaně. Z 15 a 20 minut byly nakonec minuty 2 :roll: a rychlá jízda do porodnice :mrgreen: Ještě bych počkala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25497
2.5.20 19:38

@Lola001 to paní psala 25.4. :mrgreen: myslím, že miminko je dávno na světě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
2.5.20 20:26
@stinga píše:
@Lola001 to paní psala 25.4. :mrgreen: myslím, že miminko je dávno na světě ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 01:09

Horovo ????

Nějak jsem zapomela reagovat… tak jak to začalo v pátek, tak jsem porodila až v neděli 😀 🤘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat