Nezná někdo noty k úryvku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzanka003
Kelišová 7467 příspěvků 18.12.18 13:54
nezná někdo noty k úryvku?

Neznáte někdo noty ke znělce- úryvku ze Slavnosti sněženek?
https://www.youtube.com/watch?…
Chtěli by jsme zahrát na flétnu na narozeninách ale dohromady to nedám…

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 18.12.18 14:08
@zuzanka003 píše:
Neznáte někdo noty ke znělce- úryvku ze Slavnosti sněženek?
https://www.youtube.com/watch?…
Chtěli by jsme zahrát na flétnu na narozeninách ale dohromady to nedám…

GEFFGG

GGGisAA

AACHH

HAHC

:mrgreen: Donutila jsi mě vytáhnout klávesy…

zuzanka003
Kelišová 7467 příspěvků 18.12.18 19:01

@Russet děkuji moc. :kytka:

Sára 1
Echt Kelišová 8951 příspěvků 18.12.18 19:05

Využiju diskuze. :lol: Kde hledáte noty k písničkám? Máte nějaké oblíbené stránky? Hledala jsem třeba noty k Princezně ze mlejna - na piano - a nikde jsem to nenašla. Já vím, špatně hledám. Tady mi určitě někdo poradí. :)

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 18.12.18 21:55
@Sára 1 píše:
Využiju diskuze. :lol: Kde hledáte noty k písničkám? Máte nějaké oblíbené stránky? Hledala jsem třeba noty k Princezně ze mlejna - na piano - a nikde jsem to nenašla. Já vím, špatně hledám. Tady mi určitě někdo poradí. :)

V hlavě. Teda odposlouchám. Ale umím jen jednoduchý doprovod, přece jen si ruce odvykly po 25 letech…

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 18.12.18 21:57
@zuzanka003 píše:
@Russet děkuji moc. :kytka:

Hlavně nezapomeň dát oslavenci do píšťaly popel, jak to bylo ve Slavnostech ;-) To zas bude v álejích na.blito :P

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 18.12.18 22:04
@Sára 1 píše:
Využiju diskuze. :lol: Kde hledáte noty k písničkám? Máte nějaké oblíbené stránky? Hledala jsem třeba noty k Princezně ze mlejna - na piano - a nikde jsem to nenašla. Já vím, špatně hledám. Tady mi určitě někdo poradí. :)

Nějak mi to nejde vložit, zkus do vyhledávače napsat Vím jedno království a mělo by ti to na googlu vyskočit.

Sára 1
Echt Kelišová 8951 příspěvků 18.12.18 22:07
@Russet píše:
V hlavě. Teda odposlouchám. Ale umím jen jednoduchý doprovod, přece jen si ruce odvykly po 25 letech…
:mrgreen: Já potřebuju noty. Nemám hudební sluch. :zed:
Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 18.12.18 22:13
@Sára 1 píše: :mrgreen: Já potřebuju noty. Nemám hudební sluch. :zed:

Tak to by mě nenapadlo ani na to pijáno hrát :nevim: Syn vykazuje zájem o klávesy a začímáme s melodií Pat a Mat :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 8951 příspěvků 19.12.18 06:47
@Russet píše:
Tak to by mě nenapadlo ani na to pijáno hrát :nevim: Syn vykazuje zájem o klávesy a začímáme s melodií Pat a Mat :mrgreen:

Mne to baví. :lol: Jsou na tom lidí o dost hůř - prý.

Sára 1
Echt Kelišová 8951 příspěvků 19.12.18 09:21
@Russet píše:
Nějak mi to nejde vložit, zkus do vyhledávače napsat Vím jedno království a mělo by ti to na googlu vyskočit.

Na jakých to je stránkách?

Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 19.12.18 13:49
@Sára 1 píše:
Na jakých to je stránkách?

Já se spletla. Dím jedno oudolí…jsou tam bud akordy nebo i noty na piano. Když dáš obrázky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >