Neznám rodiče mého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:03
Neznám rodiče mého přítele

S přítelem jsme spolu pět let a každý ještě bydlíme u rodičů. Problém je v tom, že se scházíme buď venku nebo u nás doma. Moji rodiče s tím nemají problém jen mamka mě občas popichuje proč jako nejdu i k němu. Já se ho na to už několikrát ptala, proč k nim nemůžu. Nebyla bych tam přece denně, ale třeba jen jednou za týden. Vždy mi odpoví, že si to rodiče nepřejí a když se ho zeptám proč tak mi řekne nevím taky mě to štve. Byl někdo v podobné situaci nebo jak byste jednali? Párkrát jsem je zkusila pozvat skrz přítele k nám na návštěvu, ale údajně nikdy nemohli a to jsou v důchodu a vím, že kromě lékaře nebo obchodu nikam nechodí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 05.04.19 11:05

Kolik vám je?

arinecka
Kelišová 5889 příspěvků 05.04.19 11:06

No, je to divné, to jo ale nutit je nikdo nemůže. Nechala bych to být, nechtějí se zeznámit? Tak nechtějí, jejich problém a tvoje zbytečná starost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:07

Mě je 20 a příteli 29

Lalelale
Závislačka 4125 příspěvků 05.04.19 11:08

Asi jste hodně mladí, že? Buď se za rodiče hodně stydí, nebo se stydí za jejich dům. Nebo jsou prostě divní a on nesmí mít holku. Ale jeho nevím by mě hodně uráželo, dost nic moc, na pět let vztahu

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.04.19 11:09

A to ti je nechce představit on nebo oni nemaj zájem? Jako když nechtějí oni tak nic nenadelas, ale mě by třeba vadilo být s někým takovou dobu a neznat jeho rodinu, zázemí atd. Bála bych se že tam bude nějaký problém…

Lalelale
Závislačka 4125 příspěvků 05.04.19 11:09
@Anonymní píše:
Mě je 20 a příteli 29

Ouuu.. jsem si typovala tak 17, když není schopen problem vyřešit jinak než „nevim“

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 05.04.19 11:09
@Anonymní píše:
Mě je 20 a příteli 29

A to po pěti letech neuvažujete o společném bydlení? Jinak s těmi rodiči - asi by mi to přišlo trochu podezřele. Co naplánovat nějakou oslavu narozenin či tak a pozvat je tam. To by snad neodmitli

chs.jasmin
Echt Kelišová 9089 příspěvků 05.04.19 11:10
@Anonymní píše:
S přítelem jsme spolu pět let a každý ještě bydlíme u rodičů. Problém je v tom, že se scházíme buď venku nebo u nás doma. Moji rodiče s tím nemají problém jen mamka mě občas popichuje proč jako nejdu i k němu. Já se ho na to už několikrát ptala, proč k nim nemůžu. Nebyla bych tam přece denně, ale třeba jen jednou za týden. Vždy mi odpoví, že si to rodiče nepřejí a když se ho zeptám proč tak mi řekne nevím taky mě to štve. Byl někdo v podobné situaci nebo jak byste jednali? Párkrát jsem je zkusila pozvat skrz přítele k nám na návštěvu, ale údajně nikdy nemohli a to jsou v důchodu a vím, že kromě lékaře nebo obchodu nikam nechodí.

Ahoj,

na prahu třicítky bydlí stále u rodičů? 8o A ani si ve skoro třiceti nemuže vzít domů svoji letitou přítelkyni? 8o Asi by se mi rozsvítila kontrolka, že je něco špatně. :mrgreen:

Na takové typy pozor - mamánek. A možná se za rodiče a to odkud pochází stydí :nevim:

FenekUsaty
Závislačka 4714 příspěvků 05.04.19 11:12

Jako ze kdyz mu bylo 24, tedy pomerne dospely muz, si nasel patnactiletou? Zrejme to rodice neschvalovali, a ja se jim ani nedivim. Treba se tam vyvinula nesympatie k tomu vasemu vztahu celkove.

Venesí
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 05.04.19 11:12

Jsou to duchodci, třeba mají zdravotni problemy a doma bordel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:13
@Tichošlápek píše:
A to po pěti letech neuvažujete o společném bydlení? Jinak s těmi rodiči - asi by mi to přišlo trochu podezřele. Co naplánovat nějakou oslavu narozenin či tak a pozvat je tam. To by snad neodmitli

Bydlení plánujeme, ale stuji VŠ na denním a první chci dostudovat. Byla grilovačka, Vánoce, oslavy a oni vždy pozvání, ale vymluvili se, že někam jedou a nakonec jsem se dozvěděla, že nikam nejeli. Mám vždycky období, kdy mi to je prakticky jedno, ale pak mi nějak přepne a začnu být kvůli toho protivná, protože nevidím důvod, proč bychom se nemohli aspoň oficiálně představit, když už nic.

Tomkins
Kecalka 388 příspěvků 05.04.19 11:14

Ach jo, ta komunikace ve vztahu je opravdu někde tragická:

„Ty, Franto, poslouchej, vysvětli mi, proč nemůžu nikdy tobě domů?“
„Já nevím, Máňo. Rodiče si to nepřejí.“
„A proč si to nepřejí?“
„Já nevím…“

Tím vaše diskuze končí. A co takhle na to plynule navázat dotaz:

„No a co kdyby ses jich teda zeptal?“
nebo
„A to k vám jako nebudu smět už nikdy?“
nebo
„Proč mě tvoji rodiče nemají rádi?“
nebo
„A není ti blbý, že chodíme pořád ke mně, ale já k tobě ani po pěti letech vztahu nesmím? Mně totiž jo.“

A kdyby na všechno řekl nevím, tak bych mu dal za úkol, ať přijde, až to zjistí.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 05.04.19 11:15
@Anonymní píše:
Bydlení plánujeme, ale stuji VŠ na denním a první chci dostudovat. Byla grilovačka, Vánoce, oslavy a oni vždy pozvání, ale vymluvili se, že někam jedou a nakonec jsem se dozvěděla, že nikam nejeli. Mám vždycky období, kdy mi to je prakticky jedno, ale pak mi nějak přepne a začnu být kvůli toho protivná, protože nevidím důvod, proč bychom se nemohli aspoň oficiálně představit, když už nic.

Já tě chápu, po pěti letech vztahu je fakt na čase. A taky bych to tak řekla příteli. Ať proste neplánuje setkání, ze se přizpůsobím.

Lynette
Echt Kelišová 8457 příspěvků 05.04.19 11:15

Trvala bych na tom. Je důležité vědět z jakého prostředí partner pochází a jací lidé mu byli vzorem a vychovávali ho. Já se jednou rozešla s přítelem poté co jsem poznala jeho rodiče - velmi rychle mě růžové brýle spadly a nahradily je brýle nejčernější.
A v 29 stále bydlet s rodiči to nevěsti nic dobrého! Nepracuje, nebo má tak podřadnou práci že nemá ani na podnájem nebo mu vyhovuje mamahotel? Tohle není totiž v pořádku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama