Reklama

Jak používat psaní soupravu - nosí se celá krabička?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:00
Neznámé "použití" vánočních dárků - poraďme si

Napadlo mě, že možná nejsem jediná, která byla obdarovaná něčím pro mě v praxi nezvyklým, proto jsem založila tuhle diskusi.

Můj dotaz zní: Poprvé jsem dostala psací soupravu (pero, propiska), moc mi udělala radost, protože je od člověka, kterého si vážím. Na první pohled vypadá moc krásně, myslela jsem, že stála tisíce, ale ne. Byla za čtyři stovky dle googlu :mrgreen:. Nejde ani o cenu, to jenom, abyste si nemyslely, že jsem nějaká zbohatlice. Ráda bych sadu používala venku. Proto se chci zeptat - nosí se celá krabička, nebo se vyndají ty dva psací předměty a dávají se do tašky? Nikdy jsem se s tím nesetkala a ani ve snu by mě nenapadlo, že mi někdo psací sadu dá. Ráda bych se vyvarovala faux pas. Děkuju za osvětlení situace.

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24410 příspěvků 26.12.16 12:05
@Anonymní píše:
Napadlo mě, že možná nejsem jediná, která byla obdarovaná něčím pro mě v praxi nezvyklým, proto jsem založila tuhle diskusi.Můj dotaz zní: Poprvé jsem dostala psací soupravu (pero, propiska), moc mi udělala radost, protože je od člověka, kterého si vážím. Na první pohled vypadá moc krásně, myslela jsem, že stála tisíce, ale ne. Byla za čtyři stovky dle googlu :mrgreen:. Nejde ani o cenu, to jenom, abyste si nemyslely, že jsem nějaká zbohatlice. Ráda bych sadu používala venku. Proto se chci zeptat - nosí se celá krabička, nebo se vyndají ty dva psací předměty a dávají se do tašky? Nikdy jsem se s tím nesetkala a ani ve snu by mě nenapadlo, že mi někdo psací sadu dá. Ráda bych se vyvarovala faux pas. Děkuju za osvětlení situace.

Dala sis dárek do googlu? :mrgreen:
Jinak „na ven“ bych nosila propisku zasunutou v diáři.
Pero bych si nechala na psaní osobních dopisů.
Ale moc nerozumím dotazu „používala venku“ - podepisuješ často nějaké dokumenty nebo jak moc uplatňuješ „venku“ obyčejné psací potřeby?

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 26.12.16 12:05

Zbohatlíci chlapi nosí pero v saku, ženy vůbec. Ale pokud jsi manažerka, mě by se hodně líbilo mít tento komplet na stole v práci - jako sadu.
Jinak bych obé věci vyndala a používala normálně.

EMicina
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 26.12.16 12:05

Kdybych psací soupravu dostala, nosila bych ji bez pouzdra. A používala. Ještě bych ráda k takové pěkné psací soupravě měla pěkný diář.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 26.12.16 12:07

Mám už snad sto let Parkera, nosím v kabelce zapíchlé v diáři. Jestli je to faux pas nevím a upřímně je mi to jedno, píše se s tím dobře, pěkně vypadá a nerazí na první pohled… I když člověk co je zná je pozná.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 26.12.16 12:28

Na VS jsem dostala nadherne pero. Uz nekolik let ho nosim v kabelce, v te male vnitrni kapsicce na zip. Pokazde, kdyz neco nekde podepisuju, tak jsem rada, ze mam krasne pero a ne plastovou propisku. V praci mam jine pero. Hrozne si na to potrpim, takze za takove darky, co dostala zakladatelka (nevim, proc anonymne), byvam vdecna.

Jogrr
Závislačka 4205 příspěvků 26.12.16 12:37

Miluju inkoustova pera! Jedno nosim i v kabelce a to tedy bez obalu, jen tak zapichle v diari. V kancelari jich mam snad 10 a zapichle ve stojanku, kazde pero ma jinou barvu, byt jsou ze stejne edice a v kazdem mam jinak barevny inkoust.

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 26.12.16 12:42

Pokud je to papirova krabicka, tak se to nenosí, pokud je to pouzdro, tak se nosi. Jednoduse :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama