Neznámý sympatický mladý popelář

9.7.15 20:04

Neznámý sympatický mladý popelář

Omlouvám se, nevím kam bych to zařadila, ale již nějakou dobu mě toto trápí..
Bude to delší, jelikož neumím psát jednoduše a stručně, ale budu ráda když si to přečtete až do konce.. Před cca 2 měsíci u mě při doručování pošty zastavilo velké auto, nevšimla jsem si co je zač a mladý kluk na mě začal mluvit jestli nemá poštu, já automaticky, jelikož jsem ho neznala, tak jsem se zeptala „a jméno?“ on se zasmál a povídal, že není odsud.. pak jsem se zasmála já, jelikož jsem si všimla co je to za auto „aháá vy jste popeláři“ asi ještě něco povídal, nepamatuji si, tenkrát jsem to moc nevnímala a pak na mě „a číslo na vás by bylo?“ Já automaticky „číslo nerozdávám na potkání“ a on ještě asi 2× se mě zeptal jestli dostane na mě číslo a já ne, ne… Dlouho jsem se nezdržovala povídáním s ním a šla dál doručovat… v té samé vsi jsem ho potkala ještě jednou u horních kontejnerů a pořád se tak hezky usmíval a ptal se jestli mu opravdu nedám na sebe číslo, no a já že ne.. Byla jsem pobavená, jelikož jsem se s takovou situací setkala maximálně někde v hospodě, když jsme byli trochu méně nebo více opilý.. Což o to, sympatickej byl jsem si říkala, ale pak jsem si taky řekla, že celkem drzej.. Vypustila jsem to z hlavy.. Přibližně po měsíci jsem při doručování na tohoto kluka narazila znovu, nebyla jsem si hned jistá, ale koukala jsem, že tam je mladý pohledný popelář.. pozdravil mě „ahoj“, já bez váhání „čau“ a dál jsem se nezdržovala, jakobych najednou pospíchala.. v hlavě mi běželo proč jsem se nezdržela, vždyt bych s nim i ráda prohodila pár slov.. naštěstí jsem ho během pár dalších minut potkala jak jedou u poštovní schránky, zastavil a mluvil na mě jestli mu dám už to číslo a já se na něj tak usmála a řekla mu, že číslo ne, ale že si mě může přidat na facebook (normálně tam cizí lidi vůbec nemam, ale v tu chvíli mě to prostě napadlo).. ptal se mi teda jak tam jsem, řekla jsem mu to, rozloučili jsem se.. no a pak jsem ho neviděla zase dlouho, jelikož v té době jsem měla poštu jen jako brigádu nepravidelně pár dní v měsíci.. Na facebook se mi neozval.. bud ho něco odradilo nebo mě nenašel.. nebo si snad ze mě dělal srandu? Tedka už jsem na poště 5 dní v týdnu, tak budu mít šanci ho ještě hodněkrát potkat a popovídat… ale moc nevím jak začít, chtěla bych s ním popovídat, poznat ho.. najednou nad ním tak musím přemýšlet. Jenže jakmile ho potkám, jako bych ztratila řeč a chtěla zmizet.. Tenhle týden jsem ho v úterý jen zahlídla, koukal k nám do auta jakoby ho zajímalo kdo tam sedí, usmál se, ale my už pak odjeli, ten den už jsme popeláře nepotkali..ale následující den bylo pro mě velký překvapení když jel znova, to jsme na sebe i zamávali a pořád se tak hezky smál.. Mrzelo mě, že jsem nevylezla z toho auta a nešla k němu popovídat.. Ted čekám na další příležitost až se střetneme, nemůžu ho nějak dostat z hlavy… Ten co mi na začátku přišel drzý a nezajímal mě, tak se mi začal líbit. Nevím, tohle jsem ještě nezažila.. Je mi 24 let a přijdu si tak bezradná, takovou situaci jsem neřešila.. Chtěla bych poprosit o rady jak s ním navázat kontakt. Ani nevím jak se jmenuje :( Jen že jezdí s eko-separ a vyváží ty velké popelnice.. :nevim: :,( :roll: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1265
9.7.15 20:16

Celkom casto ho stretavas, takze prilezitost bude. A potom konaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
9.7.15 20:21

@Monhartka je, to je hezký :hug: :hug:

Určitě bych ho příště oslovila :kytka: :kytka:
Za to nic nedáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
9.7.15 20:25

@Monhartka eko separ Nýřany?? neříkej budu se muset podívat jací fešáci jezdí :mrgreen:. Ba ne dělám si srandu, ale myslím, že bude stačit se s ním dát do řeči, a nezdrhat. Přeju ti ať to vyjde ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
9.7.15 20:30

Bych mu řekla něco v tom smyslu že by chtěl pořád kontakt a když ho dostane tak se ani neozve, samozřejmě říct to aby pochopil že je zájem z tvé strany o kontakt ;-) zalaškovat si :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
9.7.15 20:32

@Safira1 nebo říct, at dá pozor aby nenaložil a nevyhodil papírek s telefonním číslem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
9.7.15 20:44

@WERISKA číslo nedostal jen kontakt na Facebook :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
9.7.15 20:46
@Safira1 píše:
@WERISKA číslo nedostal jen kontakt na Facebook :-)

Tak říct to může a rovnou mu ten papírek s číslem podat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 20:47

Jéé děkuji, to jste mě mile překvapili vašemi reakcemi :hug:
no ano eko separ Nýřany :D
Možná si to jméno prostě nezapsal a jednoduše ho zapomněl, to by se mi taky stalo nejspíš.. Příště už mu ten papírek s číslem snad dám.. tím snad nic nezkazím.. zezačátku mi to přišlo hloupé, ale tedka sama to chci, poznat toho usměvavého pohledného popeláře :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
9.7.15 20:48
@WERISKA píše:
@Safira1 nebo říct, at dá pozor aby nenaložil a nevyhodil papírek s telefonním číslem ;)

A u toho mu ten papírek podat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
9.7.15 20:48
@Monhartka píše:
Jéé děkuji, to jste mě mile překvapili vašemi reakcemi :hug:
no ano eko separ Nýřany :D
Možná si to jméno prostě nezapsal a jednoduše ho zapomněl, to by se mi taky stalo nejspíš.. Příště už mu ten papírek s číslem snad dám.. tím snad nic nezkazím.. zezačátku mi to přišlo hloupé, ale tedka sama to chci, poznat toho usměvavého pohledného popeláře :oops:
:mrgreen: tak pak dej vědět…to je hezké :jazyk: :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
9.7.15 20:49

@Monhartka jen do toho :-) a weriska měla výborný nápad jak to udělat :-) říct ať se mu to číslo neztratí jako kontakt na face jinak že další příležitost už nebude :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
9.7.15 20:49

@Monhartka Aspoˇvíš, že je to pracovitej člověk a za svou práci se nestydí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
9.7.15 20:51
@Amys píše:
A u toho mu ten papírek podat :lol:
:pankac: :pankac: tak tak
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
9.7.15 20:55

No a zkousela ses divat na fb do zprav „dalsi“? Tam se toho najde 8)
Jinak je to krasne, preju hodne stesti :kytka:

Příspěvek upraven 09.07.15 v 20:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama