Nezobrazeny močový měchýř plodu na prvním screeningu

Anonymní
14.9.21 21:03

Nezobrazeny močový měchýř plodu na prvním screeningu

Pěkný večer, má prosím někdo zkušenost 🙏 má prvním screeningu nebyl zobrazen močový měchýř, dr říkal, že se nejspíš miminko vycuralo. Mně to pořád vrtá hlavou, aby bylo vše jak má. Na další kontrole u mě gynekolozky nic neříkala, že by se jí něco nezdálo ani o močovém měchýři nemluvila. Má někdo zkušenost, že nebyl zobrazen a pak už ano a bylo se v pořádku 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3873
14.9.21 22:00

Nevím teda jak u mimin, ani nejsem doktor, ale zdá se mi to logický - když chodím na sono mocaku a ledvin, taky nesmim předtím chodit čůrat a je důležitý přijít s plným močákem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
14.9.21 22:06

Klidně se to může stát, u nás zase nebyl na 2.screeningu zobrazen žaludek, byla jsem ale přesvědčená, že na 1.screeningu vidět byl, tak jsem byla celkem klidná a po týdnu na kontrole u mého gynekologa normálně vidět byl :dance: je to prostě tím, jak je nebo není ten orgán naplněný, neboj, příště bude určitě už vidět :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
14.9.21 22:10

Je to možný :) dcera se při prvním screeningu vycurala akorát, když se šel dr podívat na močák :D říkal “aaa, akorát se miminko vycuralo, tak jsem močový měchýř viděl”.
Byla bych v klidu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.21 06:47

@Azeretereza ano to i mně, chápu, že když je prázdný, tak není vidět ale jde mi o to, jestli prostě semuze stát, že by prostě vůbec ten orgán nebyl a tím pádem byl problém 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1992
15.9.21 06:55
@Anonymni-09408 píše:
@Azeretereza ano to i mně, chápu, že když je prázdný, tak není vidět ale jde mi o to, jestli prostě semuze stát, že by prostě vůbec ten orgán nebyl a tím pádem byl problém 🤷🏻‍♀️

Stát se to samozřejmě může… teď jsem si vzpomněla, že u kamarádky malyho taky nebyl vidět močák, ale nebyl vidět ani na druhem utz, tak musela počkat chvili v čekárně a doktor ji ho dělal podruhé, to už vidět byl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.21 12:41

@PepiKo jeee tak doufám, že i u nás už vidět bude. Asi není úplně častý, že by se nevyvinul, nebo nikde jsem právě nenašla žádnou diskuzi, článek. Tak se o tom moc nemluví. Budu věřit, že prostě vidět bude 🙏 snad i na běžné kontrole by dr řekla, že ještě nikdy močový měchýř nenašla a řešili by se to 🙏 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat