Nezodpovědnost - už mě to vytáčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 07:57
Nezodpovednost- už mě to vytáčí

Už tolikrát jsme se pohadali o jeho pristupu k jeho zdraví. Není mi to jedno tyhle hadky na toto tema se tahnou uz pres rok predtim jsem to nevnimala stydela jsem se o tom s jim mluvit… pritel se strasne boji zubaru chapu ho ale jeho zuby jsou v katastrofalnim stavu a skoro na každém má kaz + 2 zuby nema vubec a nektere jsou polámané obvolala jsem zubare ve svem okoli a sehnala jsem zubarku ke ktere nakonec šel bohuzel byl tam jen 2× cistila mu kanalky bez injekce rikal ze uz k ni nikdy nepujde (brecel byl vystresovany)..3 mesice byl klid pak jsem do nej zase začala šít pak zase chvilku klid a pak zase hadka vzdycky z mé strany a tak pořád dokola o tom samém on že si zubaře obvolá sám do dneška nic (uz ani pusu si nedame vadi mi to pritel to ví- rekla jsem mu to narovinu).. dnes jsme spolu meli jit k očnímu lekaři objednala jsem nas samozdrejme rano napsal ze nemuze kvuli praci ze toho ma v praci hodne uz mu neverim ani slovo ze ho sef nepusti pritom je objednaný jsou tam dlouhe cekaci doby pochybuju ze mu to vubec oznamil..rika ze jo ze z nej delam ****** at se vzpamatuju, at uz jdsu do prdele, ze je to jeho vec podle me to ani resit nebude sam od sebe nikdy k tomu nebyl v detstvi vedeny. Brek, krik, prosení, posilani do urcitych mezi, ultimata nic nepomohlo… bojim se ze se ta nezodpovednost presune i na dalsi veci… :cert: co by jste poradili? mam to prestat resit at si dela co chce? Nebo co uz jsem zoufala

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 8209 příspěvků 16.05.19 08:04

Pises pritel… zijete spolu? Mate deti? Pokud ne, tak proc s nim jsi? Kdyz uz si ani tu pusu nedate (coz chapu, pres tohle bych se taky neprenesla FUJ).

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 16.05.19 08:04

Radu nemám, jen k té zubařce - pokud v dnešní době čistí zubařka někomu, kdo se bojí zubaře, kanálky bez umrtvení, tak to je řeznice, a ne zubařka :pocitac:
to se příteli nedivím, najděte normálního zubaře, pracujícího na úrovni roku 2019

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 16.05.19 08:04

Já se nedivim, pokud mu cistila kanálky bez anestézie tak je to kr.va… jako sorry ale je jasné ze ho tam pak nikdo už nedostane…

Moc nechápu proč děláš matku - on je zodpovědný za svoje zdraví. Můžeš mu pomoct/doporučit ale nezlob se na mě, dohodit mu lékařku co nedava anestezii - to je masakr. Nemůžeš se mu teď divit ze nikam už nechce.

Vím, ze jsi to myslela dobre. Ale napáchalo to víc škody než užitku. :roll: každopádně asi to musíš teď nechat na něm. Já se ani nedivim ze se boji když nepoznal schopnou zubarku která mu to umrtvi a má klid. Nebo se pozeptat na to, zda jsou schopny ho uspat… což se přiznám ze nevím jak opravy ale když trhají 8 tak někde myslím dělají…samozřejmě ve vašem případě se za to zcela jistě bude platit - pokud se to děla a pokud to schválí lekar…

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 16.05.19 08:05

Teda jestli mu chybí zuby a má kazy, tak to by mi vadilo, protože to musí být cítit ne? Ale jiný doktory bych neresila. Já takhle chlapa asi 2krat objednala, protože mi řekl ať ho objednám a on tam pak nešel, takze jsem se na něj vybodla :mrgreen:. On ho pak věk a drobný problémy stejne donutily a k doktorum musel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 08:06

@cecetka deti nemame, bydled spolu mame začít za pul roku jsme spolu 6 let.

Filzefina
Kecalka 179 příspěvků 16.05.19 08:07

To je fakt ffuj! Nikdy bych nebyla s nikym kdo nema v poradku zuby! Je to vizitka kazdeho z nas a navic zubni kaz se muze prenaset, proto se nedoporucuje olizovat detem treba lzicku atp. Rekla bych mu to, dala ultimatum a kdyz nic, tak konec. Ja bych se za nej propadla hanbou.

Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 2167 příspěvků 16.05.19 08:08

Já mám panický strach ze zubaře. Nikdy mě nebolel zub a chrup mám zcela v pořádku, zvracím dva dny i před preventivní kontrolou. Jednou jsem dokonce musela odejít z čekárny a přeobjednali mě, protože se mi udělalo špatně. Jsem zoufalec, nejde s tím nic dělat. Takže ho trošku chápu. Já tedy o to víc posedle čistím dutinu ústní. Ale pokud má chrup v takovém stavu, tak to se nedivím, protože to je na hodně hodně mučivých hodin v křesle. Takže najděte zařízení, kde mu chrup ošetří v narkóze. Přpravte si 50-100tisíc, oni ho uspí a dají mu to dopořádku. Tím, že na něj budeš ječet mu těžko pomůžeš.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30743 příspěvků 16.05.19 08:09

Pokud ti vadí jak vypadá a stydíš se za něho, proč s ním jsi? :think:
vyhrožuješ ale asi jen planě.. :nevim:
pokud sám nechce tak ho nedonutíš. Taky nesnáším zubaře, proto si vždy nechám injekci píchnout..to nemá pusu, aby si o ni řekl? když ví že nesnese bolest? Za to jak vypadá jeho pusa, by musel dát pěkný balík než by mu to dali do pořádku, takže možná i s tím na to prdí, protože na to nemá..
Jako jiného člověka nedonutíš, když sám nechce, bud se s tím smiř, nebo mu dej sbohem :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 08:09

@stinga ja vim chapu to ma trauma od detstvi hledam co muzu jsou hodne drazí on si vcera nasel 10 zubaru ale myslim si ze jen po nasem meste takze ti stejne nebudou brat ale uz jsem do nej nerypala ale pochybuju ze je obvola

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 16.05.19 08:10

@stinga no chlap měl zubarku, která taky nedávala injekci, takže se musel 14dni na návštěvu u ní psychicky připravovat (já třeba vůbec nevím jak tyhle věci chodí, protože mám 2 plomby snad od dětství )… No a pak přešel k mymu zubaři a má všechny zuby konečně pořádně spraveny a bez bolesti.

Příspěvek upraven 16.05.19 v 08:13

lafelay
Kecalka 152 příspěvků 16.05.19 08:12

No to, žes mu našla zubarku, co opravuje zuby bez umrtveni, není moc dobrý začátek. Kor když má ze zubaru strach. To sis o ní nic nepřečetla? Nějake hodnocení? Kdyby u ní neměl takové trauma, možná by to tam i odchodil.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 08:13

@Lioness34 sahla jsem po te doktorce protoze konecne rekla ze bere nevahala jsem ani minutu ja ani nikdo z mych znamych s ni zkusenost nemel vyhodou bylo ze plomhy a vse delala zdarma platiji jsme jen za ty kanalky 200kc takze penezne pro nas uplne super ale neda se nic delat bude muset setrit na nejakeho kvalitniho… hledam jak blazen i o te analgosedaci jsme se bavili jenze ted to financne nejde

suvik
Nadpozemská drbna 26701 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 08:14

Kanalky bez injekce? Wtf?!!! 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 08:14

@Filzefina nejde to videt na pohled citit z pusy mu nejde.. rikala jsem mu to o pudoucnosti deti si berou z rodicu priklad..ja jsem tak trochu uchyl na zuby prvni na co se u cloveka podivam jsou zuby :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama