Nezpevněná rozkydlá stehna vsedě

167
25.5.16 07:31

Nezpevněná rozkydlá stehna vsedě

Ahoj, pořád nad tím přemýšlím a chtěla bych znát další názory. Mám celkem štíhlé nohy, ale nikdy jsem necvičila, takže nezpevněná stehna. Ve stoje to nevypadá, ale když si sednu, mám je rozkydlý totálně :roll: Myslela jsem, že skoro každýmu se více či méně při sezení „rozkydnou“, ale našla jsem třeba tuhle fotku, měla by být neupravená, je z instagramu. No a moje nohy na druhý fotce :oops: nenosim kvůli tomu ani kraťasy, ve stoje ok, ale při sezení mě škrtí do stehen. Myslíte, že je reálný takhle zpevnit nohy jen domácím cvičením, squaty, zanožování atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.5.16 07:40

Slečna na fotce z instagramu denně tráví tak 2 hoďky v posilovně.
Dá se to spravit cvičením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
25.5.16 07:40

@Chrissy řešíš kraviny - kdyby ses pořádně podívala, tak zjistíš, že slečna nemá nohy opřené, proto vypadají, jak vypadají :lol: mmchdm ano, posiluj doma, tim nic nezkazíš. Ale nečekej, že sedneš a nohy budou držet tvar, to není ani u profisportovců ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
25.5.16 07:41

@Chrissy Pomůže, ale bude to trvat hoodně dlouho. A pokud máš celulitydu, tak ta nezmizí. Jen neebude tak vidět, pokud zpevníš a nabereš trochu svalové hmoty.
Jezdi často na kole, kolečkové brusle no a samozřejmě posilka je nejlepší. Doma se cvičit nedonutíš. Když přijdeš tam a uvidíš jak lidi makají, namotivuje tě to.
Chce to opravdu čas. Nemysli, že do léta to bude ok, pokud jsi doteď nic nedělala, tak počítej cca půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
25.5.16 07:45

No to mě napadlo, že je možná nemá opřené, ale nebyla jsem si jistá. Jen mě zajímalo, jestli je někdo může mít opravdu tak pevný, já jako absolutní antisportovec se v tom nevyznám, tak děkuji za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
25.5.16 07:47

@Chrissy No ale slečna na fotce ty nohy má podepřené, proto je nemá rozkydlé :)… Já mám teda docela velký stehna ač nejsem tlustá, ale kraťase se mi nezařezávají když si sednu :think:… Choď do posilky, my máme v posilce dva stroje vyloženě jen na vnitřní a vnější stranu stehen. Chodím na ně tři měsíce a výsledek sice znát je, ale rozkydávám se pořád :mrgreen: A ještě jezdím 5× týdně na Orbitreku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
25.5.16 07:50

Hmm, tak to mi asi zůstanou ty stehna, posilka mě neláká a půl roku bych to asi nevydržela. Jde mi jen o zpevnění, rozhodně nechci svalnatý nohy, to se mi taky nelíbí. Přinejhorším prostě nebudu nosit takový krátký kratasy a sukne, zas az tak mě to netrápí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
25.5.16 07:52

@Kikuška90 mně se zarezavaji vnitřní stehna, ty bych potřebovala zpevnit asi nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
25.5.16 08:02
@Chrissy píše:
No to mě napadlo, že je možná nemá opřené, ale nebyla jsem si jistá. Jen mě zajímalo, jestli je někdo může mít opravdu tak pevný, já jako absolutní antisportovec se v tom nevyznám, tak děkuji za názory :)

nikdy nebudeš mít tak tvrdý nohy, aby se Ti nerozjely, když si sedneš. to bys musela mít zatnuté svaly.. jasně, upravíš trochu tvar, ale nečekej zázraky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
25.5.16 08:11

V sedě se rozkydnou i svaly, musela bys je mít zatnuté, aby vypadaly jako na obrázku. Mám dost hodně vymakaná štíhlá stehna a když si sednu s uvolněnýma nohama, taky se roztečou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.5.16 08:18

Jak píšou holky, ta na první fotce má nohy podepřené, ani jsem si to nemusela zvětšovat, abych to viděla :nevim: když nohy položíš, tak se rozplácnou, i zpevněné. Já je mám pevné docela dost (ale teda kulturista nejsem) a mám to taky tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5977
25.5.16 08:24

Tvoje problémy na mojí hlavu. ;) máš nohy jak hůlky, už podle kolenou. ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
25.5.16 08:25
@Chrissy píše:
@Kikuška90 mně se zarezavaji vnitřní stehna, ty bych potřebovala zpevnit asi nejvíc.

Tvoje starosti bych fakt chtěla mít :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
25.5.16 08:35

Jak už psaly ostatní, ona nemá nohy položené, ale opřené. Tak choď běhat nebo na procházky, ideálně nějaké kopečky, to se nohy taky hezky zpevní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
25.5.16 08:44

Hele nesmejte se mi jo :mrgreen: :mrgreen: zas tak me to nezere, abych chodila do posilky, mám nohy štíhlý no. Tak snad bude stacit cvičit doma a nejaky ty procházky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama