Nezralé avokádo, ovoce, zelenina způsobují zdravotní potíže?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 30.08.18 11:18
Nezrale avokdo/ovoce/zelenina

Ahoj holky, bavila jsem se s babickou a ta mi rikala ze nezrale avokado a ovoce muzou zpusobovat zdravotni problemy, je to oravda? :D Docela by me to zajimalo, diky za odpoved :palec:

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.08.18 11:28

V nezralem ovoci byva kyselina citronova a nektere dalsi, proto je kysele, a to nekomu muze udelat zle. O avokadu nic nevim :-)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25287 příspěvků 30.08.18 12:37

Je jednodušší se zeptat, než se snažit hledat?

http://toxicology.cz/modules.php?…

Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 30.08.18 13:10
@jenny.fields píše:
Je jednodušší se zeptat, než se snažit hledat?

Kupodivu jsem před zeptanim se na emiminu hledala na inernetu a nic jsem nenasla, proto se pram zde… a od toho je i tato stranka, nebo se pletu? Abych se mohla zeptat na nazory ostatnich :D :palec: a dekuji za odkaz, ale bohuzel nefunguje :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25287 příspěvků 30.08.18 13:49

@Lindi96 Tak ještě jeden pokus, jinak je to první odkaz, když si dáš nezralé avokádo jedovaté

http://toxicology.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >