Reklama

Nezralé avokádo, ovoce, zelenina způsobují zdravotní potíže?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindi96
Povídálka 23 příspěvků 30.08.18 11:18
Nezrale avokdo/ovoce/zelenina

Ahoj holky, bavila jsem se s babickou a ta mi rikala ze nezrale avokado a ovoce muzou zpusobovat zdravotni problemy, je to oravda? :D Docela by me to zajimalo, diky za odpoved :palec:

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 30.08.18 11:28

V nezralem ovoci byva kyselina citronova a nektere dalsi, proto je kysele, a to nekomu muze udelat zle. O avokadu nic nevim :-)

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 30.08.18 12:37

Je jednodušší se zeptat, než se snažit hledat?

http://toxicology.cz/modules.php?…

Lindi96
Povídálka 23 příspěvků 30.08.18 13:10
@jenny.fields píše:
Je jednodušší se zeptat, než se snažit hledat?

Kupodivu jsem před zeptanim se na emiminu hledala na inernetu a nic jsem nenasla, proto se pram zde… a od toho je i tato stranka, nebo se pletu? Abych se mohla zeptat na nazory ostatnich :D :palec: a dekuji za odkaz, ale bohuzel nefunguje :nevim:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 30.08.18 13:49

@Lindi96 Tak ještě jeden pokus, jinak je to první odkaz, když si dáš nezralé avokádo jedovaté

http://toxicology.cz/modules.php?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >